SSD. Выбор накопителя, результаты тестов

SSD, HDD, Flash и прочие носители информации
Відповісти
Автор
Повідомлення
almazmusic
Король клавиатуры
Аватар користувача
Звідки: Черкаси

Повідомлення

Востаннє редагувалось 05.03.2015 11:09 користувачем Vovchic_jrc, всього редагувалось 62 разів.
Ostin
Member

Повідомлення

taxi911
Поняття не маю. Це питайте у wigar
wigar
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Мабуть треба дивитись на сата-ссд, щоб можно до більш старих компів його підключати при потребі.
0trog0
Member

Повідомлення

Підкажіть бюджетний, але непоганий NVMe на 480-512 Гб. Сценарій використання - записувати ігри, а потім видаляти їх після проходження :)
Що сам надивився - Goodram PX500 за 1200+ грн і Transcend MTE110S за 1300+грн. Обмеження бюджету: чим менше, тим краще, але до 1500 за 512 Гб можна дотягнути, якщо сенс справді є.
Із вимог - обов'язково новий з українською гарантією. І тільки щоб були гарантовані TLC всередині.
Є ще варіанти? Який з моїх вказаних буде більш кращий в якості бюджетного ігрового ссд? Бажано хоч з якоюсь аргументацією, а не особисті вподобання бренду :beer:
Alex+
Member

Повідомлення

0trog0
https://hotline.ua/ua/computer-diski-ss ... 10z500gg8/ (власне виробництво, драм буфер, тлс чіпи, гарна швидкість)
https://hotline.ua/ua/computer-diski-ss ... s500g3b0c/ (те саме, тільки без драм буферу)
Але за гарантію уточніть по місцю покупки. Представництва в Укріїні є, але в магазинах не завжди офіційна гарантія.
0trog0
Member

Повідомлення

В недорогому сегменті є накопичувачі, які зберігають швидкість запису більш-менш постійною навіть при значному заповненні? Наприклад, якщо ссд на 512 (по факту десь 476) буде заповнений до 400, а я туди кину ще 50 за один раз, то щоб писалося хоча б на рівні 400 чи вище.
Цікавлять в тому числі варіанти в форматі 2.5 сата.
Чи доцільніше просто взяти дешевший ссд подвійного об'єму?
Alex+
Member

Повідомлення

0trog0
Crucial МХ500. Але майже любий ССД краще на 100% не забивати.
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

0trog0: 18.03.2023 14:19Цікавлять в тому числі варіанти в форматі 2.5 сата.
850 evo \pro.
именно им побарабану на то сколько свободного места там осталось. Запись будет фулл спид.
еще Crucial M600 и MX200 -- 500ГБ ! 250гб просядет!
Такие диски только Б\У !
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Яка там стабільна версія прошивки потрібна на 870 evo?
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

7mindfields: 19.03.2023 04:40 Яка там стабільна версія прошивки потрібна на 870 evo?
А що, для SSD ще треба прошивку оновлювати? :eek: У мене теж 1 Тб 870 evo є, купив весною 2021 щоб перейти в рамках Core 2 Quad з Win 7 на Win 10 й отримати можливість проінсталювати нові версії програм та ігор. Просто вставив і все нормально запрацювало в ACHI під Win 7/10 (тільки після того як вимкнув швидке завантаження в налаштуваннях електроживлення при кількох ОС на компі). Потім восени правда цей SSD став в біосі відвалюватися, довелося знову на місяць повернутися до HDD і інші трабли пішли з материнкою, загалом так і не реанімував Core 2 Quad і терміново оновився на сучасний комп з 2 Тб NVME. Тож цей 1 Тб 870 evo щоб не лежав дарма встановив на роботі в той комп 9100F, що в мене виданий на робоче місце. Знову все працює без проблем без оновлень прошивок і ніяких відвалів нема, то напевне помираюча материнка на 775 сокеті чудила.
Alex+
Member

Повідомлення

7mindfields
Найостанніша ;)
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kassatka: 19.03.2023 04:54
7mindfields: 19.03.2023 04:40 Яка там стабільна версія прошивки потрібна на 870 evo?
А що, для SSD ще треба прошивку оновлювати? :eek: У мене теж 1 Тб 870 evo є, купив весною 2021 щоб перейти в рамках Core 2 Quad з Win 7 на Win 10 й отримати можливість проінсталювати нові версії програм та ігор. Просто вставив і все нормально запрацювало в ACHI під Win 7/10 (тільки після того як вимкнув швидке завантаження в налаштуваннях електроживлення при кількох ОС на компі). Потім восени правда цей SSD став в біосі відвалюватися, довелося знову на місяць повернутися до HDD і інші трабли пішли з материнкою, загалом так і не реанімував Core 2 Quad і терміново оновився на сучасний комп з 2 Тб NVME. Тож цей 1 Тб 870 evo щоб не лежав дарма встановив на роботі в той комп 9100F, що в мене виданий на робоче місце. Знову все працює без проблем без оновлень прошивок і ніяких відвалів нема, то напевне помираюча материнка на 775 сокеті чудила.
Для 870го треба, так
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Kassatka
Типа если не обновлять прошивку диск начнёт сыпаться (в SMART рос показатель плохих секторов бешенными темпами). С последней версией прошивки это поправили. Но это было очень давно, по крайней мере я в январе прошлого года ещё обновлял на эту прошивку в Magican.
l-m
Member

Повідомлення

У нього або брак, або він зіпсував коли розбирав. Якщо по розуму робити, то спочатку тестується у заводському стані, потім розбирається, потім тестується ще раз щоб перевірити чи не стало гірше/краще.
Бо маю теж МХ500 на 1 ТБ, й там де на відео у нього після запису всього 1 ТБ в АІДІ64 у кінці 71 градус, у мене було 57. Найвища за весь час використання - 59 (фіксується у смарті).
Також прям от зараз помучив його 20 хв читанням, зміг прогріти з 29 максимум до 50 градусів. При цьому корпус (алюмінієвий до речі) у найгарячішій точці прогрівся з 23 до 39 (у кімнаті 22).
Ну й ладно це я звичайна людина на форумі, можу поміряти температуру корпусу пірометром, а він же професійний оглядач SSD на ютубчику! Міг своєю суперточною рукою помацати корпус та сказати гаряченький чи ні :D Бо при 70+ градусах на контролері вангую там мало б бути ~50 на корпусі. А якщо їх немає, то не працюють термопрокладки. А чому вони можуть не працювати див. вище.
Alex+
Member

Повідомлення

l-m: 19.03.2023 21:15У нього або брак, або він зіпсував коли розбирав
так і є. Я йому писав навіть про це, але там броня міцна, та поради не приймаються :)

А ось нещодавно у нього на тесті була 4тб модель МХ500 - ніякого даже натяку на високі температури, і це після прогону на запис всіх 4тб
:beer:
ck_ua
Member

Повідомлення

7mindfields: 19.03.2023 04:40Яка там стабільна версія прошивки потрібна на 870 evo?
Та, що з цифиркою 2.
XXXshadyXXX
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

l-m: 19.03.2023 21:15У нього або брак, або він зіпсував коли розбирав.
Все может быть)
0trog0
Member

Повідомлення

Підкажіть таке.
Хочу зібрати свої ігри, які час від часу запускаю, на один, окремий накопичувач. Для цього звільню системний ссд та купив окремий робочий, які будуть виключно для роботи.
Питання таке. Оцей ігровий ссд може бути яким завгодно, якщо єдине його призначення - зчитування інформації в іграх? На цей ссд планую одноразово загнати те, в що інколи бавлюсь, і на запис він працюватиме лише при оновленнях. Ну ще якесь відео чи музику туди писатиму, звісно, якщо буде необхідність.
Найдешевший ссд типу якогось апасера буде цілком достатній для вказаних задач?
Dremjke
Member
Аватар користувача
Звідки: North

Повідомлення

0trog0: 24.03.2023 14:10Найдешевший ссд типу якогось апасера буде цілком достатній для вказаних задач?
Я на минулому тижні купив найдешевший террабайтник під ігри, апасер пантера. Хотів спочатку патріот p210 брати, але чогось ніде не знайшов в продажу, дуже швидко розбирають, тож взяв пантеру, підключив і все ок, переніс туди декілька ігор типу кодмв2, бф2042, форза хорайзон 5, кіберпанк 2077 і ось тільки що поставив із епік геймса асасін крід юніті, швідкість запису була в межах 500мб/с, інколи опускалась до 430. Коли копіював на пантеру кіберпанк з HDD, швидкість була в межах 120-130 мб/с. Мене це цілком влаштовує, бо найголовніше - швидкість завантежання в грі значно зросла.
Alex+
Member

Повідомлення

0trog0: 24.03.2023 14:10Найдешевший ссд типу якогось апасера буде цілком достатній для вказаних задач?
Так, тим більш це не самий поганий варіант. Найдешевші це різні нонейм з аліка
0trog0
Member

Повідомлення

А якщо трохи більше конкретики, то чому віддати перевагу: Apacer (340,350,340x,350x), Goodram (CL100, CX400), щось інше? В цьому ж бюджеті +/- сотня-друга.
Відповісти