Кто во что играет?

Игры для ПК, консолей и прочих платформ
Відповісти
Автор
Повідомлення
_FYA_EXel
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

neo89skynet
Насколько понимаю хбокс, как и остальные не освобождает вас от установки дополнительных лаунчеров, типо уплей и еа для их игр?
terminahtor
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Мені одному хочеться зпочатку з ноги втулити по системному блоку і з кулака пробити в монітор, коли дивлюсь на оптимізацію Гарі Поттера?
neo89skynet
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

_FYA_EXel
не знаю, Але не граю в iграшки вiд EA, зараз нема жодного стороннього ланчера на боксi, також на плойцi.
Draqoon
Member
Аватар користувача
Звідки: КиyB

Повідомлення

terminahtor: 16.03.2023 16:19 Мені одному хочеться зпочатку з ноги втулити по системному блоку і з кулака пробити в монітор, коли дивлюсь на оптимізацію Гарі Поттера?
мені завжди хочеться вдарити ногою об відеокарту, щоб зламався PCI-Express
це напевно якийсь вид шизи :insane:
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

terminahtor: 16.03.2023 16:19з ноги втулити по системному блоку і з кулака пробити в монітор, коли дивлюсь на оптимізацію Гарі Поттера?
ну в замке конечно бывают фризы, но в целом это единичные случаи, а в остальном оптимизация фпс\детализация на очень хорошем уровне только сама стилистика цветовая сильно приглушена
terminahtor
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

odessitmws: 16.03.2023 19:02ну в замке конечно бывают фризы, но в целом это единичные случаи
Навпаки, в замку все +/- нормально, а от у Хогсміді - це просто просто можна як приклад криворукості оптимізації показувати.
terminahtor
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

В одного мене ця відрижка гівнокодуХогвартс крашиться на нових драйверах 531.29 з включенням променів? На самому старті викидає на робочий стіл.
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

_FYA_EXel: 16.03.2023 16:18 neo89skynet
Насколько понимаю хбокс, как и остальные не освобождает вас от установки дополнительных лаунчеров, типо уплей и еа для их игр?
Ставив на Xbox ігри з GamePass від EA (NFS різні), Ubisoft (Watch Dogs 2) - ніяких сторонніх дій чи софтин не вимагалося.
_FYA_EXel
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Васильович: 17.03.2023 14:51
_FYA_EXel: 16.03.2023 16:18 neo89skynet
Насколько понимаю хбокс, как и остальные не освобождает вас от установки дополнительных лаунчеров, типо уплей и еа для их игр?
Ставив на Xbox ігри з GamePass від EA (NFS різні), Ubisoft (Watch Dogs 2) - ніяких сторонніх дій чи софтин не вимагалося.
Та уже сам погуглил, на пк нужно ставить сторонние лаунчеры для запуска игр :mad:
Maxhope
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Last of us Part 1 - проходил оригинал на пс3 , ремастер на пс4 и сейчас ремейк на Пс5 :gigi:
Шикарная игра , одна из лучших сюжетных игр всех времён. А ремейк сделан просто великолепно :up: потом думаю перепройти Part 2 в 60фпс , а то первый раз проходил на релизе на пс4 в 30фпс
По сравнению с убогим сериалом , прям кайф , лучше игру перепройти ещё раз чем смотреть то УГ
Elemental1985
Member
Аватар користувача
Звідки: Мариуполь

Повідомлення

ЕА убогое га..о, решил побегать в БФ4, в итоге два раза перекачивал 64 гига и о чудо, "исправте инсталяцию игры и попробуйте снова" :mad:

Отправлено спустя 3 минуты 9 секунд:
Успешно удалено :super:
Hum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Посоветуйте пожалуйста интересный мод на Старкрафт 1.
mult
Member
Аватар користувача
Звідки: Вишневое

Повідомлення

Тенденція нових ігр не втішає, що не гра то якась лагуча і глючна фігня, яку тоді місяцями доробляють.
Я в останні роки стараюсь не грати в новинки до перших декількох патчів, бо як правило гра в новинку, то таке собі задоволення бета тестера :)
Я зараз граю в Елден Рінг :)
Декілька раз пробував, задушила мене тим що ніфіга не зрозуміло і без журналу завдань і гайдів пропустиш більшу половину квестів, ну або запореш.
Гра чудова, але в плані реалізації квестів повне гі...но, треба читати-дивитись гайди, щоб хоч щось пройти, це фігня повна.
Оце їхнє перенесення стилю подачі квестів з лінійної гри у відкритий світ, то повна шляпа.
А так то красиво і цікаво.
По крайній мірі поки знову не надоїсть читати гайди, замість того щоб грати :)
MaxZema
Member
Аватар користувача
Звідки: Чорноморськ

Повідомлення

Чекаю RE4 :super: Вісім годин залишилося :rotate:
Dremjke
Member
Аватар користувача
Звідки: North

Повідомлення

Elemental1985: 18.03.2023 12:58ЕА убогое га..о
Согласен, фуфел еще тот. BF2042 на днях вообще тупо отказывалась стартовать, запускалась раза так с 5го. И с многими другими играми у ЕА подобные проблемы.
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

Племяшки замучили меня , посоветуйте игры по типу портал или талос . Головоломки от первого лица или вообще крутые головоломки. Талос ребятишки отщелкали за неделю )
orderman
Junior
Звідки: Черкаська обл.

Повідомлення

nochnik89: 23.03.2023 20:25 Племяшки замучили меня , посоветуйте игры по типу портал или талос . Головоломки от первого лица или вообще крутые головоломки. Талос ребятишки отщелкали за неделю )
Можете подивитися ігри серії The Room, Gorogoa.
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

orderman
:beer:
st0k
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук

Повідомлення

взяв на акції стім quake 3 arena, аж олдскули звело. зараз рублюсь по інету :super: рвуть як тузіка :D
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Там вроде РЕ4 вышел :beer: Нужно брать.
Відповісти