Огляд та порівняння ігрових мишей MSI Clutch GM51 Lightweight Wireless та Clutch GM51 Lightweight

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
kollos
Member
Аватар користувача
Звідки: м. Кіровоград

Повідомлення

Пропоную обговорити Огляд та порівняння ігрових мишей MSI Clutch GM51 Lightweight Wireless та Clutch GM51 Lightweight

Правильно что в названии указали лайтвейт иначе никто бы не догадался.
terminahtor
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Знов форсять хлам. Що характерно, у Шелеста одночасно з даним оглядом, вийшов свій огляд. Совпадєніє?
kollos
Member
Аватар користувача
Звідки: м. Кіровоград

Повідомлення

Жду MSI Clutch GM51 its lightweight baby edition :super:
Polybius
Member
Аватар користувача

Повідомлення

terminahtor: 15.03.2023 16:50Совпадєніє?
Зазвичай це називається "зняли заборону на публікації", воно ж NDA. На англомовних сайтах також повиходили огляди сьогодні
Сidonix
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Особисто для мене ідеальна миша це Razer Basilisk V3. Дуже приємна на дотик и зручна. І підсвітка класна.
Gelonyrum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Шкода всі упорюються в компактні легкі мишки, ніяк не можу знайти собі добротну важку цеглину під мою руку, береш найбільшу з доступних і все одно мусиш тримати її "когтевим" хватом та сувати пальцями, а не долонею.
_FYA_EXel
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Зображення
:gigi:
Lynch
Member
Аватар користувача
Звідки: Полтава

Повідомлення

Сidonix: 15.03.2023 19:50 Особисто для мене ідеальна миша це Razer Basilisk V3. Дуже приємна на дотик и зручна. І підсвітка класна.
Плюсую. Сам перейшов на неї,бо форма нагадувала мої попередні Logitech G500s, Basilisk V1.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ноунейм за 100 доларів ? давай допобачення
Preacher
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

terminahtor: 15.03.2023 16:50 Знов форсять хлам. Що характерно, у Шелеста одночасно з даним оглядом, вийшов свій огляд. Совпадєніє?
Нещодавно за таким оглядом Шелеста купив собі попередню модель даної миші - GM31. Не знаю для кого ця мишка була зроблена, можливо для китайців, але вона дуже вузька. Хоча я і шукав невелику мишку для пальцевого хвату, але GM31 виявилася занадто малою. Навіть не знаю для кого вона могла б підійти, можливо для дітей. Зараз користуюсь Razer Viper Ultimate, офігенна миша, влаштовує усім, правда дорогувата.
Олег963
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Logitech G305 :super:
Відповісти