Росіяни викрали дані гри S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl та почали шантажувати розробника

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Crossbow, язик там був давно - субтитри залишили для півдня постсовка, на зразок Казахстану, нажаль. А озвучку видалили. Продажі на болотах та в сателіті обвусаченому заборонили.
Kotya
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса Україна

Повідомлення

Боооже, які руськіє. :laugh:
Як каже Тарас Чмут - *Русні *%№;* :super:
Guest003
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ, Україна

Повідомлення

Взагалі пофіг на якісь зливи. Я їх просто не побачу, так як не дивлюсь русняве інфополе) А от що я зроблю точно, так це куплю гру в стімі і на диску для хбокс :)
Kotya
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса Україна

Повідомлення

EkselentE: 13.03.2023 18:45 Это больше похоже на филькину грамоту. Или предлог того что игра будет перенесена или забагована.
О каком вообще шантаже речь? Ну сперли они пару гектаров и что, повод раздувать из этого шумиху? В этой индустрии постоянно сливы идут и другие разработчики как-то на подобные "шантажи" не поддаются :-/ Просто продолжают работать и выпускают свой продукт, а качественный он или нет решает уже конечный пользователь. И этому пользователю глубоко пофиг на все эту мышиную возьму если в конечном счете он получает продукт которым остается доволен.
Цікава позиція споживача, під час війни.
Вам би оновити сюжет реальності...
pioneer_ma
Всегда готов!
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

EkselentE: 13.03.2023 18:45Это больше похоже на филькину грамоту. Или предлог того что игра будет перенесена или забагована.
О каком вообще шантаже речь? Ну сперли они пару гектаров и что, повод раздувать из этого шумиху? В этой индустрии постоянно сливы идут и другие разработчики как-то на подобные "шантажи" не поддаются Просто продолжают работать и выпускают свой продукт, а качественный он или нет решает уже конечный пользователь. И этому пользователю глубоко пофиг на все эту мышиную возьму если в конечном счете он получает продукт которым остается доволен.
Не бачити шантажу взагалі, угу. Або ви робите те, чого не хочете, або ми зливаємо вкрадені дані і цим (типу) погіршуємо вам продажі. Де тут шантаж? Ну навіть не знаю. Це не вони напали, просто попередили напад своїм нападом.. Нагадую, що серед даних наче є і ранній білд гри, а не просто концепт-арти мобів. Питання не в тому, як це бачите Ви. А як це бачать вони, бо в "шуміхі" купа переглядів, бо цей хрін один із топових руснявих ютуберів по Сталкеру і його модам.
Dr_Werdenhoff
Junior
Аватар користувача
Звідки: Schwäbisch Gmünd

Повідомлення

Треба ще субтитри прибрать.
Icipher
Member
Звідки: Львів Луганськ

Повідомлення

:shuffle: пофіг на рузьню
ваі.jpg
xtbtch
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Типичные мраZZиянены
den888
Member

Повідомлення

anyname: 13.03.2023 16:08
vicversus: 13.03.2023 15:55 А от давайте пригадаємо які ААА ігри скліпали на болотах? Атомік фарт? Маю сумнів.
Як самі не можуть зробити, то мають комусь піднас*ати.
Атомік це "русская локализация" Біошока . росіяни можуть зробити гарну гру ( приклад Космічні рейнджери від Катаурі) . але зазвичай вони намагаються не зробити гру , а нагнуть doom , ja , nfs та інших. а нагибать вдається лише вербально ( яка реклама була свого часу у Лади рейсінг ).
Щодо космічних рейнджерів до речі, була в цій грі опція наземних битв, так от ця наземна битва, зі складанням роботів (шасі, корпус, зброя, модуль-голова) були :censoured: з гри, в яку я грав на ibm 386, року так в 1993, назви не пам’ятаю, запускалася з досу, і щось мені підказує, що розробники цих рейнджерів не були тими самим людьми хто робив ту стару гру.
Kotya
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса Україна

Повідомлення

EkselentE: 13.03.2023 21:50По поводу этого - не вам мне рассказывать о войне и реальности. Да и не место это где такое обсуждают.
А кому?
Ви тут ляпаєте для когось спеціального,
хто може вам пояснити,
що ви - дивак, м'яко кажучі? :laugh:
Papik
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Зверніть увагу, ні один україномовний коментатор не написав огидні речі в бік гри та розробників.
А руzьгемовні коментарі сьогодні модератор чистить ввесь день.
"Совпадєніє?" і "Какая разніца?" мабуть.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Papik: 13.03.2023 23:15 Зверніть увагу, ні один україномовний коментатор не написав огидні речі в бік гри та розробників.
А руzьгемовні коментарі сьогодні модератор чистить ввесь день.
"Совпадєніє?" і "Какая разніца?" мабуть.
це питання до адмінів які ще чомусь росіянські іп не заблочили наглухо, ще ніби не зрозуміло що все це політика і залізо як і ігри теж
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

sonhador93: 13.03.2023 23:54 Да, Я жду ламповую озвучку как в первом сталкере. Озвучка бандитов, Долга шикарные на русском языке. Игры вне политики и тем более эта игра для СНГ, а не для буржуев. Причем тут русскоязычный народ Украины к политике в игре? Всем и так понятно, что как и первый сталкер у них будут тьма багов, которые будут мододелы исправлять.
і все це під такіж ламповий акомпанемент вибухів ракет в сусідній школі і розліт осколків від них для такої ж лампової можливості зловити маслину від ваньків які теж лампово внє палітікі
Gelonyrum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

sonhador93: 13.03.2023 23:54 Да, Я жду ламповую озвучку как в первом сталкере. Озвучка бандитов, Долга шикарные на русском языке. Игры вне политики и тем более эта игра для СНГ, а не для буржуев. Причем тут русскоязычный народ Украины к политике в игре? Всем и так понятно, что как и первый сталкер у них будут тьма багов, которые будут мододелы исправлять.
Чекаю, що настане момент коли таких "внєпалітіків" будуть ловити на вулиці та бити ногами, побігай нам ще покричи, що "пушкін внєпалітікі", "узкій язик нужна учіть в школє" і т.д.
29 рочків дитині, а ума нема, одні ігри в голові і ті внєпалітікі...
kosoy2004
Member

Повідомлення

sonhador93: 13.03.2023 23:54 Озвучка бандитов, Долга шикарные на русском языке.
ну не знаю не знаю, я от днями перепроходив "чисте небо" в українській локалізації, так от коли до долгівців дійшов і ті перші з усіх персонажів хто російською заговорив, то аж руки зачесались на звук чергу дати))) Настільки воно недоречно виглядало коли навіть бандоси і ті українською хай і з сильними вкрапленнями суржику говорили.
sonhador93: 13.03.2023 23:54Игры вне политики и тем более эта игра для СНГ, а не для буржуев.
"Внє політіки" і "нє для буржуєв" в одному реченні :D :lol: :lol:
STARL1GHT
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Політика - це й є життя країни у всіх її сферах. І не залежно від твого бажання — тебе це в будь якому разі стосується.
І відбиток на собі політики, знову ж таки хочеш ти цього чи ні, але ти будеш нести.

Тому як мінімум дивні, а як максимум тупі, вислови в стилі ігри внє палітіки. Так це не працює.

Це більше нагадує мантру для стада рабів, які прийшли нас «визволяти».
Вони, як їх послухати, більшість «внє палітікі», але і податки платять, і «законослухняні», і під мобілізацію їх штабелями гребуть(або йдуть самі).
І взагалі абузять як тільки потрібно в інтересах держави, але ні, вони звичайно внє палітікі :banghead:
Бонус
Звичайно можна як той страус зарити голову в пісок і наче все ок, але від того дійсність не перестане буди.
TBiCTeP
Junior

Повідомлення

Gelonyrum: 13.03.2023 16:11
Paradox1306: 13.03.2023 16:08 я просто нагадую що русня буде грати в сталкер, а з озвучок там або українська або англійська, а так як більшість англійську взагалі не вдупляє то будуть сидіти з російськими субтитрами і слухати українську мову :lol:
Будуть без звуку грати і кричати "тупиє хахли, как вам такоє? Переігралі вас!111" :gigi:
Добавлять в налаштуваннях опцію "Mute", хай грають під свій шансон і крадених наших перероблених пісень.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Якщо залишити в стороні моральний аспект - вони ідіоти. Зробили все, аби остаточно знищити і так мізерні шанси на офіційну локалізацію.

Відправлено через 3 хвилини 5 секунд:
Барбарис: 13.03.2023 19:29язик там був давно - субтитри залишили для півдня постсовка, на зразок Казахстану, нажаль. А озвучку видалили. Продажі на болотах та в сателіті обвусаченому заборонили.
Заборона не завадить їм купляти в казахтанському чи турецькому стімі. :shuffle:
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

sonhador93: 13.03.2023 23:54 Да, Я жду ламповую озвучку как в первом сталкере. Озвучка бандитов, Долга шикарные на русском языке. Игры вне политики и тем более эта игра для СНГ, а не для буржуев. Причем тут русскоязычный народ Украины к политике в игре? Всем и так понятно, что как и первый сталкер у них будут тьма багов, которые будут мододелы исправлять.
:puke:
Не існує поняття "москвороте населення України", лише змосковщене. Це політичний конструкт згідно рішення конституційного суду України.

waryag, зараз же стім обмежує зміну регіону. Хіба створювати нові аки.


Такі теми корисні, щоб одразу пачками в чс кидати.
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

Специальная операция по принуждению к миру через воровство скриншотов игры в пару гигабайт. раша never changed.

Отправлено спустя 1 минуту 4 секунды:
Alex_Lord
Держите нас в курсе. А какие игры ещё вы не ждёте и какие хотите чтобы вышли поскорее?

Отправлено спустя 2 минуты 10 секунд:
zergx
А потом такие комментаторы после сракеты в окно или бомбы пишут по соцсетям " А нас за шо?"
Відповісти