Огляд комплекту пам’яті Kingston Fury Beast KF560C36BBEAK2-32 зі швидкодією 6000 МТ/с та обсягом 32 ГБ. Експерименти з EXPO та ручним тюнінгом на платформі AM5

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
_Slavko_
Member
Аватар користувача
Звідки: Виноградов

Повідомлення

Предлагаю обсудить Огляд комплекту пам’яті Kingston Fury Beast KF560C36BBEAK2-32 зі швидкодією 6000 МТ/с та обсягом 32 ГБ. Експерименти з EXPO та ручним тюнінгом на платформі AM5

за детальні скріншоти з НВінфо, дякую, цікаві цифри для себе побачив.
з памятю платформа дуже "цікаво" працює, і непередбачливо.
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

интересно каким образом автор смог протестировать комплект в LinX, если эта прога процы AMD толком не нагружает?
или у автора была специальная amd-edition version?
если да, то прошу кинуть ссылку на нее, т.к. я сам всех LinX перепробовал и ни одна не грузит AMD проц(
Mike88
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

KimRomik
обирай)
Вкладення
1111111111111.jpg
terminahtor
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

KimRomik: 10.03.2023 12:12интересно каким образом автор смог протестировать комплект в LinX, если эта прога процы AMD толком не нагружает?
Їх з десяток є, є версії що нагружають під 100 градусів. В мене 0.7.0)

А коли будуть тести A-Die? Чи вже були?
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

вражає коли швидкість від тюнінгу памяті, особливо таймінгів, зростає на 33% (7zip compress), і в іграх на 20%, а 1% деколи в 2рази
Тільки 960 Гфлопс в лінпаку щось малувато - 5900й на 4500 видавав 850+. Хоча може інша версія лінпака була
ДядяСаша
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

ronemun: 10.03.2023 15:36 вражає коли швидкість від тюнінгу памяті, особливо таймінгів, зростає на 33% (7zip compress), і в іграх на 20%, а 1% деколи в 2рази
:beer:
Я звернув увагу як виріс min FPS чисто підкруткою таймінгів. Дійсно вражає! :up:
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Такая же память в комплекте с 7950х3д. Выше 6000 нет смысла на 7 поколении никакого.
Wildc4t
Junior

Повідомлення

Чи є сенс брати 6000 для процесора 7700x чи 5200 достатньо
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Wildc4t
Конечно есть. Вплоть до 6000 частоты вы получите прирост в производительности прямой.
Wildc4t
Junior

Повідомлення

Знайшов... The default RAM speed is 5200 MT/s (megatransfers per second), but the sweet spot is 6000 MT/s. This can be achieved by using memory DIMMS that support EXPO profiles. Питання в стабільності такого налаштування. А вибачаюсь тут у статті навіть є. Дякую за огляд
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Попробовал гидру, после применения настроек винда грузится, UEFI нет. Так что пока посижу на expo.
taras_cs
Member
Аватар користувача
Звідки: Варшава-Київ-Дніпро

Повідомлення

Я вражений.
Такий оверклокінг, коли воно швидше при меншій напрузі, мені дуже подобається
Відповісти