Кто во что играет?

Игры для ПК, консолей и прочих платформ
Відповісти
Автор
Повідомлення
MessiaH
Member
Аватар користувача

Повідомлення

j3s0n: 28.01.2023 17:40Судячи з моніторинга, 4090 в стоці під повітряним охолодженням взлітає на 2500 обертів.
Все 4090 очень вышли холодными, это я просто настроил вентили вручную чтобы температуры ещё ниже были
Volodimir
Member
Аватар користувача

Повідомлення

SIGNALIS начал, понравилась

В Death's Door никак не могу добить последнего Лорда Врат :banghead:
j3s0n
Member
Аватар користувача

Повідомлення

F.I.S.T. безкоштовно був в епіку, пограв, дуже зайшла, але на останніх рівнях (там де весь час ти батареї тягаєш через всю мапу) набридло, видалив.
Zombie
Member
Аватар користувача
Звідки: Львов

Повідомлення

Пройшов с сiчнi Marvel's Midnight Suns, сподiвався на подiбнiсть до XCOM'у вiд Firaxis, але отримав таку собi сумiш Hearthstone з Mass Effect 2. Ледь добив до кiнця, по повнiй цiнi точно не рекомендую брати.

Потiм добрався до Warhammer 40,000: Chaos Gate - Daemonhunters, й це виявилось тим що треба! Дуже схоже на XCOM, але менше рандому, бо пострiли влучають завжди, а укриття лише зменшують отриманi пошкодження.
Ну й заодно ПАФОС, море ПАФОСУ, бо це ж Ваха. Дуже сподобалось, але радив би брати без DLC, бо воно, по вiдгукам — не дуже.

Наостанку взяв по макс. знижцi Titanfall 2 й перепройшов. Як i вперше, дуже сподобався шутан, хоч i короткуватий.
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Закончил God of War Ragnarok.
ИМХО, однозначная игра года 2022 и одна из лучших игр в истории вообще.
Идеальный сиквел для великолепной первой части.
Как любой хороший сиквел, сделан по принципу - не ломай то, что и так хорошо работает, доработай то, что было похуже и сделай больше всего.

Сюжетно игра великолепна, тут интересная история, куча отлично проработанных персонажей, круто поставленные кат-сцены.
Полностью закрывает сюжетную арку первой части, триквела не будет.
Перед ней перепроходил первую часть, чтобы напомнить сюжет, одна за другой воспринимаются отлично, как законченная история.

Стало больше сайд-квестов и в них почти нет принеси/убей.

Графически очень достойный уровень, пусть и слегка попроще топовой на сегодня Forbidden West.
Прогресс по сравнению с первой частью не очень большой, но есть, чуток текстурки подетализированнее, чуток эффекты поярче. Работа художников, как и в первой части на высоте.

Музыка и звук на уровне.

Геймплей хорошо разнообразили, больше видов оружия, больше приёмов, больше комбо. Сделан большой упор на билдостроение с прилично отличающимся геймплеем.
На высоких уровнях сложности игра прилично заставляет попотеть, не меньше любого соулса.
Эксплоринг мира тоже улучшили.

В общем, я в восторге и всем владельцам плоек очень советую.
Kravan
Member

Повідомлення

Zombie: 30.01.2023 21:41 Пройшов с сiчнi Marvel's Midnight Suns, сподiвався на подiбнiсть до XCOM'у вiд Firaxis, але отримав таку собi сумiш Hearthstone з Mass Effect 2. Ледь добив до кiнця, по повнiй цiнi точно не рекомендую брати.

Потiм добрався до Warhammer 40,000: Chaos Gate - Daemonhunters, й це виявилось тим що треба! Дуже схоже на XCOM, але менше рандому, бо пострiли влучають завжди, а укриття лише зменшують отриманi пошкодження.
Ну й заодно ПАФОС, море ПАФОСУ, бо це ж Ваха. Дуже сподобалось, але радив би брати без DLC, бо воно, по вiдгукам — не дуже.

Наостанку взяв по макс. знижцi Titanfall 2 й перепройшов. Як i вперше, дуже сподобався шутан, хоч i короткуватий.
Люто плюсую! Игра ТОП. Для меня Елден все таки поинтересней, но БВ Рагнарёк меня украла из жизни надолго.

А кто играл в Гаснущий Свет 2? Стоит начинать?
Dremjke
Member
Аватар користувача
Звідки: North

Повідомлення

Kravan: 03.02.2023 21:05А кто играл в Гаснущий Свет 2? Стоит начинать?
Если не отпугивают игры в открытом мире, то да. Игра по сути своей - песочница, много паркура + резни с зомбаками в разных вариациях + прокачка всего и вся, куча всяких побочных активностей, как интересных, так и гриндовых, но при этом геймплей затягивает. Игра именно что ориентирована на геймплей, сюжет тут хоть и пытается быть интересным, но всё же вторичен.
Zombie
Member
Аватар користувача
Звідки: Львов

Повідомлення

Kravan: 03.02.2023 21:05 Люто плюсую! Игра ТОП. Для меня Елден все таки поинтересней, но БВ Рагнарёк меня украла из жизни надолго.
Промахнулся с цитатой? :)
Kravan
Member

Повідомлення

Zombie: 04.02.2023 01:17
Kravan: 03.02.2023 21:05 Люто плюсую! Игра ТОП. Для меня Елден все таки поинтересней, но БВ Рагнарёк меня украла из жизни надолго.
Промахнулся с цитатой? :)
Ага точно!) Сорри)
j3s0n
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MessiaH: 28.01.2023 20:16Все 4090 очень вышли холодными
Я кожен рік таке читаю про нове покоління, кожен починає "от вийшли дуже холодні/тихі тощо" але із року в рік чомусь все більше людей приходять до "води".
MessiaH
Member
Аватар користувача

Повідомлення

j3s0n
4090 реально холодная, вода на видяхе не очень популярна, только может если гнать вусмерть
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

потягнуло на старі іграшки. пограв трохи в HoMM2, чудова гра з особливим шармом, перша гра серії в яку я грав ще десь, мабуть, в 98 році. і зараз мені заходить не гірше ніж 3-тя частина. проходжу кампанію першого Stronghold'у, теж добре відома класика. скачав battle engine aquilla, наступна в черзі. а дружина проходить little big adventure 1994го, цікава штука, до цього її бачив ще в 90х, але сам не грав ніколи.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

leif: 06.02.2023 15:04потягнуло на старі іграшки. пограв трохи в HoMM2, чудова гра з особливим шармом, перша гра серії в яку я грав ще десь, мабуть, в 98 році. і зараз мені заходить не гірше ніж 3-тя частина. проходжу кампанію першого Stronghold'у, теж добре відома класика. скачав battle engine aquilla, наступна в черзі. а дружина проходить little big adventure 1994го, цікава штука, до цього її бачив ще в 90х, але сам не грав ніколи.
Майкам надо было покупать и реворкать героев, а не АоЕ.
MessiaH: 28.01.2023 20:16 Все 4090 очень вышли холодными, это я просто настроил вентили вручную чтобы температуры ещё ниже были
А если сменить процесор на нормально загружающий видюху?
MessiaH
Member
Аватар користувача

Повідомлення

waryag: 06.02.2023 17:10А если сменить процесор на нормально загружающий видюху?
В 4к она в большинстве игр на 99% пыхтит
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

MessiaH: 06.02.2023 19:05 В 4к она в большинстве игр на 99% пыхтит
Загрузка обычно мало о чем говорит. Меняется платформа - и пропадают фризы, растет фпс и потребление.
Ну серьезно, апгрейд платформы на фоне цены 4090 - практически копейки.
MessiaH
Member
Аватар користувача

Повідомлення

waryag
Фризы у меня разве что в некоторых играх на UE4, остальное работает нормально. А энергопотребление у карты даже при полной загрузке от игры к игре разнится
Kravan
Member

Повідомлення

waryag: 06.02.2023 17:10
Майкам надо было покупать и реворкать героев, а не АоЕ.
AoE шедевральная абсолютно игра. 200+ часов в AoE и растет. Как на меня получше Героев.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Kravan: 07.02.2023 09:10AoE шедевральная абсолютно игра. 200+ часов в AoE и растет. Как на меня получше Героев.
Возможно, Но у нее нет культового статуса, да и по просмотрам довольно быстро скатилась ниже старика, который и сам давно поддерживается на минималках.
Kravan
Member

Повідомлення

waryag: 07.02.2023 10:58
Kravan: 07.02.2023 09:10AoE шедевральная абсолютно игра. 200+ часов в AoE и растет. Как на меня получше Героев.
Возможно, Но у нее нет культового статуса, да и по просмотрам довольно быстро скатилась ниже старика, который и сам давно поддерживается на минималках.
Ну на западе AoE 2 такая же легенда как и Heroes) По факту, конечно обе игры прекрасны и заслуживают шикарных ремастеров (третьи герои вроде делали, но там косо-криво все).
Кстати в этом плане Microsoft очень даже молодцы. AoE2 сделали прям шикарно.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif: 06.02.2023 15:04проходжу кампанію першого Stronghold
виявилось що HD версія, яка вийшла в 2013му, не зовсім 100% копія старої іграшки. дійшов до 15 місії і в HD версії рівень її складності якийсь захмарний, більше схоже на знущання ніж на розвагу. по суті треба бігати по карті, ставити юнітів в саме ті п'ятнадцять пікселів місць, в яких твої лучники/арбалетники можуть завалити тих, що сидять на баштах не отримавши демеджу самі, або отримавши мінімально, і це тільки початок місії. такого в оригіналі не було. подивився в інеті, не я один звернув на це увагу. до того ж пишуть, що в 18й місії така ж фігня.
https://steamcommunity.com/app/40950/di ... 556501742/
https://www.gog.com/forum/stronghold_se ... th_on_hard

і взагалі, на прикладі стронгхолду і ще кількох gog-версій іграшок доходжу висновку, що зроблені вони зазвичай поганенько, на відчепись. типу працюють, але уваги до деталей немає. воно в принципі зрозуміло, мікросокопічні аудиторії і все таке.

а тут як раз у лайнуса вийшов відос по темі, мабуть буду ставити PCem або 86Box і грати через них в старі іграшки. збирати системник для ретрогамінгу поки не дозрів.
Відповісти