Microsoft інвестує мільярди доларів у творців ChatGPT

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

Пропоную обговорити Microsoft інвестує мільярди доларів у творців ChatGPT

Якщо у Microsoft Word зроблять більш якісну перевірку правопису на основі нейромереж чи інші фішки на нейромережах, то це нарешті дасть мені поштовх перейти з Word 2003 на сучасну версію й змиритися зі страшенно незручним інтерфейсом починаючи з Word 2007. Надзвичайно люблю, коли за рахунок нейромереж покращується функціонал програм.
aaleksandrenko
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Воно і зрозуміло. За такими рішеннями майбутнє.
Та й виробники відеокарт знову будуть в шоколаді. Вся обробка штучного інтелекту тримається на обчисленніях відяшок ;)
ДядяСаша
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Ну не знаю, щось у цьому є небезпечне! :teacher:
Опенгеймер - відкрив гру гонку озброєння.
Альтман?
Так і до терміка не довго залишилось.
Правду казав Ілон Маск, що треба законодавчо прописувати в яких областях може використовуватись ШІ.
ArmagedoonZergs
Member

Повідомлення

Kassatka: 24.01.2023 13:21 Пропоную обговорити Microsoft інвестує мільярди доларів у творців ChatGPT

Якщо у Microsoft Word зроблять більш якісну перевірку правопису на основі нейромереж чи інші фішки на нейромережах, то це нарешті дасть мені поштовх перейти з Word 2003 на сучасну версію й змиритися зі страшенно незручним інтерфейсом починаючи з Word 2007. Надзвичайно люблю, коли за рахунок нейромереж покращується функціонал програм.
Йшов 2023 рік, люди до сих пір тицяють на менюшки замість хоткеїв в професійних додатках.
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

жду ботов отвечающих в чатах чат-ботам.
Штука интересная, если это правда работающий код.
n+gibat[]r
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Скоро операционки Windows будут как в фильме «Она» где играл Хоакин Феникс, что и поговорить с компьютером можно будет, и все такое :lol:
Только жаль Большой Брат все контролировать будет :laugh:
TerryCone
Member

Повідомлення

ArmagedoonZergs
Йшов 2023 рік, люди до сих пір тицяють на менюшки замість хоткеїв в професійних додатках.
Намалюй, наприклад, таблицю у Ворді хоткеями. Або поля на сторінці підправ так, як тобі треба.
fastneed
Member
Аватар користувача
Звідки: UA

Повідомлення

n+gibat[]r: 24.01.2023 22:07 и поговорить с компьютером можно будет, и все такое
нарешті моя кішкожінка "оживе" :shuffle:
alexxusss
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Наскільки я бачу, найбільш скептичними людьми на рахунок AI - є самі творці AI :laugh:
Програмерів воно точно не скоро замінить. Ось наприклад, прилетіли правки від замовника. Потрібно внести зміни в 5 різних файлах. Запит всеодно потрібно сформувати так, щоб машина все правильно зрозуміла, до того впевнитись, що нічого не зламалось. А для цього потрібно бути девом :gigi:
Відповісти