У Steam стартувало кілька розпродажів до Місячного Нового року

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
_Andrik_
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук-PL

Повідомлення

Предлагаю обсудить У Steam стартувало кілька розпродажів до Місячного Нового року

Може хтось знає, чи можна український гаманець steam поповнювати подарунковою картою іншої країни ? Наприклад купую в Польщі , а код хочу племіннику в Україну вислати .
Дякую !
Spiryt
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

_Andrik_: 20.01.2023 13:37 Предлагаю обсудить У Steam стартувало кілька розпродажів до Місячного Нового року

Може хтось знає, чи можна український гаманець steam поповнювати подарунковою картою іншої країни ? Наприклад купую в Польщі , а код хочу племіннику в Україну вислати .
Дякую !
Я пополнял подарочными картами от MSI в доллах, не думаю, что они привязаны к регину, там же идет конвертация в национальную валюту
Zombie
Member
Аватар користувача
Звідки: Львов

Повідомлення

_Andrik_: 20.01.2023 13:37 Предлагаю обсудить У Steam стартувало кілька розпродажів до Місячного Нового року

Може хтось знає, чи можна український гаманець steam поповнювати подарунковою картою іншої країни ? Наприклад купую в Польщі , а код хочу племіннику в Україну вислати .
Дякую !
Ні. Пруф: https://help.steampowered.com/en/faqs/v ... -1E88-AD59

Але можна купити цифрові подарункові карти напряму в Стім, в такому випадку кошти таки конвертуються. (Примітка: оплатити коштами свого Стім-гаманця не можна; аккаунт має бути в списку друзів мінімум 3 дні)
https://store.steampowered.com/digitalg ... ctgiftcard
_Andrik_
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук-PL

Повідомлення

Zombie: 20.01.2023 14:28
_Andrik_: 20.01.2023 13:37 Предлагаю обсудить У Steam стартувало кілька розпродажів до Місячного Нового року

Може хтось знає, чи можна український гаманець steam поповнювати подарунковою картою іншої країни ? Наприклад купую в Польщі , а код хочу племіннику в Україну вислати .
Дякую !
Ні. Пруф: https://help.steampowered.com/en/faqs/v ... -1E88-AD59

Але можна купити цифрові подарункові карти напряму в Стім, в такому випадку кошти таки конвертуються. (Примітка: оплатити коштами свого Стім-гаманця не можна; аккаунт має бути в списку друзів мінімум 3 дні)
https://store.steampowered.com/digitalg ... ctgiftcard
Дякую за посилання , знайшов там потрібну інфу :beer:
спойлер
Screenshot_20230120_133939_Chrome.jpg
Richmond_Odessa
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса

Повідомлення

RDR2 чи є сенс взяти Ultimate Edition?
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

_Andrik_: 20.01.2023 13:37 Предлагаю обсудить У Steam стартувало кілька розпродажів до Місячного Нового року

Може хтось знає, чи можна український гаманець steam поповнювати подарунковою картою іншої країни ? Наприклад купую в Польщі , а код хочу племіннику в Україну вислати .
Дякую !
Я поповняв кодом від гігабайт, там було 40 євро. Була акція з покупкою материнки.
MaxZema
Member
Аватар користувача
Звідки: Чорноморськ

Повідомлення

Richmond_Odessa: 20.01.2023 16:55 RDR2 чи є сенс взяти Ultimate Edition?
якщо плануєте грати в онлайн режимі, то так.
Zombie
Member
Аватар користувача
Звідки: Львов

Повідомлення

Richmond_Odessa: 20.01.2023 16:55 RDR2 чи є сенс взяти Ultimate Edition?
спойлер
Зображення
Даёт одну короткую миссию в сингле, одну лошадь, костюм, три пушки, и охапку бонусов к деньгам, опыту, и прочему.
Плюс ещё какие-то бонусы при игре в онлайне.

Если интересен суто сингл, то я бы не брал, т. к. хватит чем заняться и в стандартном издании.
MaxZema
Member
Аватар користувача
Звідки: Чорноморськ

Повідомлення

оффтоп вопрос :beer: пользуется кто лаунчером для лаунчеров GOG Galaxy 2.0 ? Удобно ли?
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

рекомендую звернути увагу на Kena
Firebrand
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Paradox1306: 20.01.2023 18:10 рекомендую звернути увагу на Kena
кстати да, годный игромультик))
Zombie
Member
Аватар користувача
Звідки: Львов

Повідомлення

MaxZema: 20.01.2023 18:05 оффтоп вопрос :beer: пользуется кто лаунчером для лаунчеров GOG Galaxy 2.0 ? Удобно ли?
Использую чтобы подсчитывать время просаженное на Hearthstone, да для установки и обновления своих игр из GOG.
Нормально работает у меня только интеграция с Origin и EGS.
А вот интеграции со Стимом и Uplay поначалу работали более-менее, но потом, и до сих пор — совсем перестали работать.
P. S. Ещё неудобно, что нет функции вынести на рабочий стол ярлык уже установленной игры.
wigar
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Только недавно купил рдр2
Maddy1988
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина - Киев - Соломенка

Повідомлення

wigar: 20.01.2023 20:01 Только недавно купил рдр2
Приятного прохождения :beer:
Лучшая игра десятилетия...
Phos4
Member
Звідки: Луцьк

Повідомлення

MaxZema
Сенс є тільки якщо у вас багато ігр і на різних площадках, тоді до нього можна підв'язати аккаунти і коли захочете щось пограти можна буде бачити де у вас що куплене замість того щоб ритись в десяти бібліотеках, а так сенсу з нього немає бо при запуску гри він всеодно відкриватиме той лаунчер через який куплена гра.
Aton
Junior
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Maddy1988: 20.01.2023 23:20
wigar: 20.01.2023 20:01 Только недавно купил рдр2
Приятного прохождения :beer:
Лучшая игра десятилетия...
Может кто подскажет: стимовская версия RDR2 позволяет менять язык субтитров? Покупал в епике пару лет назад и на англ.не смог играть :shuffle: , а рус. не включается. Нагуглил, что нужно менять язык винды на рус. (с укр.) и забил.
Maddy1988
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина - Киев - Соломенка

Повідомлення

Aton: 21.01.2023 14:23
Maddy1988: 20.01.2023 23:20

Приятного прохождения :beer:
Лучшая игра десятилетия...
Может кто подскажет: стимовская версия RDR2 позволяет менять язык субтитров? Покупал в епике пару лет назад и на англ.не смог играть :shuffle: , а рус. не включается. Нагуглил, что нужно менять язык винды на рус. (с укр.) и забил.
Да, правой кнопкой по игре, свойства, язык
:beer:
greatvova
Member
Аватар користувача
Звідки: ЧЗВ

Повідомлення

Дивовижно, що новенький NFS Unbound трохи більше ніж через місяць після релізу отримав 50% знижки. За такі гроші можна брати. :super:
Mainkoon
Member
Аватар користувача
Звідки: ми з України

Повідомлення

MaxZema
онлайн працює і на стандартному виданні.
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Mainkoon
Имеется в виду что бонусы в большей части для онлайна. Если играть в сингл то не имеет смысла за них переплачивать.
Відповісти