ASRock підготувала карту розширення на основі чипсета AMD

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

Предлагаю обсудить ASRock підготувала карту розширення на основі чипсета AMD

вот это да, ну и колхоз :rotate:

не проще ли сращу купить доску на X670?
Technocrat
Member

Повідомлення

ASRock в своём стиле :D Они такую дичь делали и 15 лет назад. Если встречаешь какое-то дикое комбо в стиле 754-939 сокет два-в-одном, знай - это ASRock :gigi:
STARL1GHT
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Чи то я консерватор, чи то «інновації» заради «інновацій». :-/
mr-enic
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Shaolin_Style: 20.01.2023 10:26 вот это да, ну и колхоз :rotate:
ой, то ви не бачили нестандартних рішень від асроку.
як тобі таке, %twitterownername%
13-998-603-05.jpg
модуль для материнської плати для підтримки нового сокета і покоління оперативки :eek:
The_Rusik
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Помню у меня была плата от асрока на 775 сокете. Там ддр1 + ддр2 и ажп + пси-е. Вот то вещь, нужно было оставить на память.
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

"Чиплетный дизайн на стероидах" - примерно вот как можно назвать это

Shaolin_Style: 20.01.2023 10:26не проще ли сращу купить доску на X670?
а если корпус Micro-ATX, но нужно больше функционала? зачем увеличивать плату по x,y если можно еще по z?
ДядяСаша
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

А толку, все упреться в швидкодію PCIe 4 x4, чого не зробить зразу на x16? :facepalm:
Я сумніваюся, що хтось буде купляти таку річ що б юзать тільки щось одне з того набору розширень.
:down:
Востаннє редагувалось 20.01.2023 10:49 користувачем ДядяСаша, всього редагувалось 1 раз.
WakeMe
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Technocrat: 20.01.2023 10:41 ASRock в своём стиле :D Они такую дичь делали и 15 лет назад. Если встречаешь какое-то дикое комбо в стиле 754-939 сокет два-в-одном, знай - это ASRock :gigi:
Є в мене така плата з 2004 року, яка може з сокет А в 754 перетворитися. Але є нюанс, я так досі і не знайшов де купити той модуль, а вже 2023... :laugh:
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

KimRomik: 20.01.2023 10:46
Shaolin_Style: 20.01.2023 10:26не проще ли сращу купить доску на X670?
а если корпус Micro-ATX, но нужно больше функционала? зачем увеличивать плату по x,y если можно еще по z?
Хотел предложить просто купить мать формата Mini ATX на X670 пока не наткнулся вот на эту новость: Набор системной логики AMD X670 может оказаться неудобным для плат типоразмера mini-ITX
konb999
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Shaolin_Style: 20.01.2023 11:06
KimRomik: 20.01.2023 10:46
а если корпус Micro-ATX, но нужно больше функционала? зачем увеличивать плату по x,y если можно еще по z?
Хотел предложить просто купить мать формата Mini ATX на X670 пока не наткнулся вот на эту новость: Набор системной логики AMD X670 может оказаться неудобным для плат типоразмера mini-ITX
Хочешь амуде, - должен быть готов к боли, страданиям и унижению!
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Shaolin_Style: 20.01.2023 10:26вот это да, ну и колхоз
Колись було ще веселіше
Зображення
Зображення
taras_cs
Member
Аватар користувача
Звідки: Варшава-Київ-Дніпро

Повідомлення

ДядяСаша: 20.01.2023 10:48 А толку, все упреться в швидкодію PCIe 4 x4, чого не зробить зразу на x16? :facepalm:
Я сумніваюся, що хтось буде купляти таку річ що б юзать тільки щось одне з того набору розширень.
:down:
Теж так подумав спочатку. Але ж у персональному компі все одночасно не використовується. Хіба що ви поставили 2x M.2 NVMe диска та запустили торренти на одному, граючи в ігри на другому.
Але ви маєте рацію - сумарна швидкість впирається у той PCIe 4 x4 (8 ГБ/с)
NuclearRobinson
Member
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Хммм, цікава річ. Але більш цікавішою вона була б, якби її можна було підключати до будь-якого компа, або хоча до іншої логіки АМД (наприклад b450), як дійсно плату розширення.
yurius_r
Member

Повідомлення

А звідки інфо що 2хB650 дорівнює x670? Як я зрозумів 2xB650 це B650E. І так само 2 x670 це x670E

quote=ДядяСаша post_id=3506746 time=1674204524 user_id=38096]
А толку, все упреться в швидкодію PCIe 4 x4, чого не зробить зразу на x16? :facepalm:
Я сумніваюся, що хтось буде купляти таку річ що б юзать тільки щось одне з того набору розширень.
:down:
[/quote]
Як я розумію у чіпсета як раз лінк x4, тож ширше немає жодного сенсу
MuDOZ
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

konb999: 20.01.2023 11:12
Shaolin_Style: 20.01.2023 11:06

Хотел предложить просто купить мать формата Mini ATX на X670 пока не наткнулся вот на эту новость: Набор системной логики AMD X670 может оказаться неудобным для плат типоразмера mini-ITX
Хочешь амуде, - должен быть готов к боли, страданиям и унижению!
Вас так давно не було в чаті, бачу ви вже змогли встановити драйвер який вирішує чорний екран при загрузці віндос на 4090 :up:
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka: 20.01.2023 11:12 Колись було ще веселіше
В 2000х сотні подібних материнських плат від ASRock пройшли через мої руки, але самих плат розширення для них ніколи в очі не бачив. І навіть не пригадую, щоб в когось з постачальників в продажу вони були :shuffle:
XAMCTBO
Member
Аватар користувача

Повідомлення

До якихось міні атх плат на нФорсі були окремо плати з DVI роз'ємомі под pci-e x4, типу міні відуха, але працювала ця платка тільки на тіх асроках.
Technocrat
Member

Повідомлення

XAMCTBO: 20.01.2023 13:03 До якихось міні атх плат на нФорсі були окремо плати з DVI роз'ємомі под pci-e x4, типу міні відуха, але працювала ця платка тільки на тіх асроках.
Ну такі плати не дивина, вони є у багатьох вендорів. Які небудь порти, або відеовиходи, які працюють тільки на конкретній платі. Бренди типу Dell, HP і т.д. також полюбляють таким бавиться.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

На жаль, ASRock X670 XPANSION KIT підтримується далеко не всіма платами AM5/B650. Для її роботи повинен бути передбачений додатковий роз'єм - убило всю затею
Telcontar
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернiгiв

Повідомлення

MuDOZ: 20.01.2023 12:42 Вас так давно не було в чаті, бачу ви вже змогли встановити драйвер який вирішує чорний екран при загрузці віндос на 4090 :up:
Можливо він на інтело-інтеграшку перемкнувся :gigi:
Відповісти