Огляд корпусу MSI MAG Forge M100R

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Georgin
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Пропоную обговорити Огляд корпусу MSI MAG Forge M100R

Метал - фольга. Зверху пилового фільтра немає. Спереду пилового фільтру немає. Знизу пиловий фільтр зроблений настільки паскудно, що його теж всеодно що немає.
І коштує це лайно від 2500 грн. і вищє.

Кращє вже якусь Vinga взяти - буде значно дешевше з приблизно тим же набором можливостей.
The_Rusik
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Чем дальше, тем хуже. 4кг веса и это со стеклом. Тут всего 4 слота, почему не сделать все 4 съемными а только две.
Дырявый + 4 вентилятора и все равно температуры видеокарты ужасные.

Лучше взять вингу пиллар за эти деньги, он на две головы выше. Тут все равно вентиляторы мусор, чисто для подсветки.
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Georgin: 17.01.2023 12:16Метал - фольга. Зверху пилового фільтра немає. Спереду пилового фільтру немає. Знизу пиловий фільтр зроблений настільки паскудно, що його теж всеодно що немає.
І коштує це лайно від 2500 грн. і вищє.
пылевые фильтры в 99% корпусах выполняют функции декораций, за это еще и наценку добавляют типо издержки производства
а что такое поистине пылевой фильтр - добро пожаловать в Гугл
Georgin
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

KimRomik

Я чудово знаю, що таке пилові фільтри у корпусах ПК, якими вони мають бути щоб дійсно виконувати свою функцію. Про промислові пилові фільтри я теж прекрасно знаю, це пов'язано з моєю першою вищою фаховою освітою.
Я казав про те, що цей корпус без нормальних пилових фільтрів значно дорожче ніж корпус без нормальних пилових фільтрів від Vinga - і це при тому, що товщина металу та функціональність в них однакова.

Щодо корпусів ПК - Fractal Design і BeQuiet ставлять більш-меньш пристойні пилові фільтри, які досить зручно демонтувати та очищати і при цьому диаметр отвору у сітці цих фільтрів дозволяє уловлювати не тільки мілліметрові шматки щєбня :) Собі у корпус я поставив сталеву нержавіючу сітку з діаметром отвору 0.35мм - і це дуже допомогло. Прибирати я частіше не став, повітря у зовнішньому середовищу чистішим не стало, але кількість пилу у корпусі сильно зменьшилась і при цьому температури компонентів не зросли, бо сітка з таким отвором не дуже заважає повітряному потоку.
Vitalio
Member
Аватар користувача
Звідки: Ивано-Франковск

Повідомлення

KimRomik: 17.01.2023 12:29 а что такое поистине пылевой фильтр - добро пожаловать в Гугл
Мужчинам просто соромно купувати капронові колготи, без пояснення причини продавцеві :lol:
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Vitalio: 17.01.2023 13:05Мужчинам просто соромно купувати капронові колготи, без пояснення причини продавцеві
воно (вони) не підходять для функції фільтра. зовсім!
ось набагато кращий фільтр ніж у MSI
спойлер
Зображення
і у мене питання: "а для чого на "морду" виводити USB2.0 ?!" :facepalm: :down:
Dark-seer
Member
Аватар користувача
Звідки: Deutschland

Повідомлення

Та же винга только с лейбочкой мси
MSI-PC User
Member
Аватар користувача
Звідки: Донбасс

Повідомлення

Ребята, это дно рынка. Такой корпус. Он занимает нижнюю ценовую нишу бренда. Они так видят это дно и по такой цене. :gigi:
Мой "Bunker" на порядок круче, но он и стоил дороже.
Вертушки не нравятся? Себе брал корпус б/у без них и пришлось докупать отдельно - взял новый набор из трёх вертушек + блок управления argb по цене вторички. Трёх было мало, докупил ещё три дипкуловских. Вертушки от MSI до сих пор вопросов не вызывают, а дипкуловские пора выкидывать: одна загудела и смазка не помогает, на второй подсветка начала жить своей жизнью.
Так что эту жестянку из обзора есть за что попинать, но не более...
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

В останньому реченні огляду, вся істина. :lol:
Може воно сподобатись і тим, кому потрібна гарна підсвітка, та кому не подобається підбирати вентилятори самостійно.
:up:
pcHelp
Member
Аватар користувача
Звідки: К западу от мавзолея

Повідомлення

Корпус со стеклянной стенкой весом 4 кг, дальше можно не читать.
Сidonix
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Корпус с нижним пылевым фильтром без рамки - дальше можно не читать.
slv
Member

Повідомлення

спойлер
Собрал себе динозавра Chif весом под 25 кг . Фильтров нет, пыли нет , внутри можно летом жить , может пережить ядерный удар :lol:
E5D314F2-AF0B-4DF8-939B-6412E96672E5.jpeg
AndyGTR
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Georgin: 17.01.2023 12:16 Пропоную обговорити Огляд корпусу MSI MAG Forge M100R

Метал - фольга. Зверху пилового фільтра немає. Спереду пилового фільтру немає. Знизу пиловий фільтр зроблений настільки паскудно, що його теж всеодно що немає.
І коштує це лайно від 2500 грн. і вищє.

Кращє вже якусь Vinga взяти - буде значно дешевше з приблизно тим же набором можливостей.
+ Немає антивібруючих корзин під HDD
Відповісти