Galax представила серію NVMe-накопичувачів HOF Extreme 50 з інтерфейсом PCI-E 5.0 x4

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
KoyomiNya
Member

Повідомлення

Предлагаю обсудить Galax представила серію NVMe-накопичувачів HOF Extreme 50 з інтерфейсом PCI-E 5.0 x4
Зная их цену у линейки HoF цена будет выше чем у Samsung и WD Black :rotate:
Stray
Member

Повідомлення

більше мєлких піщащих крутіляторів богу крутиляторів :lol:
Shura_UA
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернігів

Повідомлення

Зная их цену у линейки HoF цена будет выше чем у Samsung и WD Black :rotate:
[/quote]

Зная их отсутствие на глобальном рынке нвме накопителей, в пору ли думать за цену у этого производителя? Может всётаки Crucial, Samsung, WD?
Не нашёл ни одного нвме
4.0 у нас, в Украине. Хотлайн.
Bombarder
Junior

Повідомлення

Shura_UA: 24.12.2022 11:42 Не нашёл ни одного нвме
4.0 у нас, в Украине. Хотлайн.
Странно, я на хотлайне вижу вагон Kingston FURY Renegade, они 4.0.
nikolaiii
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Bombarder
На Е-каталоге много разных НВМЕ 4й версии ПС-Е но Галакса нет.
Shura_UA
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернігів

Повідомлення

Bombarder: 24.12.2022 12:04
Shura_UA: 24.12.2022 11:42 Не нашёл ни одного нвме
4.0 у нас, в Украине. Хотлайн.
Странно, я на хотлайне вижу вагон Kingston FURY Renegade, они 4.0.
А я как "удивлён" присутствием Кингстона Фури на Хотлайне! Я отчего то решил, что речь в материале идёт о Галакс?!
sav_
Member

Повідомлення

щось в NVMe M.2 апають версії PCIe, а обсяги залишаються 1-2TB
M.2 4TB вибір не дуже, а 8TB загалом хіба що у Sabrent і Team
Shura_UA
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернігів

Повідомлення

sav_: 24.12.2022 13:06 щось в NVMe M.2 апають версії PCIe, а обсяги залишаються 1-2TB
M.2 4TB вибір не дуже, а 8TB загалом хіба що у Sabrent і Team
Можливо що ще задорого – як для пересічного користувача ПК. Всётаки, виробники орієнтуються на маспродукт, який буде пр кишені простому геймеру як і підсторкуватому користувачу ПК. Чого не скажеш за об'єми нвмє у 4 – 8 ГБ.
konb999
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

А я особисто чекаю самсунга 990 про на 4тб. Собі в ноут поставлю. А з наута заберу другий 2тб 980 про і в системнику нульовий райд організую 2х980про.
Vecchio
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Короны нет что ли? Пффф, в покупке отказано. :laugh:
Alex_Lord
Member

Повідомлення

Хм, а для чего такие скорости?
Ценник космос , ещё одна жужжалка в составе ПК, осталось на оперативку вентиль поставить и водянку попозже.
TerryCone
Member

Повідомлення

Сцяний непотріб. 1-2 Тб :facepalm:
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

TLC?
А оперативка в ХОФ дійсно може бути цікава, не гірша за відбірний G. Skill.
WWQ
Member
Аватар користувача

Повідомлення

konb999
Если есть возможность, то лучше взять топовый оптан пока их ещё можно найти..., больше выхлопа будет в повседневных задачах... Ибо кроме космических линеек (которые мало кому нужны) ни 990 ни рейд из 980 не дадут ничего относительно оптана...
doc-oc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

WWQ
Не мешай людям наяривать на линейку :lol: Для подавляющего большинства только это и важно :beer:
Denvys5
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

WWQ
спойлер
Зображення
Rosario Rosencross
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

WWQ: 24.12.2022 23:09 konb999
Если есть возможность, то лучше взять топовый оптан пока их ещё можно найти..., больше выхлопа будет в повседневных задачах... Ибо кроме космических линеек (которые мало кому нужны) ни 990 ни рейд из 980 не дадут ничего относительно оптана...
якого якого вихлопа буде з Оптейну? застарівша система як затичка для HDD... Особливо в порівнянні з NVMe

Чи ви можете привести приклади в особистому використанні, де Optain дав вам хоть щось? Звісно в порівнянні з NVMe, а ще краще з TRIM NVMe...
WWQ
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Rosario Rosencross
Я говорю про полноценный оптан, а не про кешь-ускорялку (хотя и она в некоторых задачах не хило бустит)
Rosario Rosencross
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

WWQ: 27.12.2022 10:35 Rosario Rosencross
Я говорю про полноценный оптан, а не про кешь-ускорялку (хотя и она в некоторых задачах не хило бустит)
дак повноцінні SSD коштують як крило збитого літака на малу ємність, да і для людей які точно знають для чого купують і що їм це дасть, правда якщо їх ще продають, давно не бачив.

(KFA2) Galax також коштує як два крила збитого літака, але це ж для спортивного ентузіазму, як і половина їх продукції, там не йде мова уже про ціну, куплять.

Але не розумію, для чого люди використовують Оптейни в домашніх системах. В серверних хіба що, для вузькоспеціалізованих задач.

А вот ноутбуки і Пк в готових зборках, все ще продаються з Оптейнами, але на мою думку це мамонти, з часом вимруть.
WWQ
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Rosario Rosencross
для человека которому я изначально писал, цена за оптан вполне подъемная... учитывая железо которым он обладает.
Відповісти