У Steam стартував великий зимовий розпродаж

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Suzern
Junior

Повідомлення

Предлагаю обсудить У Steam стартував великий зимовий розпродаж

Щось серії Dark Souls ні на осінньому розпродажі ні на зимньому немає. :(
Remonde
Member
Звідки: Чернигов

Повідомлення

Suzern: 23.12.2022 09:22 Предлагаю обсудить У Steam стартував великий зимовий розпродаж

Щось серії Dark Souls ні на осінньому розпродажі ні на зимньому немає. :(
Зато elden ring впервые со скидкой
fleagull
Member
Аватар користувача
Звідки: Стрий

Повідомлення

Suzern: 23.12.2022 09:22 Предлагаю обсудить У Steam стартував великий зимовий розпродаж

Щось серії Dark Souls ні на осінньому розпродажі ні на зимньому немає. :(
Це точно. Сам чекав на них знижку
Agon1st
Member
Звідки: Hamburg ,Germany

Повідомлення

добрый день прошу совета , хочу видео монтажем, хочу взять себе VEGAS 19 Edit Steam Edition кто знает есть ли на эту версию Ру или Укр перевод или кто может посоветовать аналогичные программы в стиме ,и еще что то типа офиса который пдф файлы сохраняет

извиняюсь за флуд
ILVGdev
Member
Аватар користувача
Звідки: Смт Краснокутськ

Повідомлення

Suzern: 23.12.2022 09:22 Предлагаю обсудить У Steam стартував великий зимовий розпродаж

Щось серії Dark Souls ні на осінньому розпродажі ні на зимньому немає. :(
Зажлобились на гру,падлюки :(

Відправлено через 3 хвилини 59 секунд:
У кого які плани купляти на роспродажі?Я,можe бути,L4D2 куплю,бо 22 гривні начeбто тільки коштує,алe всe одно трeба знайти 50 грн щоб задонити,алe поки що на горізонті грошeй нe бачу(якщо що,мeні тільки 13 просто,а донат з комісієй у 50% - нe кошeрно)
st0k
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук

Повідомлення

купив літл найтмарс 2 та Thymesia, в першу граю на джойстіку по пів годинки перед сном, інша - пройду після завершення четвертого дарксолс елденрінг)
Martix
Member
Звідки: Цитадель

Повідомлення

ILVGdev :lol: хто тобi буде донатити коли в тебе в профайлi немає посилання на Стим?
Справляй та пиши в ЛС
AlSaintUk
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Купил ведьмака 3, чтобы поиграть с обновленными текстурками
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

st0k: 24.12.2022 23:09 інша - пройду після завершення четвертого дарксолс елденрінг)
тобто??!

Eldenring це майже продовження Bloodborne. Так одна дуже авторитетна особа на форумi казала :laugh:
st0k
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук

Повідомлення

Shaolin_Style: 28.12.2022 19:01
st0k: 24.12.2022 23:09 інша - пройду після завершення четвертого дарксолс елденрінг)
тобто??!

Eldenring це майже продовження Bloodborne. Так одна дуже авторитетна особа на форумi казала :laugh:
не грав в бладборн :weep:
Draqoon
Member
Аватар користувача
Звідки: КиyB

Повідомлення

Shaolin_Style: 28.12.2022 19:01
st0k: 24.12.2022 23:09 інша - пройду після завершення четвертого дарксолс елденрінг)
тобто??!

Eldenring це майже продовження Bloodborne. Так одна дуже авторитетна особа на форумi казала :laugh:
та це наче взяли по троху з кожної своєї гри соулс (навіть секіро)
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

st0k: 28.12.2022 19:42
не грав в бладборн :weep:
1.jpg
Отправлено спустя 4 минуты 40 секунд:
А, все отбой - показалось что это наряд из бб, они очень похожи
спойлер
2.jpg
st0k
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук

Повідомлення

Shaolin_Style: 28.12.2022 22:46
А, все отбой - показалось что это наряд из бб, они очень похожи

меч чорного лицаря в длс ДС3 :)
Kirakishou
Member

Повідомлення

Хто недавно купував в стімі з приватовської карти, який там відсоток з’їдається на подвійній конвертації? В гугл плей донати по 130 гривень взагалі проходять без комісії, а 270 гривень з карти списує 275. Але читав на форумі стіма, що в стімі якась неадекватна комісія за подвійне конвертування, чувак задонатив 800, а прийшло 450 чи щось типу того.
Ivan_ST
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

На цьому розпродажі купив кілька ігор загальною вартістю біля 1000 грн, списало десь на 20-25 грн більше, платив картою привата.
Kirakishou
Member

Повідомлення

Ivan_ST
А Ви платежі більше 200-250 гривень робили чи купували ігри до 200 гривень? Просто як я розумію до 200 гривень комісію сплачує банк, а якщо більше 200 гривень - користувач. В підтримці привата кажуть, що до 10 доларів комісію сплачують вони, але по факту це десь до 200 чи 250 гривень, тому що донати в гугл плей 269,99 вже йдуть з комісією, але 129,99 – без.
Alex_Lord
Member

Повідомлення

А какого черта "появилась" двойная конвертация за покупки?
Ее ведь не было.
Kirakishou
Member

Повідомлення

Alex_Lord
Як я розумію, вона була завжди, просто раніше банк покривав комісію якщо сума покупки була до 100 доларів, а зараз банк покриває комісію тільки при покупці до 10 доларів. Просто я форум стіма читав, там люди жалілися, що комісія якась сильно неадекватна. Наприклад, в гугл плей комісія відносно невелика, тому я і цікавлюся, які там відсотки в стімі.
Ivan_ST
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Kirakishou
Я додав в кошик кілька ігор різної вартості, найдорожча була більше 500 грн, платив одним платежем за все.
Відповісти