Оголошено системні вимоги та дату виходу Portal RTX

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
XAMCTBO
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Як я вже писав, опановую VR HL Alyx. Так от, волога брусчатка, калюжі і відображення у них виглядають як справжні. Ходиш біля них, і відображення змінюється відповідно. Купа оточуючих речей як справжні. І усе це на радіоні без усіляких променів. Гра правда каже, що як би було більше відеопам'яті, то булоб ще краще. Малувато їй для ультра 8Гб.
_Andrik_
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук-PL

Повідомлення

Оце прямо мрія у 2022 -23 пограти в Portal в 30 фпс :facepalm: . Я ще на GTX260 пам'ятаю проходив з подібним фпс в минулому десятилітті ++ . Тільки ці всі "мірялки" ще не були розповсюджені , точніше мало хто користувався ними , а просто грали з наче непоганим фреймтаймом :think:
Rick Dalton
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Rtx 3080 1080p 60 fps :DDD
Я надеюсь это ведь без длсс? :rotate:
TJ-ua
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Краще зайдіть в стім і пограйте в The entropy centre, а то 100500 разів грати в щось старе :rotate:
MindStealer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Я портал успішно ганяв на 7300гт
Смисл переводити на промені, якщо гра - на один раз пройти.
Розумію, якби якісь стратегії древні переводили на норм графіку, які хочеться грати ще.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MindStealer: 01.12.2022 11:32Смисл переводити на промені, якщо гра - на один раз пройти.
чимало людей її ще не проходили, нові покоління гамерів підростають, це гарна нагода привернути увагу до чудової іграшки.

особисто я пройшов портали більше 10 років тому, тоді мені дуже сподобалось, обов'язково спробую RT версію.
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Народ везде видит зраду, даже в бесплатном обновлении с лучами.
Stonecross
Junior

Повідомлення

Це виходить, що гра тягне ресурсів як Кіберпанк.
Щось занадто жирно вони туди проміння наляпали...
taras_cs
Member
Аватар користувача
Звідки: Варшава-Київ-Дніпро

Повідомлення

XAMCTBO: 30.11.2022 15:48 Як я вже писав, опановую VR HL Alyx. Так от, волога брусчатка, калюжі і відображення у них виглядають як справжні. Ходиш біля них, і відображення змінюється відповідно. Купа оточуючих речей як справжні. І усе це на радіоні без усіляких променів. Гра правда каже, що як би було більше відеопам'яті, то булоб ще краще. Малувато їй для ультра 8Гб.
Промінці - це не тільки відображення в калюжах, це ще й справжні тіні, краще освітлення.
Але так, дуже дороге задоволення.
Зображення
XAMCTBO
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Vpupkin: 01.12.2022 11:50 Народ везде видит зраду, даже в бесплатном обновлении с лучами.
Якщо можна вимкнути у опціях, то норм обнова.
Прикол то в іншому. Для повного введення промінів, використовують дуже старі ігри, бо якщо їх ввести у повному обсязі у сучасні проекти, то сучасне обладнання обгадиться і у штанцях буде тепло.
alex_dey
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Евгений King
С РТ немного не так. Нагрузка на проц тоже ростки при активации, улучшении качества РТ, но конечно не так сильно как в системках.
n3w613_1518
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Rick Dalton: 01.12.2022 00:21 Rtx 3080 1080p 60 fps :DDD
Я надеюсь это ведь без длсс? :rotate:
Без дллс 4090 в разгоне дает 26кадров😂
Neuromantic
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

Portal with RTX [build 10100896]вже на торрентах - тестіруйте, боярє)
ProGaMeEXT
Member

Повідомлення

В Стиме бесплатно раздают Portal RTX для обладателей оригинала. Вот даже страшно представить что покажет моя 2060 Super
manbearboar
Member

Повідомлення

taras_cs: 01.12.2022 20:58 Промінці - це не тільки відображення в калюжах, це ще й справжні тіні, краще освітлення.
Але так, дуже дороге задоволення.
А вы сравните скрины портала с RTX и без.

Тени пропали как раз, как и красный засвет на стене, т.к. чтобы получить реалистичные тени, нужно несколько считать несколько переотражений с рассеиванием и много вторичных лучей.
спойлер
Снимок экрана 2022-12-09 160346.jpg
Снимок экрана 2022-12-09 160523.jpg
Если бы не скам с заменой текстур и невидимым глобальным светом, версия с лучами выглядела бы вообще грустно.
manbearboar
Member

Повідомлення

В дополнение
спойлер
Зображення
https://mobile.twitter.com/JirayD/statu ... 2380250112

производительность не упирается в RT :gigi:
vmsolver
Member

Повідомлення

manbearboar: 10.12.2022 18:02производительность не упирается в RT :gigi:
Так это ж только у Радеонов, пофик :rotate:

А там забавно:
Portal with RTX has the most atrocious profile I have ever seen. It's performance is not (!) limited by it's RT performance at all, in fact it is not doing much raytracing per time bin on my 6900 XT.
This is one GIGANTIC Ubershader that takes 99ms of frametime by itself. The hardware utilization is horrifically bad, and it's using the absolute maximum amount of VGPRs possible on RDNA2.
So, if RT performance can't explain the poor performance, then what can? Well, one explanation would be vector Registers spilling to cache or VRAM. This shader is pegged at 256VGPRs, which is the maximum that's possible to use per wavefront.
Small clarification here, VALU/RT ratio is more about the shader doing a ton of work outside RT traversal itself than an indication of spilling issues.
Нет Радеона - нет проблем? Но, когда-то же оптимизацию завезут, ибо убершейдеры и битва за регфайл это гораздо ужаснее, чем трассировка.
Dremjke
Member
Аватар користувача
Звідки: North

Повідомлення

Лажа полная. На 3060 стабильные 60fps только в режиме Ultra Perfomance и пресете графики High. лучики - красиво, но для этой игры - бестолково. В 2022 году Portal нагибает компы... Теперь я видел всё!
Відповісти