Colorful підтвердила, що GeForce RTX 4070 Ti успадкує характеристики від GeForce RTX 4080 12GB

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
mr-enic
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Colorful підтвердила, що GeForce RTX 4070 Ti успадкує характеристики від GeForce RTX 4080 12GB
...і ціну теж
PC_Gdyn
Member
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Я думаю Nvidia выбрала тактику такую же как и с 30хх серией. Сначала будут ставить цены по максимуму чтоб стричь денежку с одержимых или тех кто в карман не смотрит, а потом постепенно понижать цены на свою линейку делая ее более привлекательной для остальной части потенциальных покупателей.
Spiryt
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

PC_Gdyn: 07.12.2022 11:12 Я думаю Nvidia выбрала тактику такую же как и с 30хх серией. Сначала будут ставить цены по максимуму чтоб стричь денежку с одержимых или тех кто в карман не смотрит, а потом постепенно понижать цены на свою линейку делая ее более привлекательной для остальной части потенциальных покупателей.
как раз таки на 30хх серию были адекватные рекомендуемые цены. Достаточно вспомнить 3080 по 700у.е. msrp
Gelonyrum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

PC_Gdyn: 07.12.2022 11:12 Я думаю Nvidia выбрала тактику такую же как и с 30хх серией. Сначала будут ставить цены по максимуму чтоб стричь денежку с одержимых или тех кто в карман не смотрит, а потом постепенно понижать цены на свою линейку делая ее более привлекательной для остальной части потенциальных покупателей.
От тільки 30 серія все ще не приваблива, тримаю в курсі)
3050 за 12к якось трохи дичина.
Volodya811
Member

Повідомлення

Я сподівався, що 3070Ті буде мати менші габарити. Але, судячи з фото, вендори не збираються робити зменшену СО для молодших карт. Зробили для 4090 і тулять її і для 4080 і для 4070Ті. Не хотілося би в системнику мати таку "лопату".
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Volodya811
Так та лопата споживає майже 300. Якщо врахувати, що всі захочуть вичавити із неї швидкодію 4090…
Ozymandij
Junior
Звідки: Львів

Повідомлення

Volodya811: 07.12.2022 14:31 Я сподівався, що 3070Ті буде мати менші габарити. Але, судячи з фото, вендори не збираються робити зменшену СО для молодших карт. Зробили для 4090 і тулять її і для 4080 і для 4070Ті. Не хотілося би в системнику мати таку "лопату".
Звикай, тепер всі відяхи будуть 3 слоти 30см довжиною, а через 3 роки і далі - 4 слоти і 30-38см довжиною. Це реальність.
Відповісти