Огляд та тестування відеокарти ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4080 16GB GDDR6X OC Edition. Потужна та дорога

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
_Slavko_
Member
Аватар користувача
Звідки: Виноградов

Повідомлення

Предлагаю обсудить Огляд та тестування відеокарти ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4080 16GB GDDR6X OC Edition. Потужна та дорога

дійшли до того, що ціноутворення йде від продуктивності. а глянеш на плату, і думаєш собі, як "бідно" все на ній. не даром кажуть що навіть на релізі ціна сильно завищена, десь так на 500 у.о.
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

_Slavko_
дійшли до того, що ціноутворення йде від продуктивності.
Так це ж ідеально.
Що не так?
Classique
Member

Повідомлення

В процессорах вторичного рынка замечалось такое, кроме вариантов, когда конкретный вариант безальтернативный. Условная производительность стоит х. Проблема в том, что если оставить цену за производительность сегодняшнего топа условно стабильной во времени, то будущие решения будут непомерно дорогими.
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat: 23.11.2022 14:25 _Slavko_
дійшли до того, що ціноутворення йде від продуктивності.
Так це ж ідеально.
Що не так?
То, что прогресс остановлен. Через 2 года 5090 3500$, через 4 - 6090 - 4000. А ты как сидел на условной 3070, на которую хватало денег, так и будешь сидеть на 6050 за те же деньги с тем же фпс
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

DuckRider: 23.11.2022 15:00
dead_rat: 23.11.2022 14:25 _Slavko_

Так це ж ідеально.
Що не так?
То, что прогресс остановлен. Через 2 года 5090 3500$, через 4 - 6090 - 4000. А ты как сидел на условной 3070, на которую хватало денег, так и будешь сидеть на 6050 за те же деньги с тем же фпс
Якщо люди будуть купувати карти по 4000$ значить так і буде.
А як не купуватимуть, то карти чи подешевшають, чи перестануть виготовляти таких монстрів.

Не бачу проблеми.
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat: 23.11.2022 15:36
DuckRider: 23.11.2022 15:00

То, что прогресс остановлен. Через 2 года 5090 3500$, через 4 - 6090 - 4000. А ты как сидел на условной 3070, на которую хватало денег, так и будешь сидеть на 6050 за те же деньги с тем же фпс
Якщо люди будуть купувати карти по 4000$ значить так і буде.
А як не купуватимуть, то карти чи подешевшають, чи перестануть виготовляти таких монстрів.

Не бачу проблеми.
Ну вот купил ты один раз в жизни карту за 4000. Дальше что? Копить пару лет на новый топ за 8? Не видишь проблемы, ибо слепой
osmose
Member
Аватар користувача

Повідомлення

жодного запобіжника, я б не брав.
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

DuckRider: 23.11.2022 18:07
dead_rat: 23.11.2022 15:36
Якщо люди будуть купувати карти по 4000$ значить так і буде.
А як не купуватимуть, то карти чи подешевшають, чи перестануть виготовляти таких монстрів.

Не бачу проблеми.
Ну вот купил ты один раз в жизни карту за 4000. Дальше что? Копить пару лет на новый топ за 8? Не видишь проблемы, ибо слепой
Ні, не бачу. Хтось купує Ламборгіні за 250к$, зтось карти за 4к.

Уяви як смішно б звучало « Ну вот купил ты один раз в жизни карту за 4000 тачку за 250к. Дальше что?»

Ринок це баланс попиту і пропозиціі. Буле попит на карти по 8к$, будуть і карти.
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat: 23.11.2022 18:13
DuckRider: 23.11.2022 18:07

Ну вот купил ты один раз в жизни карту за 4000. Дальше что? Копить пару лет на новый топ за 8? Не видишь проблемы, ибо слепой
Ні, не бачу. Хтось купує Ламборгіні за 250к$, зтось карти за 4к.

Уяви як смішно б звучало « Ну вот купил ты один раз в жизни карту за 4000 тачку за 250к. Дальше что?»

Ринок це баланс попиту і пропозиціі. Буле попит на карти по 8к$, будуть і карти.
Ну расскажешь как будешь на телефоне в игры играть вместо покупки дебилокарты с таким подходом :laugh:
Ektalion
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

osmose: 23.11.2022 18:10 жодного запобіжника, я б не брав.
Якого такого запобіжника?
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

сегменти домашніх напівпроф карт за 3к та потужних ігрових за 1.5-2к вони не на рівному місці з'явились і розрослись, цей процес тривав роками.

подальший розвиток сфери створення різноманітного контенту, хоумофісів, туди ж стрімінг, трансформація ставлення до ПК-гамінгу і залізяк в масах. причин чимало. так, як було на залізячному ринку 10 років тому, вже не буде, забудьте і розслабтесь.

топи подорожчають, так, бо виріс попит на цей сегмент, але прогрес все одно продовжиться. як тільки згладяться наслідки майнінгової бульбашки.

вже видно підзабули, як продавали 2080ті за 1200 баксів мсрп, а потім через два роки вийшла 3070, пропонуючи те саме за 500$. і якби не тупорилий майнінг, то за цю ціну вона б і продавалась.
pixels
Member

Повідомлення

Дивна бесіда. Ще ніяких карт по 4к немає, а ви вже сперечаєтесь. 4090 +/- 2к стоїть. Це норм ціна для такого рівня техніки. Почекайте 1 рік і 4080 за 1к можна буде взяти

Відправлено через 1 хвилину 30 секунд:
Ви ще врахуйте доларову інфляцію. Скільки там трильйонів надрукували, 17?
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

pixels
мова насамперед про те, що коли, скажімо, у 2010р топова карта в лінійці nvidia чи amd коштувала 500 баксів (680$ нинішніх, з урахуванням інфляції) то її купити могло набагато більше людей і відповідно гамінг на налаштуваннях "все вправо або майже все вправо" був в середньому значно доступніше.

нині реально флагманські моделі може собі дозволити невеликий відсоток покупців. в цьому нічого страшного немає, потреба пограти в іграшку на максимальних налаштуваннях графонію для будь-якої людини сильно другорядна, трагедії, м'яко кажучи, не сталось. просто декому треба звикнути, що топовий графоній тепер затребувана, іміджева та модна штука, став коштувати дорожче, а хочеться щоб було як раніше.
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

leif
Не видишь проблемы, ибо слепой
трагедії, м'яко кажучи, не сталось
Друже, визначайся вже :beer:
pixels
Member

Повідомлення

leif
Це все відносно. Ігри стали набагато більш вибагливими самі по собі, ще й 4к. Треба порахувати об'єм обчислювань в 2010 для монітора 1280*1024 і зараз. Я так бачу, що зараз і собівартість карт зросла сильно, і грошей на їх розробку більше йде. Думаю що варти вважати 4060 топом, а все що вище преміум та еліт топом.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat: 23.11.2022 18:54 leif
Не видишь проблемы, ибо слепой
трагедії, м'яко кажучи, не сталось
Друже, визначайся вже :beer:
одна цитата моя, інша DuckRider, звертаєшся до мене :dontknow: з чим визначатись?
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

leif: 23.11.2022 18:58
dead_rat: 23.11.2022 18:54 leif


Друже, визначайся вже :beer:
одна цитата моя, інша DuckRider, звертаєшся до мене :dontknow: з чим визначатись?
Упс, отак буває коли з телефона пишу, соррі :laugh:
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Дякую за огляд. Но куртка обнаглів!
Nortrom
Member
Аватар користувача

Повідомлення

pixels: 23.11.2022 18:58 leif
Це все відносно. Ігри стали набагато більш вибагливими самі по собі, ще й 4к. Треба порахувати об'єм обчислювань в 2010 для монітора 1280*1024 і зараз. Я так бачу, що зараз і собівартість карт зросла сильно, і грошей на їх розробку більше йде. Думаю що варти вважати 4060 топом, а все що вище преміум та еліт топом.
Игры выросли в требованиях относительно 4к, но если ты 1080/1440 то и паскалей хватает. Главное не ставит максималки потому что средние от ультры под лупой отличаются, только низкие сильно отличаются.
Есть ещё такая опция в играх "Volumetric", так вот между средними и ультра 0 разницы, зато фпс кушает будь здоров, даже на топ видяхе лучше средние ставит, и будет прибавка в 20-30% фпс. Нужно от консолей отталкиваться посмотрите на предыдущее поколение, 980ти хватило на все поколение в 1080, паскалей тем более. В этом поколении будет так 6800/3080 для 1080п, 4090/7900 для 1440, след поколении для 4к, до выхода Пс6+ кроссген период :)
azimut
Member
Аватар користувача

Повідомлення

osmose: 23.11.2022 18:10 жодного запобіжника, я б не брав.
Преды нужны только если серверный БП)
Відповісти