Выбор наушников

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Відповісти
Автор
Повідомлення
Volodimir
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ASTON
https://www.ixbt.com/live/digs/obzor-1m ... hniki.html
По блютуз же это максимально эффектное, чуть теплое звучание, с хорошей прорисовкой нюансов, правильным балансом частот и просто превосходной передачей сцены в глубину, с тем самым тембральным объемом, хорошим разделением и отличным позиционированием. По блютуз, даже на AAC кодеке, модель звучит просто превосходно, а если учесть их цену, так вообще гениально. Понятно, что чудо происходит только благодаря встроенному DSP модулю, но ведь происходит.
вывели кривые динамики обработкой, что лишний раз доказывает...
Neuromantic
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

Volodimir
1) Оглядам сантехніка цілковито довіряти не можна, це аксіома!
2) Там і АЧХ по дроту взагалі норм виглядає.
3) яка різниця як воно працює, якщо працює? "По блютуз же это максимально эффектное, чуть теплое звучание, с хорошей прорисовкой нюансов, правильным балансом частот и просто превосходной передачей сцены в глубину, с тем самым тембральным объемом, хорошим разделением и отличным позиционированием."

Моя родичка працює в Алло і брала ці навушники додому, помацати. Помацав, послухав і я - сподобалися. Правда, тільки без дроту - він у офісі залишився. Трохи поганяв в них Doom Eternal - помітно цікавіше, ніж мої Takstar Pro 82, хоча останні я, переважно, для музики використовую.
l-m
Member

Повідомлення

Neuromantic: 20.11.2022 13:03 1) Оглядам сантехніка цілковито довіряти не можна, це аксіома!
Не знав що він сантехнік, але це багато чого пояснює.
Якщо коротко, був у мене SMSL SU-8S, який це чудо буквально облизує - https://www.ixbt.com/live/digs/evolyuci ... su-8s.html
По звучанию же это чуть ли не лучшее, что я вообще слушал.
Можна йому, або його вухам, тільки поспівчувати... Якості там немає взагалі, цей ЦАП що ТВ на вітрині у магазині — з максимально накрученими яскравістю, контрастністю, шарпом, щоб виділитись на фоні конкурентів...
Наприклад на ньому деякі найтонші деталі втрачаються, а деякі стають більш жирними та з якимось неприємним призвуком металу/синтетичності. Високі взагалі просто різкі, та не мають детальності.
А ще коли не спромоглися зробити один єдиний режим який класно грає, то от тобі купа фігні, сиди дурник перебирай. Як результат три режими фільтрів, але кожен зі своїми недоліками.
Дніще цей сантехнік, а не оглядач.
Neuromantic
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

l-m
Сантехнік - це його прізвисько, відоме на весь рунет. Похідна від його ніку SyncerTech
Відомий тим, що хвалить абсолютно все, що оглядає. Але час від часу він таки оглядає доволі пристойні вироби.
Dremjke
Member
Аватар користувача
Звідки: North

Повідомлення

Панове, порадьте, будь-ласка, більш-менш пристойні накладні навушники для прослуховування музики на телефоні з бюджетом до 2.5 тисяч. Саме накладні, бо затички протипоказані моїм вухам.
Передивився купу всього в інтернетах, схиляюся до JBL, Sony, Sennheiser, Panasonic, але не можу вибрати конкретну модель, хоча за такий прайс їх не так і багато.
Свого часу була в мене купа затичок від цих виробників, більше за все сподобалися Sennheiser IE4, ідеальні затички, але з накладними досвіду дуже мало (десь років 12 назад були Koss).
На компі користуюся Bloody G350 з програмним 7.1. Дуже подобаютсья, але в них USB-коннектор і з телефоном не поюзаєш.
heidfeld
Member
Аватар користувача
Звідки: деревня скрытая в листве

Повідомлення

Dremjke: 22.11.2022 11:20 Панове, порадьте, будь-ласка, більш-менш пристойні накладні навушники для прослуховування музики на телефоні з бюджетом до 2.5 тисяч. Саме накладні, бо затички протипоказані моїм вухам.
Передивився купу всього в інтернетах, схиляюся до JBL, Sony, Sennheiser, Panasonic, але не можу вибрати конкретну модель, хоча за такий прайс їх не так і багато.
Свого часу була в мене купа затичок від цих виробників, більше за все сподобалися Sennheiser IE4, ідеальні затички, але з накладними досвіду дуже мало (десь років 12 назад були Koss).
На компі користуюся Bloody G350 з програмним 7.1. Дуже подобаютсья, але в них USB-коннектор і з телефоном не поюзаєш.
Возьми JVC HA-RX900, топ в своей цене.
спойлер
Metroa
Member
Аватар користувача
Звідки: Стрий

Повідомлення

Beyerdynamic dt 240
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dremjke: 22.11.2022 11:20більш-менш пристойні накладні навушники для прослуховування музики на телефоні з бюджетом до 2.5 тисяч.
нічого. дякую.
Podyrio
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

Dremjke: 22.11.2022 11:20більше за все сподобалися Sennheiser IE4, ідеальні затички
За ту ціну яку вони досі коштують це не самий гарний вибір. Років 10 назад це були чудові вуха але не сьогодні, тим більше за таку ціну.
lewerlin
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dremjke: 22.11.2022 11:20більш-менш пристойні накладні навушники для прослуховування музики на телефоні з бюджетом до 2.5 тисяч.
Оть
Ще й безпроводні
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Вдруг что, на офф. сайте
Снимок экрана 2022-11-22 182503.jpg
Neuromantic
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

lewerlin: 22.11.2022 18:36 Оть
Ще й безпроводні
Це як Косс порта про, тіко для зумерів?
lewerlin
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Neuromantic: 22.11.2022 19:09Це як Косс порта про, тіко для зумерів?
Ні. Тут конкретно хтось недогледів, і впхнув динаміки класом вище, ніж вимагає сегмент. В майбутніх ревізіях мають "виправити", а поки маємо бестбай, якщо блютузу не цуратися.
Dremjke
Member
Аватар користувача
Звідки: North

Повідомлення

heidfeld: 22.11.2022 12:37Beyerdynamic dt 240
Metroa
prosha_evolist
Гарні варіанти, але не вписуються в мій бюджет, на жаль :(
lewerlin: 22.11.2022 18:36Оть
Ще й безпроводні
По ціні вже непогано. А як у них з басами справи? Чи потрібно спершу самому послухати?

Отправлено спустя 42 секунды:
Podyrio: 22.11.2022 18:22За ту ціну яку вони досі коштують це не самий гарний вибір. Років 10 назад це були чудові вуха але не сьогодні, тим більше за таку ціну.
Згоден. Вони в мене були з 2012 по 2018 роки. Зараз би я їх за таку ціну точно не взяв, якби вибирав затички.
lewerlin
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dremjke: 24.11.2022 10:02Чи потрібно спершу самому послухати?
This!
Діапазон весь "повновісний", але тема з басами то таке... Дивлячись які очікування і що раніше слухалось. Що "аудіофілу" "світле", то когось невибагливого "качатиме".
Dremjke
Member
Аватар користувача
Звідки: North

Повідомлення

lewerlin: 24.11.2022 10:16але тема з басами то таке... Дивлячись які очікування і що раніше слухалось.
В приниці, слухаю все підряд. Якщо золота середина по звуку буду, то це вже + для мене.
lewerlin
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dremjke: 24.11.2022 11:57В приниці, слухаю все підряд.
Я мав на увазі вуха. Після, наприклад, Meze99, басів явно буде мало, а от після дешевих "свенів" - качатиме. Це не конкретно про сенхи, а взагалі про будь-які вуха, більш-менш пристойні.
Dremjke
Member
Аватар користувача
Звідки: North

Повідомлення

lewerlin
Зрозумів, дякую.
benderok007
Junior
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Здравствуйте.
Кто что скажет по этим ушам Corsair VIRTUOSO RGB WIRELESS XT, вроде неплохие, хочу обновить свои старые, заодно подставку для них взять Corsair ST100 RGB Premium Headset Stand. Что-то есть лучше за этот прайс (примерно 240 долларов)? Можно и дороже.
Neuromantic
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

benderok007
Так это не наушники, а компьютерная гарнитура, то есть чистая вкусовщина! Нравится - берите, с подставкой. Потом расскажете о ее влиянии на качество звучания ;)
Відповісти