Відеокарта GeForce RTX 3060 Ti з пам'яттю GDDR6X замінить собою оригінальну модель

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Ostin
Member

Повідомлення

Пропоную обговорити Відеокарта GeForce RTX 3060 Ti з пам'яттю GDDR6X замінить собою оригінальну модель

Як співіснують моделі 3060 ті з 8 Гб і 3060 з 12?
Gelonyrum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ostin: 22.11.2022 11:17 Як співіснують моделі 3060 ті з 8 Гб і 3060 з 12?
Мовчки) Існують собі та й все, але любов куртки десь щось намутити з числами починає напрягати, якщо вилетіти з теми ПК заліза та захотіти зібрати собі ПК через рік то точно наткнешся на якусь підставу, або 2060 візьмеш на 6, а не 12 гігабайт, або 3060 з 8, а не 12 гігабайтами, або 3070ті на чіпі старшої відеокарти з енергоспоживанням на 25% вищим, чи 4090 з підгаряючим конектором, який треба підключати по інструкції, втикати кабель по інструкції, КАРЛ, це з останнього трешу який одразу згадався, старе з 970 на 3.5 гігабайти частина з яких повільна вже навіть згадувати не варто.
ДядяСаша
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Так може це й є розмежування, для майнерів і для геймерів :laugh:
STARL1GHT
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Gelonyrum: 22.11.2022 12:08
Ostin: 22.11.2022 11:17 Як співіснують моделі 3060 ті з 8 Гб і 3060 з 12?
але любов куртки десь щось намутити з числами починає напрягати
Особливо мутки з цінами. :D

UPD: Пацанчики просто звикли вже до шаленого надприбутку, ось в метушаться.

Вкотре переконуюсь, що якщо спільнота схавує їх вкиди, то вони через який час ще щось крінжовіше пропонують.
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

Оборудовать более производительный чип меньшим объёмом памяти это гениально. Тем более не понятны 12 гб у 3060.. стоп, я забыл за майнинг, там они эти 12гб нужны были.
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

Ситуація, коли краще буде купити по вуха майнену-перемайнену б/в 3060 Ti/3070 з нормальною холодною GDDR6, ніж нову 3060 Ti/3070 з гарячою GDDR6X, в результаті майнена-перемайнена карта з холодною пам'ятю ще й довше прослужить.
:mad: :mad: :mad:
Дуже не подобається мені ця тенденція, що нові відяхі й проци стають все гарячіші і гарячіші в звичайному стоковому режимі роботи, що довговічності їм не додасть. А я такий, що краще куплю щось менш потужніше на менших частотах, аби лише нових технологій побільше і самих робочих блоків-ядер більше, IPC великий, кешу/пам'яті/розрядності побільше, але щоб частоти були знижені в порівнянні з максимально доступним на ринку варіантом. Я так спокійніше буду себе почувати, сподіваючись, що залізо прослужить якомога довше з мінімумом проблем.
Я таку RTX 3060 Ti з GDDR6X 100% собі не куплю. Якщо купувати, то RTX 3060/3060 Ti/3070 з нормальною холодною GDDR6, а якщо вже замахуватись на потужні відяхи з GDDR6X, то тоді RTX 3080 12 Гб, або щось 12 Гб з RTX 4000 серії, бажано менш потужне і дешевше.
pcHelp
Member
Аватар користувача
Звідки: К западу от мавзолея

Повідомлення

Сезон перестановки коек в борделе прошу считать официально открытым! :D
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kassatka
Бачив відомо на ютубі, там у 3080ті споживання на 100Вт знизили. Можливо і ГДДР6Х частоту знизити, і напругу? Пропускна і так майже в 1,5 рази вища. Якщо частоту знизити процентів на 20, то швидкодія вища залишиться, і холодно?

pcHelp
Не схоже щоб вони так переймались. Мабуть просто ГДДР6 на складах закінчилась?
vmsolver
Member

Повідомлення

Возможно, Nvidia использует старые запасы или законтрактованные поставки с обязательством выкупить партии GDDR6X ёмкостью 8 Гбит, в 4000-й линейке такие, скорее всего, использоваться не будут, уже есть более актуальные 16 Гбит чипы, поэтому 8 Гбит чипы утилизируют в 3000-й.
washburn_t15
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Отвалы будут?
Відповісти