Китайська фірма Moore Threads випустила відеокарту MTT S80 на базі GPU власної розробки

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
block_stupid
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Пропоную обговорити Китайська фірма Moore Threads випустила відеокарту MTT S80 на базі GPU власної розробки
А чи не будуть там перемарковані чіпи AMD та Nvidia? З карточок після майнінгу.
Бо я вже бачив чіпи пам'яті, транзистори та інші мікросхеми "власної розробки", це були шліфовані перемарковані відбраковки або б/в інших виробників.
NuclearRobinson
Member
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

От так стартап, взяли і зробили десктоп відеокарту, у той же час Інтел - :rotate:
Більше схоже що десь щось стирили, наприклад якісь технології. Санкції то давлять...
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

З тих пір як з приходом дх12/вулкан з відях викинули апаратне керування пам'ятю і поверх них написали програмні емулятори дх9-11 і опенгл, зробити яку-небудь відеокарту стало не так вже й важко. Важко зробити високопродуктивну відеокарту і наліпити мільярд костилів для популярних ігрульок.
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

$422 за можливість пограти в League of Legends з "оптимізаціями" :gigi:
n+gibat[]r
Member
Аватар користувача

Повідомлення

однако оптимизации предусмотрены только для небольшого количества популярных игр, вроде Call of Duty, Crossfire, Counter-Strike, Diablo 3 и League of Legends.

MTT S80
Пфф, это ж Китай, достаточно добавить только одобренные Коммунистической партией Китая игры, а в остальные играть не нужно чтобы не понизили социальный рейтинг и не забрали 1шт кошка-жена :laugh:
На россии слышал тоже игры запрещать хотят сейчас, тот же Divinity 2: Original Sin запрещать за пропаганду ЛГБТ хотят, и штраф от 400000 путинских рублей для физиков до 5млн для юриков :lol:
seraphic
Member
Аватар користувача
Звідки: Дон.обл

Повідомлення

На обзор бы посмотреть что представляет из себя в наших реалиях
nazar-pc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer: 12.11.2022 12:24 З тих пір як з приходом дх12/вулкан з відях викинули апаратне керування пам'ятю і поверх них написали програмні емулятори дх9-11 і опенгл, зробити яку-небудь відеокарту стало не так вже й важко. Важко зробити високопродуктивну відеокарту і наліпити мільярд костилів для популярних ігрульок.
І це добре, можна реалізувати апаратно нормальний інтерфейс, а костилі для ігор та legacy API один раз для всіх реалізувати.
Але ні, пилять кожен свої адаптери і в результаті зоопарк.
Dezmond2
Junior

Повідомлення

Разъёма питания на фото не видно и странно что всего один и подписан как CPU.
kolio
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Скоро дойде до того, що і Розетка свої картки почне паяти :gigi:
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

nazar-pc
Поки що не можна, на жаль. Все ще забагато вендорлокнутих залежностей. І вендори не дуже зацікавлені їх розблоковувати.
nazar-pc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer: 12.11.2022 14:41 nazar-pc
Поки що не можна, на жаль. Все ще забагато вендорлокнутих залежностей. І вендори не дуже зацікавлені їх розблоковувати.
Я маю на увазі речі типу Vulkan, поверх яких OpenCL, OpenGL, DirectX9-12 реалізовують.
По суті повна підтримка Vulkan дозволяє емулювати решту API.
Intel пішла цим шляхом, під Linux що на чому тільки не емулюють.
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

Хороший, дешевый, мощный чемодан без ручки, с ограниченной поддержкой реализованной хрен пойми как. Для компьютерных клубов сойдет, наверное.
gstar
Member

Повідомлення

kolio: 12.11.2022 14:16 Скоро дойде до того, що і Розетка свої картки почне паяти :gigi:
RZTK T-800 /48GB/880BIT/ ))
KROOM
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Чекаємо на рентген-фото чіпу від ентузіастів :shuffle:
RW1911
Member
Аватар користувача

Повідомлення

KROOM: 12.11.2022 17:24 Чекаємо на рентген-фото чіпу від ентузіастів :shuffle:
І що там буде видно на тому рентгені, тільки BGA пайка.
ДядяСаша
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Щось таке спало на думку, я сів і прикинув по цінах початкового класу комплектуючі, і чогось все біль 65 доларів крутиться.
Ось наприклад хоче собі студент, або школяр ПК для роботи.
Проц пеньок можна взяти за 65 доларів, хоче є ще дешевший варіант.
Мат плату 610 наприклад теж за таку ціну можна придбати.
Накопичувач за такі кошти буде з терабайт, хоче є дешман з дешману.
Навіть пам'ять DDR5 можна купити за цю суму 16ГБ.
Корпус і бп само собою влізають у цей бюджет.
Так, а що ж я забув... точно ВК. А тут якась шляпа виходить, бо сама дешманська з свіжих, підкреслюю, нових ВК 1630 або 6400 коштують 170 банківських, якого блін чорта питаю я себе. Дорожче за мать + проц разом узяті і + ще ssd! Тобто три різні фірми за таку ж суму роблять 3 різні вироби.
Хоча, якщо взяти минулу серію ВК, як от rx550 або gt1030, то несподівано для себе, виявляється вони раніше теж вкладалися приблизно в цей 65 баксовий бюджет, ок, на 20 доларів дорогше, але не в 2,5 раз!!! Це так роздуми на клаві.

Тоді виявляється, що так, такі кулібінські відяхи з мотлоху, чи то вкрадені технології приносять дуже гарні прибутки. І їх будуть купувати, може не в нас, але будуть.
NecroKitchen
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Занятно... Но ИМХО пока что слишком мало инфы, и я бы пока не стал делать выводы типа "это перемаркировка новидео/радеона после майнинга" или "это RDNA слямзенная китайцами". Да, пока только картинки и новости, но я вот вполне допускаю, что китайцы таки родили свою архитектуру GPU. Понятно что с оглядкой на изделия "коллег по цеху", но родили. Современные технологии проектирования таких крупных чипов + нужные люди + финансовые вливания (вики пишет что это Shenzhen Capital Group, GGV Capital, Sequoia Capital China, ByteDance and Tencent, то есть деньги там явно есть) вполне могли привести к такому результату.

Короче я бы подождал когда кто-то купит, потестит, потом разберёт и всё снимет, и ещё когда выложат дрова в открытый доступ (пока я на сайте с иероглифами их не нашёл) ибо знающие люди многое могут сказать поковырявшись в дровах с помощью условной Ida или Ghidra.
jt38
Member

Повідомлення

block_stupid: 12.11.2022 11:29А чи не будуть там перемарковані чіпи AMD та Nvidia? З карточок після майнінгу.
ога. как раз поэтому там софт 1,5 игры поддерживает - чтобы было меньше желающих прикупить. ник ты себе подходящий выбрал
n+gibat[]r: 12.11.2022 12:51На россии слышал тоже игры запрещать хотят сейчас, тот же Divinity 2: Original Sin запрещать за пропаганду ЛГБТ хотят, и штраф от 400000 путинских рублей для физиков до 5млн для юриков
почему тебя так заботит, что там запрещают?
Mircull
Member

Повідомлення

Очень негативно отношусь к свинособакам. Но запрет пропаганды ЛГБТ нам бы и себе забрать.
Pivas
Junior

Повідомлення

Китайська фірма с..здила американську технологію 15 річної давнини, і випустила свою відеокарту. Оце правильний заголовок 😏
Відповісти