У Steam роздають екшен Warhammer: Vermintide 2

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Rhizone
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

Пропоную обговорити У Steam роздають екшен Warhammer: Vermintide 2

Раджу спробувати. Гра якісна та імерсивна :)
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

От настільки я люто ненавиджу жанр екшенів чи шутерів від першої особи, що через wasd управляються, що й задарма брати не хочу, щоб свій акаунт смітити й таким іграм рейтингу додавати. А тим більше, що це просто наживка, щоб на DLC купу грошей потім стригти, якщо повна версія зараз навіть з великою знишкою більше 900 грн коштує.

Відправлено через 7 хвилин 36 секунд:
Хоча сам всесвіт Warhammer - пречудова річ, а особливо Warhammer 40000: Dawn of War - Soulstorm найкращий представник, після чого серія скотилася. Ця гра і зараз дасть фору безлічі того барахла, що зараз випускається. І ніякі RTX 4090 з променями під неї не потрібні при тому, що по рівню графіки й на сьогодні все виглядає чудово.

Відправлено через 22 хвилини 42 секунди:
У свій час система збору ресурсів через стратегічні точки, які слід захоплювати й будувати на них вартові вежі, а не відсиджуватися на базі - для мене ця система була досить новою й захоплюючою в RTS.
minesweeper
Member
Аватар користувача

Повідомлення

От якби автор, залишив ще й пряме посилання для лінивих дуп, як я, то ціни йому б не будо :up: :rotate:
MaxZema
Member
Аватар користувача
Звідки: Чорноморськ

Повідомлення

minesweeper: 04.11.2022 17:15 От якби автор, залишив ще й пряме посилання для лінивих дуп, як я, то ціни йому б не будо :up: :rotate:
viewtopic.php?f=15&t=71029
Skiff93
Member
Звідки: Вінницька область

Повідомлення

Kassatka: 04.11.2022 16:39 От настільки я люто ненавиджу жанр екшенів чи шутерів від першої особи, що через wasd управляються, що й задарма брати не хочу, щоб свій акаунт смітити й таким іграм рейтингу додавати. А тим більше, що це просто наживка, щоб на DLC купу грошей потім стригти, якщо повна версія зараз навіть з великою знишкою більше 900 грн коштує.

Відправлено через 7 хвилин 36 секунд:
Хоча сам всесвіт Warhammer - пречудова річ, а особливо Warhammer 40000: Dawn of War - Soulstorm найкращий представник, після чого серія скотилася. Ця гра і зараз дасть фору безлічі того барахла, що зараз випускається. І ніякі RTX 4090 з променями під неї не потрібні при тому, що по рівню графіки й на сьогодні все виглядає чудово.

Відправлено через 22 хвилини 42 секунди:
У свій час система збору ресурсів через стратегічні точки, які слід захоплювати й будувати на них вартові вежі, а не відсиджуватися на базі - для мене ця система була досить новою й захоплюючою в RTS.
Геймпад купи і ніяких WASD тобі.
А є ігри від першої особи, які якось по іншому управляються?? (крім парочки представників давно мертвого жанру квестів)

Ваха 40к і Ваха (просто) - різні речі.
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

Skiff93: 04.11.2022 17:45 Геймпад купи і ніяких WASD тобі.
А є ігри від першої особи, які якось по іншому управляються??
Ну просто гоночки й автосимулятори від першої особи клавішами-стрілками з правого боку клавіатури управляються + пробіл як газ, а в RPG рухатися можна мишею, використовуючи деякі клавіші клавіатури для застосування вмінь, подібно до RPG-кампанії за Рексара у Warcraft 3. Такі ігри я цілком визнаю, а от все від першої-третьої особи, де персонаж бігає через wasd, а часто ще й стріляє мишею викликає страшенну відразу й алергію після того як спробував першу таку гру Half Life у 2001 році. Нещодавно взнав, що у World of Warcraft багато подібного з серією Diablo, думав спробувати місяць назад після того як трохи зайшов Diablo 3, адже дуже люблю всесвіт Warcraft багатонадцять років по улюбленій Warcraft 3. Проінсталював і запустив безкоштовну WoW, взнав що персонаж бігає через wasd і відразу натиснув вийти та деінсталювати.
На жаль по Васі нічого не знаю за межами гри 40000 Dawn of War, от по Warcraft пару книжок прочитав а по Emperor: Battle of Dune, моїй першій любові в RTS, всі книжки Френка Герберта та його послідовників перечитав. Як по знайомству з Battle of Dune полюбив жанр RTS більш за всі, так після знайомства з Half Life відраза на все життя на всі шутери та екшени wasd типу. Якось так вийшло :shuffle:

Відправлено через 5 хвилин 10 секунд:
А геймпад може й куплю колись для маленьких ігор, схожих на ігри з перших восьмибітних і 16-бітних приставок. Ну і для емуляції та портів власне цих стародавніх ігор.
Gelonyrum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kassatka: 04.11.2022 19:00
Skiff93: 04.11.2022 17:45 Геймпад купи і ніяких WASD тобі.
А є ігри від першої особи, які якось по іншому управляються??
Ну просто гоночки й автосимулятори від першої особи клавішами-стрілками з правого боку клавіатури управляються + пробіл як газ, а в RPG рухатися можна мишею, використовуючи деякі клавіші клавіатури для застосування вмінь, подібно до RPG-кампанії за Рексара у Warcraft 3. Такі ігри я цілком визнаю, а от все від першої-третьої особи, де персонаж бігає через wasd, а часто ще й стріляє мишею викликає страшенну відразу й алергію після того як спробував першу таку гру Half Life у 2001 році. Нещодавно взнав, що у World of Warcraft багато подібного з серією Diablo, думав спробувати місяць назад після того як трохи зайшов Diablo 3, адже дуже люблю всесвіт Warcraft багатонадцять років по улюбленій Warcraft 3. Проінсталював і запустив безкоштовну WoW, взнав що персонаж бігає через wasd і відразу натиснув вийти та деінсталювати.
На жаль по Васі нічого не знаю за межами гри 40000 Dawn of War, от по Warcraft пару книжок прочитав а по Emperor: Battle of Dune, моїй першій любові в RTS, всі книжки Френка Герберта та його послідовників перечитав. Як по знайомству з Battle of Dune полюбив жанр RTS більш за всі, так після знайомства з Half Life відраза на все життя на всі шутери та екшени wasd типу. Якось так вийшло :shuffle:

Відправлено через 5 хвилин 10 секунд:
А геймпад може й куплю колись для маленьких ігор, схожих на ігри з перших восьмибітних і 16-бітних приставок. Ну і для емуляції та портів власне цих стародавніх ігор.
Вам пора перестати використовувати ПК як консоль, на ПК є така чудова річ як можливість змінювати налаштування клавіш для БУДЬ-ЯКОЇ гри, замість того щоб нести нісенітниці і хейтити ігри за те, що стандарт керування, який в індустрії вже існує роками та підтримується більшістю геймерів, вам не підходить якимось чином, можна навіть всі дії назначити на клавіші миші, якщо їх вистачає на ній.
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

Gelonyrum: 05.11.2022 06:44 Вам пора перестати використовувати ПК як консоль, на ПК є така чудова річ як можливість змінювати налаштування клавіш для БУДЬ-ЯКОЇ гри, замість того щоб нести нісенітниці і хейтити ігри за те, що стандарт керування, який в індустрії вже існує роками та підтримується більшістю геймерів, вам не підходить якимось чином, можна навіть всі дії назначити на клавіші миші, якщо їх вистачає на ній.
Та знаю я, що можна легко переназначити з wasd на клавіші ліво/право/вверх/вниз на правій панелі клавіатури, або ще кудись. Питання не в цьому, питання в геймплеї. Я надто криворукий для нього і такі ігри для мене надто складні, можу тільки в Youtube/Twitch стріми подивитися при цікавому сюжеті, але щоб самому не потрібно було філігранно керувати цим одним юнітом. Тренуватися не хочу, бо гра має приносити відразу задоволення. Ігри заточені під швидкість реакції, а не під релаксацію при складному стратегічному плануванні. Я заточений під ігри, де треба виділити рамочкою пачку юнітів на екрані і послати їх пересуватися або атакувати по ПКМ в певну точку на карті. І все це щоб було з висоти пташиного польту зверху, а не камера зблизька збоку. Як спрощена редукція від цього можу розглянути RPG, де управляєш одним юнітом і теж відправляєш його рухатися чи атакувати по ПКМ. Diablo 3 трохи схожий на RPG-кампанію Рексара в Warcraft 3, але тут один юніт, а не кілька і тому його не потрібно виділяти. Щось трохи спрощене від Рексара з Warcraft 3 вийшло, тому грати в діаблоїди цілком можу, хоча стратегії краще.
Що стосується переназначення клавіш під свій смак, то досить часто використовую, наприклад назначаю паузу на пробіл, як найбільш зручну клавішу в RTS і таким чином переводжу швидкісну RTS в ранг чогось ближчого до покрокової стратегії, виставивши високий рівень складності і компенсуючи погану швидкість реакції віддачею наказів при паузі.
Ekz0rcyst
Member
Аватар користувача
Звідки: Місцевий

Повідомлення

Kassatka
Не переймайтесь так сильно, це мабуть у вас щось сезонне. Скоро мине. ;)
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

Ekz0rcyst
:laugh: :gigi: :beer:
Dremjke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kassatka
Без образ, але у Вас якась шиза. Так і скажіть, що Вам подобаються RTS і не до смаку шутани. Ви якусь демонізацію жанру FPS влаштували, при чому саме смішне те, що із-за керування WASD :lol:
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

Kassatka: 05.11.2022 07:22
Gelonyrum: 05.11.2022 06:44 Вам пора перестати використовувати ПК як консоль, на ПК є така чудова річ як можливість змінювати налаштування клавіш для БУДЬ-ЯКОЇ гри, замість того щоб нести нісенітниці і хейтити ігри за те, що стандарт керування, який в індустрії вже існує роками та підтримується більшістю геймерів, вам не підходить якимось чином, можна навіть всі дії назначити на клавіші миші, якщо їх вистачає на ній.
Я заточений під ігри, де треба виділити рамочкою пачку юнітів на екрані і послати їх пересуватися або атакувати по ПКМ в певну точку на карті. І все це щоб було з висоти пташиного польту зверху, а не камера зблизька збоку. Як спрощена редукція від цього можу розглянути RPG, де управляєш одним юнітом і теж відправляєш його рухатися чи атакувати по ПКМ.
Извините, конечно, но если вы "слоупок" и вам не подходит жанр FPS, Action и т.д. то это не значит что эти игры плохие и недостойны существовать. Катайте в свои TPS\RTS, зачем рассказывать незнакомым людям свои предпочтения с засиранием вполне играбельных жанров?
У меня батя 53 года с удовольствием катает шутаны и экшны и страшно хэйтит RTS\TPS, могу скинуть его номер телефона, неплохо похоливарите.
Alex646
Member

Повідомлення

Взяв про всяк випадок, але розумію, що реально мені грати ні з ким... :(
Rhizone
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

Alex646
Там доволі адекватний soloQ-експірієнс ;)
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

Kassatka: 04.11.2022 16:39 От настільки я люто ненавиджу жанр екшенів чи шутерів від першої особи, що через wasd управляються, що й задарма брати не хочу, щоб свій акаунт смітити й таким іграм рейтингу додавати. А тим більше, що це просто наживка, щоб на DLC купу грошей потім стригти, якщо повна версія зараз навіть з великою знишкою більше 900 грн коштує.

Хоча сам всесвіт Warhammer - пречудова річ, а особливо Warhammer 40000: Dawn of War - Soulstorm найкращий представник, після чого серія скотилася. Ця гра і зараз дасть фору безлічі того барахла, що зараз випускається. І ніякі RTX 4090 з променями під неї не потрібні при тому, що по рівню графіки й на сьогодні все виглядає чудово.
Warhammer Fantasy настолько же тождественен к Warhammer 40,000, насколько жанр FPS к жанру RTS. В следующий раз, предлагаю вам сравнить трамвайную ручку с мужским детородным органом.


Первый Vermintide был лучше, чем конкретно сказать не могу, скорее своей относительной новизной в жанре coop fps. Кстати для Vermintide 2 можно докупить карты первой части, правда не все, а только из оригинальной игры: The Horn of Magnus, Garden of Morr and Engines of War
Alex646
Member

Повідомлення

Rhizone: 05.11.2022 12:09 Alex646
Там доволі адекватний soloQ-експірієнс ;)
Ну, такі ігри не для синглу беруться, ні?
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

Ekz0rcyst: 05.11.2022 09:23 Не переймайтесь так сильно, це мабуть у вас щось сезонне. Скоро мине. ;)
Dremjke: 05.11.2022 10:54 Без образ, але у Вас якась шиза. Так і скажіть, що Вам подобаються RTS і не до смаку шутани. Ви якусь демонізацію жанру FPS влаштували, при чому саме смішне те, що із-за керування WASD :lol:
Просто засилля екшенів/шутанів прямим чином заважає мені отримувати багато потенційної насолоди від геймінгу та багато незручностей тим, що своєю конкуренцією викликає занепад жанру стратегій, а особливо дуже потрібних мені RTS. У 2001-2010 якось одна частина геймерів грала собі в екшени/шутери, а друга частина разом зі мною регулярно отримувала велике розмаїття та велику кількість нових ігор в рік в жанрі RTS, причому в тому числі зроблених якісно й пророблених детально, а не в рамках дуже урізаного бюджету. Тоді екшени/шутери нічим мені не заважали, просто я миттю закривав опис гри, якщо читав слова "екшен/шутер" чи бачив скріншот управління одним персонажем від першої/третьої особи замість карти бою з пташиного польоту з купою юнітів. А зараз нових RTS майже нема, якщо щось і виходить то дуже-дуже бюджетне і в половині випадків ремастер/ремейк старої гри. Маю 4K, збираюся купити відеокарту RTX, а серед тих ігор, що реально хочеться грати через цікавий для мене геймлей, добра частина не те що 4K, а навіть Full HD не підтримують. В більшості випадків немає чим завантажити навіть нинішню GTX 960, не кажучи вже про майбутню RTX 3060. Ігор в жанрі RTS з підтримкою трасування променів поки що немає жодної, єдину Viking City Builder анонсували і вже хто-зна скільки ніяк не розродяться. А загалом серед всіх стратегій з підтримкою трасування променів одиниці, поки що одна Jurassic World Evolution 2 на думку спадає. Якби я отримував кожного року свої кілька RTS реально AAA-класу з усіма сучасними графічними плюшками, RTX та DLSS, то я й при малій нинішній зарплаті згоден кожну з них по $70 купувати, так нема ж. :weep: Якби серед списку ігор з трасуванням променів була третина жанру стратегій (будь-яких), то я б і не хейтив так екшени/шутери і не проголошував проти них хрестовий похід/джихад з метою не надати з мого боку і краплини в підвищення їх рейтингу шляком того, що наприклад взяв би таку гру на безкоштовній роздачі в Стім.

Я ігри розподіляю на ті, де потребується розвиток скілів і на релаксуючі. Для релаксування, на мій погляд, підійде гра будь-якого жанру і тут я не стану її хейтити через те, що самому мені особисто вона не зайшла. Але буду хейтити ті ігри, що потребують постійного розвитку скілів на швидкість реакції замість розвитку скілів на розумне планування. От якщо гра на швидкість реакції по прийняттю рішень, тоді цілком норм, хоча й не для мене.

Коли кажуть "геймер на ПК", то це завжди в масовій свідомості асоціюється в першу чергу з геймером в шутани, такий собі чолов'яга, ліва рука якого на WASD, а права рука через мишу управляє прицілом. Аж ніяк це не асоціюється з геймером в стратегії. Коли кажуть "ігровий монітор", то мається на увазі монітор з малою діагоналлю, щоб тримати все в полі зору в шутанах, але з високою герцовкою та дуже низькою затримкою, дуже часто абсолютно незручний для мене за пропорціями Ultra Wide монітор, також доволі часто Full HD, максимум 1440p заради того, щоб FPS був якомога вище, і аж ніяк не 50 дюймів 4K, які цікавлять мене. Якщо мова про телевізори для геймінгу, то тут по замовчуванню мається на увазі гра з геймпадом в екшени на відстані, чим більша діагональ, тим краще, і аж ніяк не сидіння перед 50 дюймовим ТБ як за звичайним монітором на відстані витягнутої руки, коли 55 дюймів вже забагато. Через це Sony з високого класу 9-ій серії ЖК-телевізорів для України офіційно постачає тільки від 55 дюймів і вище, а 50-дюймові моделі виявилися настільки дефіцитними, що дорожчі за 55 дюймів і мені потрібно було чекати півтори місяці, поки привезуть з Польщі, бо на всю Україну не знайшлося в наявності на складах ні в одному магазині, щоб не "суперякісна" малайзійська збірка за оверпрайс. Багато хто грає і стратегії, і в екшени/шутери, але в такому разі вибір заліза буде на користь комфорту в екшенах/шутерах.
Dremjke: 05.11.2022 10:54 при чому саме смішне те, що із-за керування WASD :lol:
Просто керування WASD це спільна риса як для шутерів, так для екшенів, як від першої особи, так від третьої. І всі вони з високим порогом входження по майстерності управління персонажем, бо крім WASD там в кожній грі там ще дуже багато чого іншого треба дуже швидко протиснути. У Diablo 3 без WASD немає цього порогу входження, тож я цілком зміг грати але виключно за компанію через те, що в нашомі підрозділі на роботі хлопці люблять в неї грати. Сюжет досить цікавий, але після проходження сюжету геймлей стає однотипним і нецікавим, потрібно багато днів тупо грати, повторюючи одне й те ж саме, щоб нарешті спрацював рандом і тобі випав потрібний предмет, без якого важко прокачати свого персонажа.

В мене склався конкретний список "зла" в ігровій індустрії, з яким варто боротися. Це:
  • - Шутери та екшени зокрема. Та в більшому масштабі ігри що вимагають витрачати значні зусилля на прокачку скіла швидкості реакції без розвитку скіла розумного стратегічного планування.
    - Усі без виключення донатні помийки. Гра повинна куплятися готовою, а не регулярно висмоктувати з тебе гроші заради отримання якихось одноразових плюшок. Цілком нормально, якщо купівля гри розбивається на купівлю окремих DLC, цілком нормально якщо купивши гру повністю потім доплачуєш за вихід нових доповнень/DLC, якщо ці доповнення/DLC привносять новий контент, цілком нормально стригти геймерів з грошима на купівлю різного роду скінів та іншого роду прикрас, які не впливають на ігровий процес. Але ненормально, якщо витрачаєш гроші на прокачку, а потім коли створюєш нового персонажа чи починаєш нову кампанію, то знову витрачаєш кошти.
    - Онлайн-ігри, які вимагають регулярної присутності з дня в день, щоб не втрачати темп розвитку в конкретній кампанії. Причому часу витрачати треба кожного дня якомога більше. Бо це цифровий наркотик. Одного разу підсів на браузерну стратегію Травіан і втратив кілька місяців життя, більше подібних помилок ніколи не допущу і не стану подібні ігри навіть дивитися.
    - Надто складні DRM. DRM потрібно, щоб людина без хакерських навичок не могла передати свою ліцензійну копію іншій людині без або після легкої обробки напилком. Але DRM: 1) не повинно знижувати потенційну швидкодію гри 2) не повинно жодним чином себе проявляти в системі, якщо гра не запущена, 3) не повинно створювати надто великих перешкод професійним хакерам, аби актуальна версія гри/програми завжди могла потрапити на спеціальні піратські сайти для бідних країн, для людей з дуже низьким рівнем доходу і просто щоб можна було протестувати. Ліцензію вони все рівно не куплять, а від того, що скопіюється цифра прямих збитків немає. При тому що я з низькою зарплатою накупив досить немаленьку колекцію ігор в Steam і сам дуже хотів би в майбутньому підти в ігрову індустрію й випускати платні ігри. З цієї точки зору Denuvo - абсолютне зло, варте окремої священої війни і його не варто підтримувати купівлею ліцензії, краще перетерпіти і взагалі не грати в таку гру, дочекатись поки зламають і спіратити, купити "офлайн активацію" але не в росіян або купити ліцензійну гру виключно після видалення Denuvo з гри самим видавцем, щоб статистика продажу пішла на користь гри без Devuvo, а не гри з Denuvo. А гроші краще витратити на підтримку купівлі якоїсь гри без Denuvo.
    - движок Warscape в Total War, бо він вбив собою дуже дружній до моддинга движок Total War Engine в Rome: Total War та Medieval 2: Total War, а сам для моддингу набагато гірше придатний і набагато менш зручний, а також весь геймплей в Total War після переходу на Warscape оказуалився набагато в гіршу сторону, хоча це більшою мірою не від самого движка залежить.
Ну і може ще багато чого можна знайти в ігровій індустрії, проти чого варто вести холівар, але це в першу чергу на думку спадає.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Kassatka: 05.11.2022 23:28Просто керування WASD це спільна риса як для шутерів, так для екшенів, як від першої особи, так від третьої. І всі вони з високим порогом входження по майстерності управління персонажем, бо крім WASD там в кожній грі там ще дуже багато чого іншого треба дуже швидко протиснути
Так в RTS поріг входу ще вище.
Багато ігор дозволяють компенсувати поганий мікроконтроль та реакцію за рахунок білду. В тому ж кіберпанку можно грати за нетраннера, навіть в соулсах - за мага, багато де є можливість халявити через стелс, в деяких РПГ - навіть мирне проходження.
Dremjke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kassatka
Я зрозумів вашу думку, дякую. Майже з усім згоден, окрім того самого хейту в сторону шутанів/екшенів. На мою думку, воно працює так - або подобається конкретний жанр, або ні. Ті ж самі стратегії - там все набагато важче і складніше, ніж в шутанах.
Jumper007
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

Попробовал игру.
Шото оно какое-то никакое :-/
Всего 5 персонажей, у персонажа 1 скил с кд пол минуты :insane: , боевка - на тебя прут десятками ваншотные мобы и ты их тупо закликиваешь автоатакой. Это надоедает после 5 минут. Другого геймплея не увидел.
Відповісти