AMD знизить обсяги виробництва чипів Ryzen 7000 для платформи AM5

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
manbearboar
Member

Повідомлення

EvhenS: 17.10.2022 11:41 Знизять, нікуди не дінутся
В более низких ценах у AMD уже есть 5000 линейка, которая дешевле в производстве.
Steelmax
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Причина тому кроется в недостаточно высоких продажах CPU Zen 4 и падении рынка персональных компьютеров.
Хм, давайте подумаем:
- Интел Раптор быстрее
- Интел дешевле
- Интел не вырезал DDR4

Что именно выберет рациональный покупатель?
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

block_stupid
От якраз тому, що в реальності нікому не треба все одразу, а треба максимум щось одне, то немає жодного сенсу в улюлюпер материнці з мільйоном портів окрім як заради попантуватись. Що реально треба так це VRM, нормальна розводка RAM, і на тому все. Інше завжди можна добити контролерами. Це і зручно, і гнучко, і дешевше.

Відправлено через 6 хвилин 51 секунду:
А саме смішне, що пристойний VRM і адекватна розводка оперативи даааалеко не в кожній дорогій материнці в наявності
alexxusss
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kashtan: 17.10.2022 11:55Рафаель-екс виправить ситуацію. По чуткам в листопаді буде презентований, по іншим на CES, в будь-якому разі пару місяців почекати, його розберуть принаймні любителі ігор.
Якщо цікаво, ось ранній огляд 13900k розігнаний, проти розігнаного 12900к (обидва з відключеними Е-ядрами) і ддр5

Якщо коротко - приросту IPC - 0, просто кращий бін і розігнаний з коробки і докинули малих ядер.
Так що, так - Рафаель з кешем таки буде найшвидшим.
block_stupid
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer: 17.10.2022 12:50
спойлер
block_stupid
От якраз тому, що в реальності нікому не треба все одразу, а треба максимум щось одне, то немає жодного сенсу в улюлюпер материнці з мільйоном портів окрім як заради попантуватись. Що реально треба так це VRM, нормальна розводка RAM, і на тому все. Інше завжди можна добити контролерами.
Як це не треба? От мені в реальності треба всі 4 порта одразу + 8p8c, бо wi-fi не зручно і з приколами (не хочу їх вирішувати і перебивати сусідів з їх довбаними "павуками".
спойлер
А до компа, в мене ще більше всього підключено, і якось не я допер і брат (який в компах не гуд), до компа пару карманів підкинуто, там по задачі, періодично записуються важливі дані (копіюються). І в разі чого схватив і побіг. І чим швидше порти тим, більше інфи залітає. + 3 моніка, пару хабів, клава, 2 мишки (для роботи і ігор). мікрофон, клава (а якшо пхати в один хаб, ну таке, швидкість ріжеться і також багато тупняків, ще й хаб всі гроші світу коштуватиме).
В дівчини зачасту порти не зайняті в ноуті, але вечором коли активно щось дороблю, там торчить і пишка і планшет і карман з диском з обісцяний хаб (про мінуси хаба вже пару раз згадав), бо портів мало 1 тайп С, 1 А. Було б чудового якби було зайвих 2 usb 3.0 хоча б.
Якщо окремо про компи також, ну в друга ще звукова карточка usb, ще якась для музика шняга (не розуміюсь) usb, відеокарта і карта захвату і sata контролер не 5 дисків. Бо на материнці не вистачає.
Якщо Вам особисто то не треба, і ви не бачили людей з купою карманів біля ноуту, це не значить що вони не хотіли б мати ті порті, якби вони їсти не просять.
А саме смішне, що пристойний VRM і адекватна розводка оперативи даааалеко не в кожній дорогій материнці в наявності
А це окрема крінжова тема))) При тому що intel і amd, ніби то дають доки як правильно і як краще. Але хтось починає городити своє, мабуть там сидять свої діди "я знаю як краще, а в молодості так робив".
Інше завжди можна добити контролерами
Абсолютно згоден, при умові, що буде більше USB4, і додадуть альтмоди на ethernet. І норм роботу з pci-e, щоб навіть ОС можна було грузити з кармана без костилів (моя мрія).
От USB4 в купі з PCI-e 5, прибере багато питань, і хаби стануть не костилем, а зручною фічею.
Востаннє редагувалось 17.10.2022 13:03 користувачем block_stupid, всього редагувалось 3 разів.
EvhenS
Member
Аватар користувача
Звідки: Черкаси

Повідомлення

Сарацинов
тут ще 2500х і 8350х сидять.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

block_stupid
Ну і скільки таких унікальних як ти? Думаєш покриєте випуск асортименту материнок?
Бо звіт АМД показує що якось недопрацьовуєте, не скупляєте оперативненько :rotate:
Востаннє редагувалось 17.10.2022 13:04 користувачем Scoffer, всього редагувалось 1 раз.
IvanCh
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

з 8p8c у ноутах окрема історія. роз'єм дуже велиликий і заважає робити меншу товщину ноутів
block_stupid
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer: 17.10.2022 13:04 block_stupid
Ну і скільки таких унікальних як ти? Думаєш покриєте випуск асортименту материнок? :rotate:
Чого як я. Назвав же декілька прикладів. І бачу багато людей які *буться з хабами, то робить, то не робить, то робить не так як треба, або не так швидко як хочеться.
Я не готовий сказати про %. Як і Ви не можете, бо немає таких даних. А епл не приклад, бо вони не ідуть по статистиці, вони її роблять. Емейзінг і терпіть що дали.
Чи всі забули про 2 порти на маках, і мільярд хабів на алі, і мільярд жалоб, як комусь шось порти повиламувало, ноути попалило.
Востаннє редагувалось 17.10.2022 13:06 користувачем block_stupid, всього редагувалось 1 раз.
mirazhtaras1
Junior
Звідки: Львів

Повідомлення

Сарацинов: 17.10.2022 12:43 Треба майнінгу на процессорах і тоді підуть райзони як пиріжки. Хто сидить на старих 8700/9900их інтелах щось не поспішають бачу апдейтитись вообше, партізани.
В мене 8700+16 оперативки + 1060 6 Гб сижу і нерозумію нашо мені більше… :beer:
Востаннє редагувалось 17.10.2022 13:07 користувачем mirazhtaras1, всього редагувалось 1 раз.
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

Scoffer: 17.10.2022 12:57От якраз тому, що в реальності нікому не треба все одразу, а треба максимум щось одне,
В целом согласен, но яблочники это противоположная сторона, тоже не сильно рациональная. Одного порта однозначно мало, и тут яблоко продает свои хабы за 100500 денег. У меня один порт всегда занят беспроводной мышкой, второй нужен для подключения внешних устройств и это самый минимум.

АМ5 не взлетит , пока цены на 5700/5800/5900 будут такими сладкими. Добавив сюда недорогую память и вменяемую материнку получаем околотоповый комплект в разы дешевле , чем на АМ5. В новости правильно заметили, с такой ценой АМ5 никого кроме энтузиастов не заинтересует.
block_stupid
Member
Аватар користувача

Повідомлення

IvanCh: 17.10.2022 13:04
з 8p8c у ноутах окрема історія. роз'єм дуже велиликий і заважає робити меншу товщину ноутів
Давно не проблема, бо там є клпіса чи язичок, який відпружинюється вниз, і можна запхати в тонкий ноут (окрім виключень деяких зенбуків, дуже тонких).
mirazhtaras1
Junior
Звідки: Львів

Повідомлення

zmax: 17.10.2022 13:06
Scoffer: 17.10.2022 12:57От якраз тому, що в реальності нікому не треба все одразу, а треба максимум щось одне,
В целом согласен, но яблочники это противоположная сторона, тоже не сильно рациональная. Одного порта однозначно мало, и тут яблоко продает свои хабы за 100500 денег. У меня один порт всегда занят беспроводной мышкой, второй нужен для подключения внешних устройств и это самый минимум.

АМ5 не взлетит , пока цены на 5700/5800/5900 будут такими сладкими. Добавив сюда недорогую память и вменяемую материнку получаем околотоповый комплект в разы дешевле , чем на АМ5. В новости правильно заметили, с такой ценой АМ5 никого кроме энтузиастов не заинтересует.
По мишці мені зайшла HP Dual Bend

Там і безпровідний адаптер і режим блютус є і адаптер в корпус миші можна запхати :beer:
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

zmax
Та я згоден що то крайнощі. Просто і pc за скільки вже якщо топчик зібрати? В 5 можна і не влізти, то це теж крайність, котра позначиться на тиражах в явно не кращу сторону.
Цяця занадто дорога виходить за будь-якими мірками. Хоч європейськими, хоч американськими.
bez5dva
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

AMD знизить обсяги виробництва чипів Ryzen 7000 для платформи AM5
А что случилось? Как мы можем помочь?
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Misanthrop: 17.10.2022 11:21 P.S. От Лiзка i розкрила своє справжнє личико)
Поділюся чудовими правилами, що спрощують погляди на життя :beer:
1) Мільйонери, знаменитості, політики, біг босси, компанії - не ваші друзі.
2) Все, що вони роблять - вони роблять для себе.
3) Якщо вам подобається те, що вони роблять прямо зараз - значить їм вигідно робити так в даний момент.
4) Якщо вам не подобається, що вони роблять прямо зараз - go to пункт №1.

На правах баяну :gigi:
Volodya811
Member

Повідомлення

З точки зору маркетингу під час зниження обсягів продажів - цілком очікувано. 1. Ставимо кінські ціни і кому треба, той все одно купить. 2. Знижуємо обсяг виробництва. Нюанс лише у тому, що у АМД немає свого виробництва. Питання, а що на це скаже TSMC? Логічно, що TSMC буде лупити штрафні санкції або піднімати ціни "за пластину". Цапом-відбувайлом TSMC точно не захоче бути.
Тому, логіка у маркетологів АМД така: 1. Максимально завищуємо ціни, "стрижемо бабло" з тих кому треба нова система, і чекаємо "милості" від TSMC. 2. Після відповіді від TSMC, АМД буде змушена знижувати ціни. Питання лише в тому, а скільки часу це триватиме? 2-3 місяці чи півроку?
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

Volodya811: 17.10.2022 13:17Тому, логіка у маркетологів АМД така
маркетологи всех компаний одинакового действуют, как под копирку. Наверняка существует секретная книга под названием Библия Маркетолога и все маркетологи строго следуют ее заповедям :D
mirazhtaras1: 17.10.2022 13:09По мишці мені зайшла HP Dual Bend

Там і безпровідний адаптер і режим блютус є і адаптер в корпус миші можна запхати :beer:
вот если бы можно было подключать мышки напрямую без их родного стика...мечты мечты.
Re-Volted Zipper
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

doc-oc: 17.10.2022 11:35 Лохов стричь не получилось :laugh: Ой, как обидненько, но цены мы не снизим :lol:
Конечно же во всём виноват сократившийся рынок, а не взятые абсолютно с потолка цена :idea:
Та от якраз ціни знизити й можуть, але хіба що коли новинки вийдуть, як-от було з Ryzen 5000 та з RX 6000
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

Volodya811: 17.10.2022 13:17Питання, а що на це скаже TSMC?
это как гадание на кофейной гуще. Не зная условий контракта можно придумывать что угодно, но мы же не такие тупые?
Відповісти