Вибір павербанку

Клавиатуры, мыши и прочая периферия
Відповісти
Автор
Повідомлення
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Всім привіт.
Порадьте пліз павербанк ємністю 20000мАг+.
Буже плюсом, якщо є підтримка швидкої зарядки, зарядки ноутбука і вхід для кабелю від iPhone.

Купляти буду скоріш за все тут. Але можна і інші варіанти розглянути.
Востаннє редагувалось 12.10.2022 17:52 користувачем Varzek, всього редагувалось 1 раз.
ervin
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Xiaomi 20000
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Я купив "цеглинку" з Аліекспрес на 16 елементів 18650.
Нажаль, активно потестити ще не встиг.

Але купляти павербанк з "одноразовою" батареєю не бачив сенсу.
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Васильович
Виглядає дуже цікаво. А які батареї під нього заказував?

Отправлено спустя 44 минуты 10 секунд:
Васильович
Я так розумію, що я можу туди хоч 16 батарей 3.7 v 3400 mah 18650 поставити?

Там є Quick Charge тільки для Type-C роз'єму? І чи можна заряджати від нього ноутбук?
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Васильович
Varzek
а ще краще TOMO M4 або Soshine (модель не памятаю).
З плюсів -- захист від переполюсовки і вміє працювати з різними елементами! і індивідуально з кожним елементом.
А не ось це от... "тупо все в паралелі"
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Crossbow
А чим TOMO M4 краще за той з Алі? Об'єм менше, роз'ємів меньше, функцій менше.
Crossbow: 12.10.2022 19:13 З плюсів -- захист від переполюсовки і вміє працювати з різними елементами! і індивідуально з кожним елементом.
А не ось це от... "тупо все в паралелі"
Оце не зовсім зрозумів.
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Varzek: 12.10.2022 19:29TOMO M4 краще за той з Алі?
Не боится переполюсовки аккумуляторов.
Полностью разделенные каналы, можно использовать разные по емкости и степени заряда батареи.
В том китайце с али - нельзя разные банки !
Varzek: 12.10.2022 19:29Об'єм менше
не правда. высадили 4 этих банки - закинули следующие 4. Я так неделю жил с ТОМО и телефоном. только банки 18650 перекидывал
aaleksandrenko
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Varzek: 12.10.2022 17:43 Всім привіт.
Порадьте пліз павербанк ємністю 20000мАг+.
Буже плюсом, якщо є підтримка швидкої зарядки, зарядки ноутбука і вхід для кабелю від iPhone.

Купляти буду скоріш за все тут. Але можна і інші варіанти розглянути.
Швидка зарядка якого стандарту потрібна?
Вхід кабелю від айфон це як? Лайтінг в павербанку?
maroders2
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Crossbow: 12.10.2022 19:13 Васильович
Varzek
а ще краще TOMO M4 або Soshine (модель не памятаю).
Посмотрел на Али. В целом штука интересная, жаль что всего 2А на выходе получается.
Павербанк аккумуляторы в ноль разряжает или до определенного процента, в зависимости от того что заряжать? Есть идея взять на 2 аккума ради интереса, для зарядки одного телефона должно хватить, в крайнем случае вставлю вторую пару батарей.
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

maroders2: 12.10.2022 20:36Павербанк аккумуляторы в ноль разряжает или до определенного процента
он умно их разряжает без критических разрядов.
И еще раз повторюсь: банки можно пихать разные по состоянию. он с каждой работает индивидуально.
maroders2
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Crossbow: 12.10.2022 20:40
maroders2: 12.10.2022 20:36Павербанк аккумуляторы в ноль разряжает или до определенного процента
он умно их разряжает без критических разрядов.
И еще раз повторюсь: банки можно пихать разные по состоянию. он с каждой работает индивидуально.
Перефразирую....С двух аккумов на 3000Мах я смогу полностью зарядить телефон на 5000Мах?
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Crossbow
так а що з того що можна купити в нас тут і зараз?
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

maroders2: 12.10.2022 20:43С двух аккумов на 3000Мах я смогу полностью зарядить телефон на 5000Мах?
думаю да. нужно же понимать еще что есть такая штука как "КПД"
Kore
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Paradox1306: 12.10.2022 20:44так а що з того що можна купити в нас тут і зараз?
Baseus на 20к. Но цены на них сейчас дурные. И Али не возит.
dimon2277
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Kore: 12.10.2022 21:10
Paradox1306: 12.10.2022 20:44так а що з того що можна купити в нас тут і зараз?
Baseus на 20к. Но цены на них сейчас дурные. И Али не возит.
підтримую, взяв baseus, крута цеглинка :super:
взяв ось цю модель, бо треба було швидко і oneplus заряджати і 12 ябко
спойлер
https://elmir.ua/universal_mobile_batte ... xyEALw_wcB
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Crossbow: 12.10.2022 19:38 не правда. высадили 4 этих банки - закинули следующие 4. Я так неделю жил с ТОМО и телефоном. только банки 18650 перекидывал
Ну це геморніше ніж мати павербанк з 10-16 3400мАг батареями.
aaleksandrenko: 12.10.2022 19:52 Швидка зарядка якого стандарту потрібна?
Я не знаю який стандарт у iPhone 12 Pro, Samsung A71 і Realme X2 Pro.
Вхід кабелю від айфон це як? Лайтінг в павербанку?
То я затупив, там Type-C.
Kore
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dimon2277: 12.10.2022 22:10взяв ось цю модель, бо треба було швидко і oneplus заряджати і 12 ябко
Да, у меня новый такой же. Старая двадцатка глючит временами, разбираться не охота.
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Varzek: 12.10.2022 19:13 Виглядає дуже цікаво. А які батареї під нього заказував?
Замовив дешманських б/в елементів з розібраних акумуляторних батарей.
Звучить страшно, але вже мав позитивний досвід використання (про що нижче).
Varzek: 12.10.2022 19:13 Я так розумію, що я можу туди хоч 16 батарей 3.7 v 3400 mah 18650 поставити?
Теоретично - так. Думаю, що маркетинговий заявлений виробником можливий об'єм на 50000 мА - саме з такими батереями високої ємності.
Varzek: 12.10.2022 19:13 Там є Quick Charge тільки для Type-C роз'єму? І чи можна заряджати від нього ноутбук?
Наявність Quick Charge залежить від моделі. Конкретно моя модель має Quick Charge на вихід (один порт USB Type A) і на вхід (не вказано на якому з роз'ємів - мабуть, на всі).
З ноутбуком не тестував ще, так я мав лише 3 акумулятори "під рукою" і з ними просто переконався, що "цеглинка" робоча.
Crossbow: 12.10.2022 19:13а ще краще TOMO M4
Щасливий власник TOMO M4 :)
Купив саме через круті можливості електронної начинки.
Використовую з 4 акумуляторами б/в з ноутбучних батарей. Десь на 2000-2300 мА кожна.
Повного заряду вистачає два рази повністю зарядити iPhone Xr і раз навушники AirPods Pro.
Вроді би і не дуже багато, але жирний плюс, що цей павербанк а ля пенал - кришку верхню здвинув і нові (заряджені) акмулятори швидко можна поставити.
Коротше, також годна штука.

Також в господарстві є ще два ноунейм павербанки з Аліекспрес - на 2 і на 3 акумулятори 18650.
Ними користуються дружина і діти, якщо десь треба йти, а телефон скоро розрядиться.
Не можу сказати за масштаби цих павербанків, але вони геть копійчані і при цьому задачу свою виконують.
Якщо комусь цікаво, то пошукаю конретні моделі на Алі.
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Васильович: 13.10.2022 12:05Щасливий власник TOMO M4
Купив саме через круті можливості електронної начинки.
Використовую з 4 акумуляторами б/в з ноутбучних батарей. Десь на 2000-2300 мА кожна.
Повного заряду вистачає два рази повністю зарядити iPhone Xr і раз навушники AirPods Pro.
Вроді би і не дуже багато, але жирний плюс, що цей павербанк а ля пенал - кришку верхню здвинув і нові (заряджені) акмулятори швидко можна поставити.
Коротше, також годна штука.
я давно его всем советую)) :up: именно изза того что можно запастись комплектом 18650 и просто их перекидывать по мере разряда.
Я ж говорю: я так в командировки ездил (без доступов к розеткам) и неделю телефон жил от ТОМО и комплектов банок :beer:
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Васильович: 13.10.2022 12:05 Наявність Quick Charge залежить від моделі. Конкретно моя модель має Quick Charge на вихід (один порт USB Type A) і на вхід (не вказано на якому з роз'ємів - мабуть, на всі).
З ноутбуком не тестував ще, так я мав лише 3 акумулятори "під рукою" і з ними просто переконався, що "цеглинка" робоча.
Якщо є можливість - можете затестувати с ноутбуком?
Є бажання замовити один з цих - 1, 2 і 3. Я так розумію цей самий функціональний?
Відповісти