R9 5900x + Рідинне(вода) охолодження

Модификации любого компьютерного оборудования
Автор
Повідомлення
Dethrail
Member

Повідомлення

_Slavko_: 02.09.2022 13:27трубки без шаблону гнув? починання звісно хороші, і треба практику щоб виходили рівні кути без бульбашок. акрил дуже капризний в цьому плані, з ПТЕГ легше робити.
в мене кінцевий варіант з шаблонами різними вийшов такий :
А що маєте на увазі за шаблон? я просто формочку, на колінках )) така дощечка і на неї кріплення?

Наступній етап я ще на написав, але відчуваю що вже час :)

ПТЕГ дійсно класні, можно навіть перевигибати.

Наступний раз буде через багато часу, дякуючи simant :) це не реклама, за просьбою вони замовлять перехідник для кріплення під резервуар з помпою...
_Slavko_
Member
Аватар користувача
Звідки: Виноградов

Повідомлення

ось шаблон такого плану:
спойлер
Зображення
Robostyle
Member

Повідомлення

_Slavko_: 02.09.2022 13:27 трубки без шаблону гнув? починання звісно хороші, і треба практику щоб виходили рівні кути без бульбашок. акрил дуже капризний в цьому плані, з ПТЕГ легше робити.
в мене кінцевий варіант з шаблонами різними вийшов такий :
спойлер
Зображення
проміжковий:
спойлер
Зображення
а ось без навичок перша спроба так би мовити :
спойлер
Зображення
Брать и то и то надо, по разному бывает выходит. Хоть убей, но у меня с акрилом все легче выходило. ПЭТ гнулись, плавились, пузырились, гармошкой брались. А акрил ррраз - и готово. Даже без дефектов в изгибе.
Dethrail
Member

Повідомлення

Настав час до наступної глави мого занурення у вир пригод :)

Якось днем, сидів міркував на тему, а щоб зробити, і такий, о є трубки, давай перебирати водянку на жорсткі трубки. Є звичайна пічка для вугілля на кальян, спробував на ній, пузириться, ручки пече. фігня якась... думаю точно треба будівельний фен. Побіг до магазину, благо тут 5 хвилин, купив самий дешевший за 600 грн, мені вистачить і насадки потрібні є. Прийшов додому, давай гнути трубки? боже на скільки це зручно, просто і чому ніхто не каже, вам потрібен тільки ФЕН (не наркотики), усілякі газові плити - за кораблем...

Далі потрібен був план, і я його притримувався
спойлер
Зображення
Після кількох трубок і якоїсь там матері вийшов результат
спойлер
Зображення
Після написання цієї теми, в коментарях сказали, краще вдув знизу, мене дуже засмучувало те, що воно дує на відак, але, ну воно +- буде ок, сподіваюсь воно так і є

Там був проміжний варік, але просто чекав на ще один тонкий радіатор і 3 вентилятори... знизу поставив 3 pull, зверху 3 push, дивився статті різні, здається норм вийшло

План був такий:
спойлер
Зображення
А тепер висновки:
- Будівельний фен це просто мастхєв для того, щоб створити контур, мабуть наступним етапом буде потрібно ще нормальні форми...
- Якщо дивитись на цифри і що отримав:
Попередній результат
спойлер
Проц 65
Помпа 20%
Вентилятори 3 шт на 100% (До взльоту готов)
Зображення
Фінальний результат
спойлер
Проц 62
Помпа 20%
Вентиляторів 6 шт на 50% (не чутно)
Зображення
Зображення
simAnt
Junior
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Dethrail
Файно вийшло. :super: Треба ще відік на воду )

Deadpool
Де вже сіскулінг Завинив?)
Dethrail
Member

Повідомлення

simAnt
Поки гарантія, стрьомно розбирати...
Sashkotem
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Підсвітка супер.
Dethrail
Member

Повідомлення

Sashkotem
Дякую, камера трохи не тої колір передає... в живу це більш жовто-блакитний
Dethrail
Member

Повідомлення

Отримав ось таку штуку, замовляв з Китаю через сестру, вийшло 250 юанів (~36$)
спойлер
Зображення
скоро буде новий звіт, як все круто/фігово зробив ))) планую також замінити термопасту на проці, тому що щось дуже не зрозуміло, колись давно була температура 52 градуси, знайшов старий скрін з водянкою...
Dethrail
Member

Повідомлення

вийшло не на багато краще ))) тому сорян, треба ще вчитись, там гайди читати... бо не залишиилось трубок )))
Відповісти