Готова СРО допомогла AMD Ryzen 9 7950X оновити кілька оверклокерських рекордів

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

Sanьka: 22.09.2022 11:52
ronemun: 22.09.2022 11:47вона може мінімум 350 легко відвести.
що? слімівська 2 секціонка може відвести мінімум 350Вт та ще й легко :lol:
Треба це кинути в тему СРО, там хлопці посміються.
ronemun: 22.09.2022 11:47ronemun
Advanced Member
:facepalm: :facepalm:

Аналогічно дивуюсь з вас
в мене простий суперкулер 230 Вт відводив при температурі на проці 90 град (3930к@4.6 ГГц в лінпаку)
а простий 2х слотовий кулер на 3х90 мм вентилятори на розігнаному Radeon 7950 відводив 280 Вт, і це в корпусі.
А тут взагалі зовнішній варіант, з 2х140.
Основне швидкість вентиляторів, ефективність радіатора і наскільки він тормозить повітряний потік. Хто хоче може паралельно зверху чи з другої сторони радіатора ще один вентилятор вчепити, як на процових кулерах.
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ronemun: 22.09.2022 13:42Основне швидкість вентиляторів, ефективність радіатора і наскільки він тормозить повітряний потік. Хто хоче може паралельно зверху чи з другої сторони радіатора ще один вентилятор вчепити, як на процових кулерах.
зайди в спец тему, там справжні Advanced Member тебе просвітять, що для нормального охолодження треба розраховувати 100Вт на 1 секцію.
(і це за умови що корпус має достатній продув)

Якщо ця недоСРО подужає 200Вт при адекватних температурах і шумом трішки меншим ніж Боїнг на взльоті, то вже дуже добре.

Тому коли ми бачимо як цей недоСРО огризок вгамовую 16ядерник всього до 108*С , це означає що споживання нового Флагмана АМД дуже навіть адекватне!!! Скажи дякую АМД!!! і не мели більше дурниць ;)
WWQ
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka: 22.09.2022 14:16розраховувати 100Вт на 1 секцію
зависит от толщины и размера...
EK WE 360 с запасом отводит 500вт
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

Окрім ефективності радіатора, потужності вентиляторів, їх конфігурації типу один обо пуш пулл, є ще один чинник про який постійно забувають - дельта. При дельта 15 і 280 мм 30мм товщиною радіатор із вентиляторами по 2200 оборотів розсіє 350 ват.
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

Sanьka
от вам досвідчені і підказали, і самому тре аналітично думати
EvhenS
Member
Аватар користувача
Звідки: Черкаси

Повідомлення

vortice
Якщо процесор не їздить сам і не літає, не переміщує вантажі, то в тепло пішло все.
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ronemun: 22.09.2022 16:43 вам досвідчені і підказали, і самому тре аналітично думати
Що підсказали?
Що якщо взяти втиснути пушпул та ще й на 2к обертів , а може ще й в зимою то воно витягне.
Можна азотом зверху полити, тоді і 1 секція витягне .
Яке це відношення має до реального використання де є недовода з 2 вентилями (і бажано на адекватних 800-1000об) яка чомусь повинна відводити з легкістю 350вт ....мінімум :lol:

Те що рузен чіплети має малу площу я і так знаю(бо в мене 2 останні рузени на СВО, тсс нікому не кажи тільки), але в данному тесті явно слабке СО як для 16 кора в бенчах.
vortice
Member
Аватар користувача

Повідомлення

EvhenS: 22.09.2022 16:57 vortice
Якщо процесор не їздить сам і не літає, не переміщує вантажі, то в тепло пішло все.
пишуть що енергія затрачена на впорядкування потоку бітів все таки має своє хоч невелике але ККД,
десь приблизно 0.000...0001% :shuffle:
Nemhain
Junior
Звідки: Україна

Повідомлення

ну таке, в мене 5950х на повітрі бере 30к легко при вартості ~500$.
+25% папуг за +100% вартості шось не дуже вигідно, і це ще 5 покоління буде дешевшати скоріш за все
Kobzar
Junior
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

Хто в курсі, коли в продажі нові проци?
Відповісти