Noctua нагадує про можливість безплатно отримати набір кріплень для платформи AM5

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Предлагаю обсудить Noctua нагадує про можливість безплатно отримати набір кріплень для платформи AM5

Хто би що не казав, а підтримка в них суперська :super: (особливо якщо живеш в ойропі і фірмові магази на сусідній вулиці)
Хоча власникам АМ4 все одно, АМД подбала про повну сумісність :up:
Bender911
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Мені Noctua присилала кріплення в Україну. Контора ТОП.
vladdelkafa
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Sanьka: 22.09.2022 14:27 Предлагаю обсудить Noctua нагадує про можливість безплатно отримати набір кріплень для платформи AM5

Хто би що не казав, а підтримка в них суперська :super: (особливо якщо живеш в ойропі і фірмові магази на сусідній вулиці)
Хоча власникам АМ4 все одно, АМД подбала про повну сумісність :up:
Молодці не тіки Noctua, BeQuiet! давно вже пропонують LGA1700 кіт for free (теж треба інвойси).
-GEKTOR-
Member
Аватар користувача
Звідки: Хмельницький

Повідомлення

В травні-червні звернувся відносно комплекту кріплення Д14 під s1700, відморозились. Кажуть після війни приходь.
Так що не плекайте особливих надій, навіть у відносно мирне місто ніхто не поспішає відправляти.
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

а я дурень покупал себе кит АМ4 :gigi: Благо ценник был чуть больше 100 грн, на тот момент.
Нужно только доказать наличие процессора и их кулера или инвойсы тоже нужны?
taxi911
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

zmax
Нужны инвойсы

https://noctua.at/en/webforms/form/preview/id/42

Отправлено спустя 1 минуту :
но, я думаю можно накрапать какуюто чек и гарантийку.
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Безкоштовно
EvhenS
Member
Аватар користувача
Звідки: Черкаси

Повідомлення

Святі люди
LVladislavchik
Member

Повідомлення

zmax
Робив фото материнки і кулера поряд, який не стоїть на материнці, для л12 заканало)
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

zmax: 22.09.2022 15:25Благо ценник был чуть больше 100 грн, на тот момент.
Так ценник дешевый именно потому, что нокта дает халявные крепления. :idea:

П.С. Надеюсь, этот аттракцион невиданной щедрости не слишком просаживает их по бюджету.
Koluchiy
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Купив NH-U12P SE2 у 2013 році. За цей час змінив вже 3 платформи :)
Дякую Noctua за підтримку
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ноктуа мені під АМ4 вислала безкоштовно кріплення :beer:
CADR
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Мой Zalman CNPS10X Optima с помощью их набора после доработки надфилем "пересел" на АМ4.
Получается есть ненулевая вероятность его в будущем пересадить на АМ5.
doc-oc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

zmax: 22.09.2022 15:25 а я дурень покупал себе кит АМ4 :gigi: Благо ценник был чуть больше 100 грн, на тот момент.
Нужно только доказать наличие процессора и их кулера или инвойсы тоже нужны?
Отсылал им чек кулера и мамки под AM4 и без каких-либо проблем прислали комплект! Всё чётко и другу тоже прислали :beer:

Отправлено спустя 1 минуту 52 секунды:
Koluchiy: 22.09.2022 17:46 Купив NH-U12P SE2 у 2013 році. За цей час змінив вже 3 платформи :)
Дякую Noctua за підтримку
Такая же фигня, у меня два их кулера. Которые кочуют годами с одной платформы на другую. Покупал больше десяти лет назад. :super:
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

vladdelkafa: 22.09.2022 14:44Молодці не тіки Noctua, BeQuiet! давно вже пропонують LGA1700 кіт for free (теж треба інвойси).
Silverstone тоже прислали бесплатно крепление на 1700 ;) а через месяц вообще новое СВО :gigi:
stone
Member
Аватар користувача

Повідомлення

CADR: 22.09.2022 21:24 Мой Zalman CNPS10X Optima с помощью их набора после доработки надфилем "пересел" на АМ4.
Получается есть ненулевая вероятность его в будущем пересадить на АМ5.
моя перформа подружилась з ам4 і кріпленням від нокти без напильника)
TerryCone
Member

Повідомлення

Не знаю як там у Intel, але за збережену сумісність на АМ5 з кулерами від АМ4 окремий + AMD :up:
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

stone: 23.09.2022 09:36
CADR: 22.09.2022 21:24 Мой Zalman CNPS10X Optima с помощью их набора после доработки надфилем "пересел" на АМ4.
Получается есть ненулевая вероятность его в будущем пересадить на АМ5.
моя перформа подружилась з ам4 і кріпленням від нокти без напильника)
Плюсую, тоже зміг подружити ам4 із старою періормою завдяки кріпленню від нуктуа)
Proff
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Теж присилали кріплення колись, вислав фото кулера та чека, прислали безкоштовно :beer:
Відповісти