ASUS представила лінійку блоків живлення TUF Gaming стандарту ATX 3.0

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
ackstarvinta
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Пропоную обговорити ASUS представила лінійку блоків живлення TUF Gaming стандарту ATX 3.0

Судячи з того що це TUF, а не ROG, то там відповідно Seasonic Focus Plus, замість Prime, зате з розпаяним 16піновим роз'ємом прямо з плати. Цікаво як всередині реалізовано, оскільки раніше в Сіси один конектор PCIE 8 PIN з БЖ не міг видати більше ніж 225W 24/7 навіть на 2х8пін конекторі, все що вище просто плавило кабеля і конектор зі сторони БП
vladdelkafa
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

ackstarvinta: 22.09.2022 13:25 Пропоную обговорити ASUS представила лінійку блоків живлення TUF Gaming стандарту ATX 3.0

Судячи з того що це TUF, а не ROG, то там відповідно Seasonic Focus Plus, замість Prime, зате з розпаяним 16піновим роз'ємом прямо з плати. Цікаво як всередині реалізовано, оскільки раніше в Сіси один конектор PCIE 8 PIN з БЖ не міг видати більше ніж 225W 24/7 навіть на 2х8пін конекторі, все що вище просто плавило кабеля і конектор зі сторони БП
Так TUF - це ж наче CWT / Great Wall зазвичай.
ackstarvinta
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

vladdelkafa: 22.09.2022 13:34
ackstarvinta: 22.09.2022 13:25 Пропоную обговорити ASUS представила лінійку блоків живлення TUF Gaming стандарту ATX 3.0

Судячи з того що це TUF, а не ROG, то там відповідно Seasonic Focus Plus, замість Prime, зате з розпаяним 16піновим роз'ємом прямо з плати. Цікаво як всередині реалізовано, оскільки раніше в Сіси один конектор PCIE 8 PIN з БЖ не міг видати більше ніж 225W 24/7 навіть на 2х8пін конекторі, все що вище просто плавило кабеля і конектор зі сторони БП
Так TUF - це ж наче CWT / Great Wall зазвичай.
Можливо, я провтикав. Бо в мене є маленький рог 750G чи 850G, щось таке. Це 100% сіса прайм голд, але з кращим корпусом, охладом і кульком який не шелестить :beer:
bes
Member
Аватар користувача
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

Асус единственная контора которая верит в украинский рынок судя по рекламе их продукций на портале
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

bes: 22.09.2022 13:52Асус единственная контора которая верит в украинский рынок судя по рекламе их продукций на портале
Тому завжди казали що Асус це Асус B-)
Inquisitor
Member
Звідки: Винница

Повідомлення

bes: 22.09.2022 13:52 Асус единственная контора которая верит в украинский рынок судя по рекламе их продукций на портале
Та не, скорее всего просто понимают, что ЦА сайта не ограничивается жителями только нашей страны. Вообще тренды по Украине так себе...
https://www.similarweb.com/website/over ... /#overview
география посетителей
vladdelkafa
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

ackstarvinta: 22.09.2022 13:41 Можливо, я провтикав. Бо в мене є маленький рог 750G чи 850G, щось таке. Це 100% сіса прайм голд, але з кращим корпусом, охладом і кульком який не шелестить :beer:
Так, ROG базуються на Seasonic FX / Prime Gold / Prime Platinum, в залежності від моделі :beer:

А що там, у сіс нативні Фокуси зара такі собі? Чи то просто екземпляри різні бувають? :insane:
спойлер
Колись затарився X голдами від Сісонік - то деякі екземпляри вже більш ніж 10 років працюють, там взагалі нарікань зєро, як і шуму.
На початку року розібрав пару, зрозумів що дарма знімав наклейку - майже як нові :D
Але запаси скінчилися вже, з останнього плівку зняв три місяці тому, то думаю, чим превентивно затаритися у 2022/2023.
Поки думаю на Prime Ultra Platinum/Titanium, але бачу оці всі спроби бавитися зі стандартами та тенденцію підвищення ваттажу, то може зачекати ще на щось універсальне, щоб потім специфічних проблем з умовними спайками та роз'ємами не було ще років з десять :dontknow:

Вже якщо щось міняють, то робили б під массмаркет якусь універсальну шину з cableless роз'ємом, типу як Lenovo з FSP роблять у ThinkStation (+ 2), але з DATA пінами одразу (щоб моніторити споживання по лініях, дані з термосенсорів, контролювати оберти, тощо). Зрозуміло, що якщо колись дочекаємося, то ще буде багато спекуляцій та дитячих хвороб зі сторони виробників дошок, але концепція файна, як на мене.
Lenovo Thinkstation P920 / 1300 W PSU ❤️
Lenovo-P920.jpg
ackstarvinta
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

vladdelkafa: 22.09.2022 14:35
ackstarvinta: 22.09.2022 13:41 Можливо, я провтикав. Бо в мене є маленький рог 750G чи 850G, щось таке. Це 100% сіса прайм голд, але з кращим корпусом, охладом і кульком який не шелестить :beer:
Так, ROG базуються на Seasonic FX / Prime Gold / Prime Platinum, в залежності від моделі :beer:

А що там, у сіс нативні Фокуси зара такі собі? Чи то просто екземпляри різні бувають? :insane:
спойлер
Колись затарився X голдами від Сісонік - то деякі екземпляри вже більш ніж 10 років працюють, там взагалі нарікань зєро, як і шуму.
На початку року розібрав пару, зрозумів що дарма знімав наклейку - майже як нові :D
Але запаси скінчилися вже, з останнього плівку зняв три місяці тому, то думаю, чим превентивно затаритися у 2022/2023.
Поки думаю на Prime Ultra Platinum/Titanium, але бачу оці всі спроби бавитися зі стандартами та тенденцію підвищення ваттажу, то може зачекати ще на щось універсальне, щоб потім специфічних проблем з умовними спайками та роз'ємами не було ще років з десять :dontknow:

Вже якщо щось міняють, то робили б під массмаркет якусь універсальну шину з cableless роз'ємом, типу як Lenovo з FSP роблять у ThinkStation (+ 2), але з DATA пінами одразу (щоб моніторити споживання по лініях, дані з термосенсорів, контролювати оберти, тощо). Зрозуміло, що якщо колись дочекаємося, то ще буде багато спекуляцій та дитячих хвороб зі сторони виробників дошок, але концепція файна, як на мене.
Lenovo Thinkstation P920 / 1300 W PSU ❤️
Lenovo-P920.jpg
Якщо різниця по ціні +-5%, то я б брав краще асус рога. В мене є достатня кількість сісоніків і тільки 2 рога. То рог при однаковому навантаженні і тихший, і холодніший, особливо дніще. На SSR-100GD Prime Ultra Gold дніще при 800-900вт 24/7 нагрівається реально пристойно. А на рогах 750 чи то 850 я такого не помічав, хоча там завантаження теж 80%. Ну і радіатори там значно більші. Це як фіат124 і копійка. Відповідно оригінал сісонік це фіат124. А копійка це рог, взяли оригінал і допрацювали охлад/кулер і вийшло так як треба

На сісонік жалілись на паразитні шуми. Але в мене наприклад не виявлено жодних.
+ сісонік використовує дешманські вентилі хонг-хуа, чи щось таке. Вони шелестять на мінімальних обертах. Щоб це почути треба вухо притулити до блоку. Але шелестять, це факт. А в асуса - не шелестять. Вот і все) Може бути компромісне рішення, береться сісоніковський блок і ставиться асусовський кулер, або якийсь ноктуа - і все, в вас блок практично без мінусів :idea:
KROOM
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

На днях, при анонсі 4090, Аsus також озвучив "рекомендації" щодо БЖ для системи з ними...від 1кВт :shuffle:
Sashr
Member

Повідомлення

А що по розмірам у версії 3.0? Воно влізе в існуючі системні блоки?
MaKCuMyC
Member
Аватар користувача
Звідки: Сєвєродонецьк

Повідомлення

Sashr: 22.09.2022 15:57 А що по розмірам у версії 3.0? Воно влізе в існуючі системні блоки?
Так АТХ же, а не NPF.
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

bes: 22.09.2022 13:52 Асус единственная контора которая верит в украинский рынок судя по рекламе их продукций на портале
Мси продукции ещё полно, они никуда не уходят. Гига недавно влетела на рынок с кучей барахла. А те, кто делают мелочевку типа корпусов, охладов и т.д - уже разбежались :mad:
MSI Ukraine
Official

Повідомлення

bes: 22.09.2022 13:52 Асус единственная контора которая верит в украинский рынок судя по рекламе их продукций на портале
Screenshot_1.png
MaKCuMyC
Member
Аватар користувача
Звідки: Сєвєродонецьк

Повідомлення

MSI Ukraine: 23.09.2022 11:36
bes: 22.09.2022 13:52 Асус единственная контора которая верит в украинский рынок судя по рекламе их продукций на портале

Screenshot_1.png
А я там почувається MSI? Все ще працює на ринку окупантів?
Відповісти