Знакомимся с видеокартой GeForce RTX 4090 в версии Founders Edition

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Предлагаю обсудить Знайомимося з відеокартою GeForce RTX 4090 у версії Founders Edition

знаю меня заминусят, но как смотреть эту презентацию, если сам Хуанг и его Кожанка вызывают только отвращение?
vyvertyt
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

И не поспоришь с выше написанным
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

KimRomik: 20.09.2022 09:25
знаю меня заминусят, но как смотреть эту презентацию, если сам Хуанг и его Кожанка вызывают только отвращение?
А я, наприклад, ніколи ніякі презентації техно- чи ігрових гігантів не дивлюся.
Простіше потім про головне (tl;dr) в новинах прочитати, ніж купу часу тратити на всякі їхні "шоу".
stnl79
Member
Звідки: Черкаси

Повідомлення

взагалі сенс дивитися якусь презентацію куска пластику та текстоліту з кремнієм?
ніколи не розумів презентацію айфона, гтх, футбольного клубу, машини Ф1 чи ще чогось.
все це просто витрата часу ( для мене).
цікавіше як воно в роботі.
Classique
Member

Повідомлення

Зачем это смотреть ? Железное решение известно. Скажите цену и производительность. Я не понимаю зачем этот онанизм в виде анонса презентации картинки ? Т.е. маркетинг понимаю, но не понимаю участников, которым за это не платят.
Maxhope
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Classique
Покупая видеокарту ты уже оплатил эту презентацию, так как в её цене уже заложен маркетинг :up:
Mikes
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Зеленые опять выпустят карты минимальным тиражом, который весь уйдёт обзорщикам.
Maxhope
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Mikes
Та всегда так было , вечно дефицит на старте
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

KimRomik: 20.09.2022 09:25 Предлагаю обсудить Знайомимося з відеокартою GeForce RTX 4090 у версії Founders Edition

знаю меня заминусят, но как смотреть эту презентацию, если сам Хуанг и его Кожанка вызывают только отвращение?
фоном в качестве аудиоподкаста
NuclearRobinson
Member
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

stnl79
Ці всі презентації проводять в першу чергу для інвесторів, для теперішніх та майбутніх. Вони можуть бути закритими, якщо це щось специфічне, а можуть бути відкритими як ця, бо це масовий продукт. Я теж не дивлюсь їх, але це не означає що ніхто їх не дивиться)
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

NuclearRobinzon: 20.09.2022 10:25 stnl79
Ці всі презентації проводять в першу чергу для інвесторів, для теперішніх та майбутніх. Вони можуть бути закритими, якщо це щось специфічне, а можуть бути відкритими як ця, бо це масовий продукт. Я теж не дивлюсь їх, але це не означає що ніхто їх не дивиться)
Презентация RTX в 2018-м году была весьма информативной и показательной. Наглядно продемонстрировали технологию, объяснили принцип ее работы и показали в действии.
Из-за пандемии, предыдущей презентации фактически не было, как и этой. Запустить стрим дома на кухне и показать графики ожидаемого перфоманса а так же озвучить цену, это констатация факта релиза а не событие.
aaleksandrenko
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

KimRomik: 20.09.2022 09:25 Предлагаю обсудить Знайомимося з відеокартою GeForce RTX 4090 у версії Founders Edition

знаю меня заминусят, но как смотреть эту презентацию, если сам Хуанг и его Кожанка вызывают только отвращение?
Это же не спортивный матч, чтобы смотреть онлайн.
Завтра утром на оверах почитаем ;)
block_stupid
Member
Аватар користувача

Повідомлення

aaleksandrenko: 20.09.2022 10:39 Завтра утром на оверах почитаем ;)
Сьогодні ввечері.
g3_angold
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Васильович
Согласен. Но, например, Стива Джобса было очень интересно смотреть. Сейчас нет таких
Kotya
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса Україна

Повідомлення

KimRomik: 20.09.2022 09:25 Предлагаю обсудить Знайомимося з відеокартою GeForce RTX 4090 у версії Founders Edition

знаю меня заминусят, но как смотреть эту презентацию, если сам Хуанг и его Кожанка вызывают только отвращение?
Я йому пробачу, якщо топи знов по 500-600 будуть. :laugh:
stnl79: 20.09.2022 09:50 взагалі сенс дивитися якусь презентацію куска пластику та текстоліту з кремнієм?
ніколи не розумів презентацію айфона, гтх, футбольного клубу, машини Ф1 чи ще чогось.
все це просто витрата часу ( для мене).
цікавіше як воно в роботі.
Але, я сподіваюсь, ви ж похорони одного дяді,
плануєте дивитись під пиво і святкову музику? ;)
Hemul
Member
Аватар користувача

Повідомлення

g3_angold: 20.09.2022 11:11 Васильович
Согласен. Но, например, Стива Джобса было очень интересно смотреть. Сейчас нет таких
stnl79
Member
Звідки: Черкаси

Повідомлення

Kotya
о так, навыть запис зроблю та збережу. адже похорони австрійського художника не показували в лайві, а тут може бути. хоча здається що він просто зникне...
Creature4O
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Я бачу це все десь от так. Стільки ж пафосу та самозакоханності, й стільки ж для комьюніті. Та й для комьюніті загалом виглядає так само.
спойлер
communist+leaders-3294003766.jpg
g3_angold
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hemul
и? что не так?
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Mikes: 20.09.2022 09:57Зеленые опять выпустят карты минимальным тиражом, который весь уйдёт обзорщикам.
Может они обзорщикам отборные высылают? Что бы и разгон, и ляля-тополя...
Відповісти