Zotac оснастила відеокарту GeForce RTX 4090 чотирислотовим кулером

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

Kashtan
так сказано що не БЖ погані, а перехідники, і не всі, а несертифіковані. У вас, по перше без перехідника, а напряму струм з 2х8 у відясі. І, очевидно, дроти і штекери зроблені надійно. А от поганий перехідник з 2х8 на нові 1х12 ваші якісні 25 ампер (295/12) перегріють, а якщо в одному з двох буде неконтакт, то і розплавлять, можливо і ізоляцію з відповідними ефектами - КЗ, дуга і т.п.
А головне, що йдеться про нові відяхи, а не ті що ваш бж вже тримав - в нових імпульсні струми космос, хоч це і не замітно, бо дуже короткі імпульси. Це як удар топоріком - легким, недовго, але наслідки я думаю представляєте
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ronemun: 13.09.2022 02:27 Як недавно писали, перехідники з нових розємів на старі 8пін не поможуть - тре мінімум 4 штуки старих 8 пін, тому що вони можуть тільки 150 Вт. Якщо просто 2х8 пін втикнути то перевищенню по струму буде в 2 рази, і то в ідеальному БЖ з ідеальними дротами. Навіть 3 не поможе.
Я вже мовчу що всі нові девайси, навіть проци на 105 Вт, реально в піку жруть в 3-4 рази більше, навіть не в 2 рази. Імпульси струму в нових техпроцесів такі колосальні, що старі БЖ напевно скоро стануть не актуальні

Відправлено через 4 хвилини 36 секунд:
Щодо цієї карти, очевидно тре змінювати охолодження повністю - відеокарта внизу корпуса, горизонтально вниз дивиться, тепло буде накопичуватись моментально, і навіть видув через нижній БЖ не поможе - 500-600 в одній вузькій точці. Наддув повітря спереду корпуса неефективний, адже ближні вентилятори на карті його забирають, а дальнім залишається вже прогріте. Єдиний вірний вихід це викидувати тепло відразу на зовні, а для цього найкраще водянка
Что-то ты напутал.
3х150=450+75псие=525вт.
Как же тогда сейчас питаются видеокарты и не валятся? И почему тогда официальные 12пин провода к корсаровским бп идут всего по 2м линиям 6+2?

Отправлено спустя 3 минуты 29 секунд:
ronemun: 13.09.2022 11:36 Timedemo
я позавчора статтю читав, Nvidia офіційно всіх попередила, щоб потім не плакали, що тільки спеціальні оригінальні перехідники підійдуть, а не дешманські дешеві з 2х8.
Ну теперь ясно. Перемешались люди, кони и трава...
Речь о левых самопальных 2х8, которые никто собственно и не видел, а покупают их только когда коробочный 3х8 пролюбили
Востаннє редагувалось 14.09.2022 01:07 користувачем DuckRider, всього редагувалось 1 раз.
ackstarvinta
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

В зотак традиційно найслабші охлади. Якщо найслабший це 4поверхове одоробло, то мені цікаво що буде в FTW3/ROG/AORUS/GAMING X/Z
Classique
Member

Повідомлення

ronemun: 13.09.2022 11:51 Classique
Pcie v4 х16 конектор, так що точно працював, а не глючив, і не скидав швидкість до v3, коштує мінімум 100 дол, і то ще тре знайти. v5 взагалі космос буде - там навіть на платах дуже важко розвести, не те що назовні сигнали передати (частота 16 ГГц). А якщо декілька карт? А так просто втикнув однослотову карту, з водоблоком, включно з вентилятором на обдув памяті і живлення, а далі шланги хоч куди - на іншу карту, на проц/ци.

Крім того дійсно ефективне охолодження відеокарт так як в серверах - просто радіатори з ребрами в сторону вентиляційних отворів, з закритими кожухами, щоб повітря не обходило, а вентилятори нагнітають повітря точно в торець, корпус закритий без щілин над рідатором - і так впритул по 8 і більше відях по 400 вт в одному корпусі товщиною 5 юнітів. Звичайно можна робити нагнітання і для одної відяхи, але тре боковий вентилятор і перехідник, але це не проблема, в промисловості такого повно
повздовжні радіатори не мають глухих місць під вентилятори - вся площа основи йде під ребра. ТАкож при вищому тиску можна робити ребра густіше, а якщо корпус закрити наглухо, а повітря подавати/викидати через фільтр-глушник, то буде майже безшумним

А как же имеющиеся решения в виде внешних кейсов? Да, там шнур и подключение иное, но работает же. Я не сильный эксперт а схемотехнике, но что-то мне подсказывает, что дополнительный метр до разъема это все же не нерешаемая катастрофа . И 100 долларов как-то слегка дофига. Что там так дорого может стоить ?
LynxyOne
Junior

Повідомлення

Нифига себе бигмаки намутили.
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

ackstarvinta: 14.09.2022 01:07 В зотак традиційно найслабші охлади. Якщо найслабший це 4поверхове одоробло, то мені цікаво що буде в FTW3/ROG/AORUS/GAMING X/Z
Возможно они провели работу над ошибками в этом поколении? :idea:
ackstarvinta
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Shaolin_Style: 14.09.2022 13:03
ackstarvinta: 14.09.2022 01:07 В зотак традиційно найслабші охлади. Якщо найслабший це 4поверхове одоробло, то мені цікаво що буде в FTW3/ROG/AORUS/GAMING X/Z
Возможно они провели работу над ошибками в этом поколении? :idea:
Ніколи такого не було, і ось знову?)
Не вірю :)
Deadpool
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Timedemo: 13.09.2022 11:15как же карты 350вт. запитываются 2 по 8 пин, и не кашляют? при этом одной косой.
Якось так:
Screenshot_2022-09-14-13-56-57-974_com.miui.gallery.jpg
(Сіса фокус голд, 850)

Отправлено спустя 8 минут 19 секунд:
Kashtan: 13.09.2022 20:32295х2, 500 ватт штатних, 777 ватт в піку в розгоні на 3дмарку по ваттметру. Два 8-пін. Тобто ват 600 там повинно бути відкидаючи ккд бж і споживання цпу із рештою компонентів (в графічному тесті геть не велике).
Теперішні карти і вати це можна порівнювати з тими які колись були.
Згадайте вихід 2080/ті, коли імениті і не лише БП рубились в захист по перегрузу. Бо пікові навантаження були поза допустимими межами схемотехніки яка була раніше в бп.

Власле мій сіса на фото, якраз с тих що до фікса був випущений. А не тримав на одній косі пару карт (1080+1080ті) пк рубало в захист.

До слова в мене таких два фокуса було. Обидва такі.
Один ремонтував вже, поробив, жахнув. Зараз у комрама в ремонті нашого. А це буквально на днях сісі видала...

Тому я манав такі приколи більше.
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

Deadpool: 14.09.2022 14:05
Timedemo: 13.09.2022 11:15как же карты 350вт. запитываются 2 по 8 пин, и не кашляют? при этом одной косой.
Якось так:
(Сіса фокус голд, 850)
я еще очень давно на форуме тут писал. у сисоника самые нежные модульники у основания БП. это факт.
хотя вот те же несчастные винги золотые 750вт. таща на себе по 2 3080ти. без сложностей. кабеля холодные, перегревов мест сопряжения нету.
естественно это не нужно брать в пример, и лучше 350вт. запитывать двумя косам в домашних реалиях.
но согласись, тремя косами отдельными запитать 4090 не составит никакого труда.
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

Deadpool: 14.09.2022 14:05Згадайте вихід 2080/ті, коли імениті і не лише БП рубились в захист по перегрузу.
А это точно проблема БП? Может это все же проблема производителя ВК? Не должно устройство с жором 350W MAX жрать пиково за киловатт.
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

там вопрос не в пике килловата, а в скорости набора этих самих 350вт.
у сисоников по безопасности параноики (и это оч хорошо). в общем БП немного перепуганный. ему чуть медленнее нужно набирать свою мощность.
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

ackstarvinta: 14.09.2022 13:32
Shaolin_Style: 14.09.2022 13:03
Возможно они провели работу над ошибками в этом поколении? :idea:
Ніколи такого не було, і ось знову?)
Не вірю :)
ну ипполиты исправились же в 30-й серии. Эти возможно тоже, одумаются.
Deadpool
Member
Аватар користувача

Повідомлення

zmax: 14.09.2022 14:21А это точно проблема БП?
Ну видло живое. А бп отлетают. Меняем бп на другого производителя с определеннлй платформой, и нету проблемы.

:dontknow:

Лаже сейчас пиково 30та линейка через 8пин берет больше заложеного лимита.
Тот де викон как и не выпустил все еще "универсальный предохранитель карт". Потому что оказалось что карты рандомно могут и 200ват взять. И как строить тонкую защиту?
У него случилось то, что у сисоника на старте 20той линейки, ну и еще пары платформ бп. Фактическое несоответствие потребления к документированым нормам. Еще и рандомное... :apes:

Отправлено спустя 3 минуты 5 секунд:
Timedemo: 14.09.2022 15:07у сисоников по безопасности параноики (и это оч хорошо). в общем БП немного перепуганный. ему чуть медленнее нужно набирать свою мощность.
Именно. У меня сиса уходила в защиту он просто 1080ти стрикс и 1080геймрок....
Припадочное :gigi:

Но к чести сосоника. 3 из 2 бабахов, мать и остальное живо осталось. :beer:

Отправлено спустя 1 минуту 47 секунд:
Но я к сисам, теперь на пушечный выстрел не подойду.
У меня с ними натянутые отношение случились. :gigi:
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

В этом плане сисоник оч хорош. есть нюансы. но сервис, гарантия, безопасноть гуд. правда подгорание разъемов такое себе)))
я полюбил золотоые винги.

накидывайте минусы)))
ackstarvinta
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Timedemo: 14.09.2022 20:00 В этом плане сисоник оч хорош. есть нюансы. но сервис, гарантия, безопасноть гуд. правда подгорание разъемов такое себе)))
я полюбил золотоые винги.

накидывайте минусы)))
Як можна взагалі додуматись заживляти 3080ті на два 8пінових одною косою на сісоніку?
В інструкції написано чорним по білому 225W power соплі сру здвоєнний конектор.
Відповідно, ліміт це 3080 на кефірі не лхр при 215вт споживанні. Й те, якщо для конектора в мануалі пише 225, то при 24/7 майнінгу краще завантажувати не більше 80%, т.е. умовно до 200. Відповідно, 3080ті спокійно двома косами заживляється і все норм працює.

Особисто в мене нічого ніде ще не відгоріло.

А в знайомого, який 3080ті кинув на здвоєний кабель сісоніка кабель просто нагрівся як тормозна коробка автомобіля і частина кабелів відгоріли. Це він ще додумався дуал майнінг запустити :lol:
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

ну они перестраховываются. у нас плюсовых 3 жилы авг 18. каждая может 10 ампер при 50 градусов нагрева. это 120вт на жилу без напряга. итого 360вт мы может кидать на одну ветку. из них 60 вт уходит на пси экспресс. итого мы засовываем 300вт. на то что может 360вт.
это все при условии конечно, качественных проводов, качественных коннекторов, качественных пинов.
а вообще провод авг может до 18 ампер на жилу, до 90 градусов.
ackstarvinta
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Timedemo: 14.09.2022 20:27 ну они перестраховываются. у нас плюсовых 3 жилы авг 18. каждая может 10 ампер при 50 градусов нагрева. это 120вт на жилу без напряга. итого 360вт мы может кидать на одну ветку. из них 60 вт уходит на пси экспресс. итого мы засовываем 300вт. на то что может 360вт.
это все при условии конечно, качественных проводов, качественных коннекторов, качественных пинов.
а вообще провод авг может до 18 ампер на жилу, до 90 градусов.
Так це в моменті. 24/7 воно так не стягне
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

в каком моменте. это официальные спеки на нагрузку нон стоп.
у меня такая схема включения больше года на винге пропахала. 750 голда 2 3080ти. коса на карту. никаких вопросов. никаких перегревов.
Відповісти