Чутки: опубліковано перше фото відеокарти GeForce RTX 4080

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Yalg
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Предлагаю обсудить Чутки: опубліковано перше фото відеокарти GeForce RTX 4080

Кожанка старается как может. Вы заметили что ни одной новости про защиту от майнинга нет?
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Yalg: 02.09.2022 10:10Кожанка старается как может. Вы заметили что ни одной новости про защиту от майнинга нет?
естественно, чтобы лучше продавались
сейчас Кожанке важно впарить кому нибудь, иногда возможно насильно
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

вопрос цены, чует моё сердце что никаких 700$ она стоить не будет. :idea:
Евгений27
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Shaolin_Style: 02.09.2022 10:38 вопрос цены, чует моё сердце что никаких 700$ она стоить не будет. :idea:
1299$ :)
Kataphan
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса

Повідомлення

Shaolin_Style: 02.09.2022 10:38 вопрос цены, чует моё сердце что никаких 700$ она стоить не будет. :idea:
Наразі присутня загальносвітова тенденція на підвищення цін, тому це навіть не дивуватиме сильно.
Але цікаво буде подивитись на нову лінійку цін на серію 40ХХ, а саме — наскільки їх збережуть.
block_stupid
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Yalg: 02.09.2022 10:10 Кожанка старается как может. Вы заметили что ни одной новости про защиту от майнинга нет?
Крипта це майбутнє як кому не хотілося б. Я свій риг з двадцяткою geforce gt430 1gb, не продаватиму розетку окупає спокійно і вистачає навіть жигуль заправляти та не працювати на дядю, як більшість тут. А коли буде pos, то буде навіть краще, дохідність виросте на противагу очікуванням геймерів.
Біткоїн виросте до 1млн літрів самогонки за штуку, от побачите такі рости вже були, на довгому відрізку біткоїн тільки росте.
Так що не побачите ви ще дешевих карток на lox olx ще дуже довго, на крайняк я свої засолю в трьохлітрові банки.
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

block_stupid: 02.09.2022 11:00
Yalg: 02.09.2022 10:10 Кожанка старается как может. Вы заметили что ни одной новости про защиту от майнинга нет?
Крипта це майбутнє як кому не хотілося б. Я свій риг з двадцяткою geforce gt430 1gb, не продаватиму розетку окупає спокійно і вистачає навіть жигуль заправляти та не працювати на дядю, як більшість тут. А коли буде pos, то буде навіть краще, дохідність виросте на противагу очікуванням геймерів.
Біткоїн виросте до 1млн літрів самогонки за штуку, от побачите такі рости вже були, на довгому відрізку біткоїн тільки росте.
Так що не побачите ви ще дешевих карток на lox olx ще дуже довго, на крайняк я свої засолю в трьохлітрові банки.
Заснуй вже церкву пресвятого біткоіну ;)
Зможеш з жигуля на порш пересісти
block_stupid
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat: 02.09.2022 11:41 Заснуй вже церкву пресвятого біткоіну ;)
Зможеш з жигуля на порш пересісти
Так і знав треба було під спойлер плашку "сарказм" додати)))
Люди мабуть по "gt430" не зрозуміли цього))

Вчора косплей під Сержа тіки плюсів зібрав (значить не допрацював я). От сьогодні молодець, самі мінуси)) Достойна заміна))
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

Yalg: 02.09.2022 10:10 Предлагаю обсудить Чутки: опубліковано перше фото відеокарти GeForce RTX 4080

Кожанка старается как может. Вы заметили что ни одной новости про защиту от майнинга нет?
зачем их защищать от майнинга, всеравно прироста по шине не будет. значит копать будут на прошлых картах. так же само амд не заморачивалась с 6й серией амд.
наивные люди, думают что производители сцут кипятком от майнинга. очень заблуждаются. им майнинг тот не впарился
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Timedemo
а ще якщо їм сказати що майнити можна не тілкьи етеріум і амд карти так же само бодро під майнинг купували і були тупо компанії по майнінгу які на потоці тащили амд карти і майнили на них, то взагалі поломаються :laugh:
Firebrand
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Kataphan: 02.09.2022 10:56Наразі присутня загальносвітова тенденція на підвищення цін, тому це навіть не дивуватиме сильно.
да , оно как солнце на небе, случилось само по себе. или ветерок подул, рынок....фигли...

Отправлено спустя 1 минуту 46 секунд:
Я свій риг з двадцяткою geforce gt430 1gb
а вот и мамкин майнер, в теме, засветился.
block_stupid
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Firebrand: 02.09.2022 12:40
Я свій риг з двадцяткою geforce gt430 1gb
а вот и мамкин майнер, в теме, засветился.
Так саме "мамкин" і саме "майнер" і особливо на gt430)))
Мабуть для Вас gt710 це одна із спортивних авто nissan))
stone
Member
Аватар користувача

Повідомлення

як тут багато саркастичних і троляцьких коментів, повеселили мене
а чому ніхто не виклав мем з Джеком Спарроу і фоткою відеокарти?
Spiryt
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

stone: 02.09.2022 13:59 як тут багато саркастичних і троляцьких коментів, повеселили мене
а чому ніхто не виклав мем з Джеком Спарроу і фоткою відеокарти?
Мемы из 2020 уже не актуальны
stone
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Spiryt: 02.09.2022 14:01
stone: 02.09.2022 13:59 як тут багато саркастичних і троляцьких коментів, повеселили мене
а чому ніхто не виклав мем з Джеком Спарроу і фоткою відеокарти?
Мемы из 2020 уже не актуальны
просто тут люди обговорюють фото відеокарти
Nemo4k
Member

Повідомлення

Дивчно що ніслова про майнінг не сказав вона майнить чи ні треба щоб запитали напряму а то знову Хуанг буде Брегхати Що ми стараємся тільки для геймерів я це все банально звучить.
stone
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Nemo4k: 02.09.2022 14:06 Дивчно що ніслова про майнінг не сказав вона майнить чи ні треба щоб запитали напряму а то знову Хуанг буде Брегхати Що ми стараємся тільки для геймерів я це все банально звучить.
цікаво чи він випустить лоуенд карту без трасування, він казав шо тіко безумец купить собі карту без промінців
Nemo4k
Member

Повідомлення

Скоро у Хуанга буде конкурент то вже не буде тепер так сильно випендрюбватись. Не зміг продати по актуальній ціни серію 30 бо на складах валом зависають тепер 40 випускає а тут тепер щей ІНТЕЛ нагадить йому в спину.

Ті промені нікому на: не потрібні всім потрібно тільки фпс і хороша прийзводительність відеокарти і щоб не жерла тонну мегават.
stone
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Nemo4k: 02.09.2022 14:10 Скоро у Хуанга буде конкурент то вже не буде тепер так сильно випендрюбватись. Не зміг продати по актуальній ціни серію 30 бо на складах валом зависають тепер 40 випускає а тут тепер щей ІНТЕЛ нагадить йому в спину.

Ті промені нікому на: не потрібні всім потрібно тільки фпс і хороша прийзводительність відеокарти і щоб не жерла тонну мегават.
я свою карту ше у променях не пропубав і длсс не тестував, моя думка, краще викрутити все на максимум (там де можна звісно) і грати у нативному розширенні без того променястого блискучого зашквару
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

Так все говорят, когда карта не вывозит нормально лучи.
поставьте 3090ти. я думаю, будете иного мнения о лучах.

Отправлено спустя 2 минуты 36 секунд:
Paradox1306: 02.09.2022 12:09 Timedemo
а ще якщо їм сказати що майнити можна не тілкьи етеріум і амд карти так же само бодро під майнинг купували і були тупо компанії по майнінгу які на потоці тащили амд карти і майнили на них, то взагалі поломаються :laugh:
как их может интересовать майнинг? когда карты укатывают в хлам, а нужно гарантию тащить на себе. карты не расчитаны на нон стоп 24\7
у половины брендов, вентиляторы разваливаются за год полтора.
Відповісти