У Steam вийде перевидання шутера Chasm: The Rift від київської студії Action Forms

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Devijack
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Предлагаю обсудить У Steam вийде перевидання шутера Chasm: The Rift від київської студії Action Forms

Чет москали не очень схожи.
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

Предлагаю обсудить В Steam выйдет переиздание шутера Chasm: The Rift от киевской студии Action Forms

Офигенная игра так-то. Конкурент Quake 2 был когда-то в свое время.

Ждём Vivisector тоже :up:
Jaa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Я настільки старий, що пам'ятаю, наскільки це була крута гра свого часу.
SergFX
Member
Звідки: Одесса

Повідомлення

отличная игруха была с уникальными фичами для своего времени типа анимации :super:
Creature4O
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ніфіга собі! Я вже і не думав що про них колись згадають(про саму гру) Знав декого з розробників особисто. В той час я був 14ти річним хлопцем який приходив до старшого брата на роботу погратися на ПК. Там і познайомився з розробником, та самою грою.
Обов'язково придбаю для коллекції :super:
taras_cs
Member
Аватар користувача
Звідки: Варшава-Київ-Дніпро

Повідомлення

Я достатньо старий, щоб грати у Half Life, ще коли вона вийшла, але цю гру пропустив. Треба купити.
PepeladZ
Junior

Повідомлення

Ахаха, а я один з розробників :)

Відправлено через 5 хвилин 49 секунд:
Shaolin_Style: 19.08.2022 12:28 Офигенная игра так-то. Конкурент Quake 2 был когда-то в свое время.
Конкурентом Q2 Chasm не был, т.к. когда выпустили Chasm был Q1. И Q1 был уже полностью 3D, а Chasm, так сказать - 2.5D, т.к. имел ограничение (в движке) по возможности смотреть вверх/вниз.
mamayawarlord
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: ZP

Повідомлення

Играл в первый test drive от accolade, также играл в волейбол на монохромном оранжевым мониторе, rails и первый wolfenstein. До сих пор играю в Master of Orion 2. Однако почему то сабж был пропущен. Видимо в это время был важнее rl. Но наслышан. В любом случае классика должна жить вечно
SergiusTheBest
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

PepeladZ: 19.08.2022 23:10 И Q1 был уже полностью 3D, а Chasm, так сказать - 2.5D, т.к. имел ограничение (в движке) по возможности смотреть вверх/вниз.
В Chasm можна було дивитися вверх/вниз:
Morra
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернигов-Киев

Повідомлення

Был диск у меня с такой игрой, прошел ещё тогда, эх как давно - недавно это было.
deepforest
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Дуже непоганий на вигляд відчизняний клон Думо-Квейка.

Відправлено через 6 хвилин 37 секунд:
PepeladZ: 19.08.2022 23:10 Ахаха, а я один з розробників :)

[
Круто! А чому давно нічого не чутно про Action Frorms, Ви робли ж гарні ігри як для свого часу? Чи була в ваших іграх підтрима Української? Якщо ні пропоную зробити ремастери з Українською локалізацією.
PepeladZ
Junior

Повідомлення

SergiusTheBest: 20.08.2022 09:26 В Chasm можна було дивитися вверх/вниз:
Да, ограниченное движение камеры есть, но оно никак не влияет на просчет выстрелов, т.к. они считались в 2D.

Відправлено через 2 хвилини 39 секунд:
deepforest: 20.08.2022 12:44 Круто! А чому давно нічого не чутно про Action Frorms, Ви робли ж гарні ігри як для свого часу? Чи була в ваших іграх підтрима Української? Якщо ні пропоную зробити ремастери з Українською локалізацією.
Я уже давно не сотрудник Action Forms, но учавствовал в разработке Chasm :) Раньше локализаций не было. Был только английский. Может в переиздании добавят украинский, но это уже вопрос не ко мне :)
SergiusTheBest
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

PepeladZ: 21.08.2022 01:12 Да, ограниченное движение камеры есть, но оно никак не влияет на просчет выстрелов, т.к. они считались в 2D.
Щоб розбити лихтарик, треба поцілити в нього і по висоті також. Пам'ятаю, що Chasm був кращий за Doom в технологічному плані. Я ще й дивувався, чому так мало людей про нього знають.
deepforest
Member
Аватар користувача

Повідомлення

deepforest: 20.08.2022 12:44 Дуже непоганий на вигляд відчизняний клон Думо-Квейка.
Можливо рушій 2,5д але за рівнем анімаціі, моделей, текстур, навітдь краще виглядае ніж half-life1
docent27
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Класний шутан. Пом'ятаю там можно було розбивати зброею освітлення та відстрелювати ворогам кінцівки. Дуже полюблюяв цю гру.
Відповісти