Розкрито орієнтовні ціни процесорів AMD Ryzen 7000

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
FastBullet
Member

Повідомлення

KimRomik: 10.08.2022 20:30
Skiff93: 10.08.2022 20:08
В интимных связях с Лизкой и она ещё вполне ничего ;) а если мешок с логотипом Райзен надеть - вообще супер :up:
1-5% при 1ГГц разницы? :facepalm: :lol: да и ещё при DDR5, вдвое большем кэше. Давно таких "экспертов" не встречал :horror:
И цены на процы супер, но платы будут гораздо дороже.
И смысл переплаты в перспективности апгрейда.
в этих райзенах я вижу лишь продолжение политики штеуда по наращиванию частот, нововведений фактически 0, даже сокет поменяли, хотя смысл?
раньше что-то говорили про Е-ядра и что они изменят мир, но что-то не видно...
аналогично с кэшем и гигагерцами
так что еще может быть хорошего в 7000 серии, как кроме стрижки хомяков?
Конечно замена платформі єто очень дого (в районе от 700 Евро) и лучше на єти деньги купить видяху.
А вот многие материнки разжились 4 штуками М2 (в том числе на линиях 5.0) и кучей USB TYPE-C.
Ну и как всегда есть надежда что эта платформа переживет хотябы еще одно, а то и 2 поколения процессоров.
P.S. Я в первую очередь буду смотреть видяхи, а так и с АМ4 пока все хорошо)
P.S.S. Кто знает, может для АМ4 выйдет еще 5900X3D))))
Skiff93
Member
Звідки: Вінницька область

Повідомлення

KimRomik: 10.08.2022 20:30
Skiff93: 10.08.2022 20:08
В интимных связях с Лизкой и она ещё вполне ничего ;) а если мешок с логотипом Райзен надеть - вообще супер :up:
1-5% при 1ГГц разницы? :facepalm: :lol: да и ещё при DDR5, вдвое большем кэше. Давно таких "экспертов" не встречал :horror:
И цены на процы супер, но платы будут гораздо дороже.
И смысл переплаты в перспективности апгрейда.
в этих райзенах я вижу лишь продолжение политики штеуда по наращиванию частот, нововведений фактически 0, даже сокет поменяли, хотя смысл?
раньше что-то говорили про Е-ядра и что они изменят мир, но что-то не видно...
аналогично с кэшем и гигагерцами
так что еще может быть хорошего в 7000 серии, как кроме стрижки хомяков?
Зміни в порівнянні з попереднім поколінням значні і прогрес помітний і ціни на процесори адеквтвні (це я про АМуДе якщо то...). Скачки у продуктивності "червоних" від покоління до покоління помітніші (вони не просто ядер довішували на одній архітектурі і техпроцесі 5 поколінь).
Zen3 i плати на х570 на с старті - це оверпрайс ще той був, але далеко ще до "стрижки хом'яків".
Успішна компанія ≠ компанія добра, чекати демпінгу від AMD, так як у Intel маркетологи "за кермом", а не інженери: "Насипемо купу недоядер, щоб було більше ніж у конкурента по кількості і одне ядро розкочегарим до 6ГГц щоб в синтетиці мати трішки кращі цифри..."
deepforest
Member
Аватар користувача

Повідомлення

yupi: 10.08.2022 21:19
deepforest: 10.08.2022 20:33Не многа ли?
Многа, а будет ещё больше :(
А в чем прикол? :)
+Felix+
Member
Аватар користувача
Звідки: TheМля

Повідомлення

dead_rat: 10.08.2022 14:16 але в реалі ддр5-4800 краще чи на рівні ддр4 3600-4000 і коштує десь так само.
Ну за ддр5 доведеться доплатити десь 1-3к грн, а також не забувайте материнку яка також обійдеться на 500-2к грн дорожче.
Тобто за +2-3% в іграх (або взагалі буде без прирісту чи навіть повільніше) треба буде доплатити десь щонайменше +50-100 євро.
Ну не знаю не знаю
Alexey1977
Member
Аватар користувача

Повідомлення

+Felix+: 11.08.2022 10:31Ну за ддр5 доведеться доплатити десь 1-3к грн, а також не забувайте материнку яка також обійдеться на 500-2к грн дорожче.
Тобто за +2-3% в іграх (або взагалі буде без прирісту чи навіть повільніше) треба буде доплатити десь щонайменше +50-100 євро.
Ну не знаю не знаю
Ну можно не платить купить B550 + DDR4 и сидеть на этом, либо B660(Z690) + DDR4 под интел.
MrTrueMan
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

А про серію G процесорів замовчують… сумно
manbearboar
Member

Повідомлення

MrTrueMan
В первое время платы будут дорогими, так что мало смысла.
В 23 уже выкатят что-нибудь.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Skiff93
а чого не 90%? :lol:
stnl79
Member
Звідки: Черкаси

Повідомлення

все життя купував продукцію АМД але акції взяв саме Інтел.
я амуде чи штуед?

недавно перейшов на ДДР4 і років 3 точно не збираюся з неї злізати.
для моїх завдань вистачає.
доречі радий що ціни в доларах не великі - то що в гривні великі то вже проблеми України та українців.(((
SergFX
Member
Звідки: Одесса

Повідомлення

сегодня же процессоры заметили на сайтах канадских торговых сетей PC-Canada и DirectDial.
Ryzen 9 7950X: 1158…1140 CAD (892 USD)
Ryzen 9 7900X: 798…777 CAD (608 USD)
Ryzen 7 7700X: 631…613 CAD (480 USD)
Ryzen 5 7600X: 435…423 CAD (330 USD)
:weep:
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

SergFX
лизка продолжает дойку :insane:
Відповісти