Обзор процессорного кулера Noctua NH-D12L

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Предлагаю обсудить Обзор процессорного кулера Noctua NH-D12L

Класний кулер, я б з радістю поставив його собі, але вже стоїть U12. :super:
deepforest
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Поєднання кольорів у Noctua такеж нудне як у ведерка для сміття у мене в туалеті :)

ps за такий кошт не треба, є багато альтернатив за меньший кошт та приємнішим дизайном
Востаннє редагувалось 11.07.2022 10:57 користувачем deepforest, всього редагувалось 1 раз.
Enombre de soberano
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Гарний кулер - усе дорого-багато.
Але це
До того, настільки низькі башти не зустрічалися нам з часів Thermalright True Spirit 120M.
така маячня.
Cryorig H7/H7 Lumi, Alpenfohn Brocken Eco Advanced , та із нових Thermalright Silver Soul 135
Востаннє редагувалось 11.07.2022 11:03 користувачем Enombre de soberano, всього редагувалось 1 раз.
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

———
CONSTRUCTOR
Member
Звідки: Ukraine

Повідомлення

Невідшліфована підошва із слідами від фрези з півміліметра висотою і 53Дб шуму... А ще унікальна кольорова гамма і казкова цінова політика. Те що треба, дайте два.
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Шлифовка конечно могла бы быть и лучше, а так все остальное на высоте.
Mercator
Member
Аватар користувача
Звідки: Зазеркалье

Повідомлення

пятка конечно разочаровала.... и шум что то не в духе Нокты
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

CONSTRUCTOR: 11.07.2022 11:02Невідшліфована підошва із слідами від фрези з півміліметра висотою
После моего д14 смотрится как зеркало :D Всегда поражало что в охладе за такие деньги отвратительно обработана подошва, а в дешменских Scythe можно собой любоваться.
Devijack
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Нужно же как-то оправдывать дорогие термопасты.
Хотя, по факту, на личном примере, когда ровнял пятку мачо у термалрайт. Между шлифовкой средней грубости и зеркалом проводил тесты, разница в 0 градусов.
И таки в статье думаю верно подмечено, кривизна подошвы идеально совпала с кривизной крышки. :D
WWQ
Member
Аватар користувача

Повідомлення

уменьшенная копия SST HE-01 10 летней давности...
SergFX
Member
Звідки: Одесса

Повідомлення

От 90 евро за это???? :lamer:
Ноктуа как всегда лютый Apple и ее могут брать фанаты за странный цвет вентилей и элитность в определенных кругах.
Я брал AS500 plus после чтения обзоров с оверов и он в тяжелых играх на 12700 без лимитов держит в районе 50C, а в офисных задачах настроил отключение вентилей.
Стоил дешевле этой ноктуа(даже с адаптером, 2 вентилями и настраиваемой подсветкой) и таких вариантов получше сабжа дофига на рынке!
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

SergFX
Завжди можна знайти авто дешевше за Мерседес, але чомусь купляйуть Мерседес.

В Нокті буде гарантована якість без сюрпризів і навіть через десять років можна буде купити кріплення на сучасну платформу.
Afit
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Уже стоит красавец U14S. Очень доволен. Продукты этой фирмы, после того как попадают в руки завораживают качеством навсегда. Весь охлад в корпусе теперь от них
WWQ
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat: 11.07.2022 17:20можна знайти авто дешевше за Мерседес, але чомусь купляйуть Мерседес.

В Нокті буде гарантована якість без сюрпризів
сразу видно что у вас не мерседес...

У матери gle400 купе 17года
Никаким качеством сейчас там не пахнет...

"Сюрприз" на "сюрпризе"... начиная от беспричинного облущивания хрома и лкп вплоть до растрескивания коллекторов и шлангов омывателя с протечкой в салон... про сверчки в салоне и ссущие маслом каждые 15к сальники и говорить не буду.
Matumba92
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Я вот одного не понял. Нужно ли устанавливать комплектный бэкплейт на плату или он вообще не нужен и не идёт в комплекте? Если нет бэкплейта то как то сомнительно. В процессе установки не показали что устанавливали бэкплейт. Я уже увидел что в комплекте он идёт.
Volosaty
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Matumba92: 11.07.2022 18:11Я уже увидел что в комплекте он идёт.
а може таки уважно прочитати огляд і глянути мануал? для АМ4 використовується штатний бекплейт, для 115х/1200/1700 використовується свій бекплейт, для 775/1366 треба докупити mounting kit
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

dead_rat: 11.07.2022 10:36 Предлагаю обсудить Обзор процессорного кулера Noctua NH-D12L

Класний кулер, я б з радістю поставив його собі, але вже стоїть U12. :super:
Стоїть древній Noctua NH-U12P з АМ4 кітом, влаштовує цілком. А з огляду на підтримку Noctua, то зможе ще декілька поколінь охолоджувати.
deepforest
Member
Аватар користувача

Повідомлення

переоцінений шлак від "бренда"
вам оуляри втирають, а ви ведитесь
Voodoo89
Member
Аватар користувача
Звідки: Переяслав

Повідомлення

Результаты испытаний
Без конкурентів? Інформація так собі.

Отправлено спустя 3 минуты 13 секунд:
Нокта пішла дорогою Залман. Зробили собі ім'я, поки на ньому їдуть.. В нікуди.
Навіть діпкул (да, да) їх догнав.
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Voodoo89
Навпаки, Залман накрився коли з «дорого-якісно» перейшов на дешман, а потім на відвертий хлам.
Відповісти