Выбор монитора

Мониторы и другие устройства отображения информации
Відповісти
Автор
Повідомлення
Serge1970
Junior
Звідки: Кiевъ

Повідомлення

Paradox1306: 24.06.2022 11:33
ремонтувати немає сенсу
краще докинути кошти до https://hotline.ua/computer-monitory/lg ... tab=prices
набагато краще
спасибо, но у этой модели не изогнутый экран....сын хочет с изогнутым - говорит намного удобнее и лучше:)

А что скажете про MSI Optix G27CQ4?
LITMANEN
Junior

Повідомлення

Посоветуйте монитор для комфортной работы с нормальной цветопередачей. Игры не интересуют абсолютно. Фильмы тоже. Диагональ не менее 27", разрешение экрана я так думаю 2560x1440. Видимо с разрешением побольше всё будет слишком мелким. Работа с графикой - photoshop, illustrator, coreldraw. Нужен комфорт для глаз и нормальная цветопередача. Не вырвиглаз, без каких либо отклонений в синеву, красноту и тп. Без адских перепадов подсветки. Работа дневная и ночная, не слишком яркий на минимуме. Я понимаю что профессиональные мониторы стоят кучи денег, но этот нужен для домашней периодической работы, просто нормальный монитор без изысков. Бюджет в районе 13-17к. Меньше - лучше. На что обратить внимание? Спасибо.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

LITMANEN
проарти себе непогано почували ,правда не знаю чи залишились недорогі моделі
креейтор від мсі теж були цікаві
LITMANEN
Junior

Повідомлення

Msi creator гуглятся біля 30к, або я щось не те бачу. З проартів я бачу мій вибір єдиний і це PA278QV за 15к. Це норм вибір?
AmigoPhoenix
Member
Аватар користувача

Повідомлення

LITMANEN
Dell P3221D
просто як варіант... ні в якому разі не порада... сам зараз собі підбираю 32 дюймовий 2к IPS монітор. Коли звужу коло пошуків до кількох моделей, також буду тут просити поради.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

https://www.rtings.com/monitor/reviews/ ... ay-pa278qv
ось його огляд
https://www.rtings.com/monitor/reviews/ ... g274qrf-qd
ось мсі, но то якщо у вас є калібратор, бо з заводу там не дуже
лижа 850
вони +- теж коштують....взагалі зараз з моніторами погана ситуація, сильно подорожчали, а деякі взагалі зникли з продажу

Відправлено через 1 хвилину 13 секунд:
While the panel rendered an impressive 99.6% of the sRGB gamut, its Adobe RGB and DCI-P3 figures of 76.1% and 86.8% indicate that this monitor doesn’t have the breadth to work in either of those colour spaces.
LITMANEN
Junior

Повідомлення

А что скажете о 275E2FAE/00? Я вижу у него NTSC 101,6%, sRGB 115,6%. Это хорошо для цветопередачи или не столь важно? Подозрительно низкая цена в 10к всего
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

здається це оновлена версія 275E1S/00, по новій моделі нічого не бачу, по старій жалілись що підсвітка так собі... обглядів на монітор немає і скоріше за все не буде, на папері все ок, але думаю будуть косяки в чомусь все ж
LITMANEN
Junior

Повідомлення

На rting в разделе The 5 Best Monitors For Photo And Video Editing - Summer 2022 на первом месте Dell S2722QC. У нас его можно купить и стоит он 15к. Вполне вписывается в мой бюджет. Но у него разрешение 3840x2160. До сих пор я работал за Dell U2711 с QHD. Чем мне грозит разрешение 3840x2160? Правильно ли я понимаю что всё будет слишком мелким? Например палитры инструментов в фотошопе/кореле будут мелкими? Нужно сидеть ближе к монитору с таким разрешением?
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

LITMANEN
в вінді масштаб можна вибрати, не турбуйся, налаштуєш як тобі зручно. так, бери, виглядає непогано
LITMANEN
Junior

Повідомлення

Paradox1306: 03.07.2022 21:11 LITMANEN
в вінді масштаб можна вибрати
Цей масштаб розповсюдиться і на весь софт? Палітри інструментів наприклад фотошопа будуть збільшено? А воно нормально буде виглядати? Чітко? Не розпливуться інструменти після масштабування? Вибачаюсь за можливо дитячі питання але максимум що я бачив це QHD.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

LITMANEN
якщо не у вінді, так у самому фотошопі можна буде налаштувати, все ок
ochepur
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

LITMANEN: 03.07.2022 21:20
Paradox1306: 03.07.2022 21:11 LITMANEN
в вінді масштаб можна вибрати
Цей масштаб розповсюдиться і на весь софт? Палітри інструментів наприклад фотошопа будуть збільшено? А воно нормально буде виглядати? Чітко? Не розпливуться інструменти після масштабування? Вибачаюсь за можливо дитячі питання але максимум що я бачив це QHD.
Фотошоп наче нормально масштабується. А от лайтрум ні, хоча із масштабом 125% мені норм. На деллі скоріш за все треба буде 150%
Зараз позапускайте Ваш софт і покрутіть масштабування в вінді, будете знати, що масштабується, що ні
LITMANEN
Junior

Повідомлення

Я чесно кажучи тоді не бачу сенсу купляти 3840x2160 щоб потім масштабувати на 150%. Все ж таки простіше взяти qhd і потім не вирішувати проблем.
ochepur
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

LITMANEN: 03.07.2022 23:11 Я чесно кажучи тоді не бачу сенсу купляти 3840x2160 щоб потім масштабувати на 150%. Все ж таки простіше взяти qhd і потім не вирішувати проблем.
Я коли купував дуже й вибору не було в мене ) Але мені подобається ) Як кажуть, на колір і смак )
В ідеалі звичайно спробувати посидіти за моніком до покупки
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

LITMANEN
вам для роботи з зображенням в пріоритеті 4к взагалі-то буде
LITMANEN
Junior

Повідомлення

Paradox1306: 03.07.2022 23:27 LITMANEN
вам для роботи з зображенням в пріоритеті 4к взагалі-то буде
Для роботи з зображеннями - можливо. Але я не хочу бачити дрібний інтерфейс, дрібні іконки та шрифти. Я працюю з деяким вузько спеціалізованим софтом і боюсь, що масштабування може не працювати як слід. Вглядатись що там за іконка, що там за слово - вже не той вік :) але я таки заїду кудись оффлайн і подивлюсь як виглядає uhd
AmigoPhoenix
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Paradox1306
А що скажете про монітор HP X32 (2V7V4AA)?
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

г сінка не бачу заявленого, але амд сінк нормальний, оглядів немає і це проблема, але матриця здається норм сама по собі, за 12к нічого аналогічного вже все одно немає, тому якщо впевнені що у вас не буде карти нвідеа то норм
AmigoPhoenix
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Paradox1306
Зараз в мене Dell SE2416H. Бюджетний 23.8" IPS 1920x1080. В робочих задачах є потреба в 4-х відкритих одночасно вікнах. Причому при найменшому комфортному розмірі вікон вони накладаються одне на одне, що негативно впливає на якість роботи. З допомогою калькулятора і лінійки вирахував, що при 31,5-32" і 2560x1440 я зможу комфортно сидіти в 4-х вікнах і бачити їх всі повністю. Тому підбираю 32 діагональ, 2560x1440 розширення. Вимог до високої герцовки немає, головне щоб зображення було якісним. Фото/відео, поліграфією, дизайном не займаюся, тому охват Adobe RGB і DCI-P3 не критичий (якщо я правильно нагуглив що то таке). Щодо г сінка ще не вникав в деталі, тому не знаю наскільки мені це суттєво. Серед яких моделей порадите вибирати в моєму випадку?
Відповісти