Видеокарты AMD Radeon RX 7000 выйдут во второй половине осени

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Vecchio
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Предлагаю обсудить Видеокарты AMD Radeon RX 7000 выйдут во второй половине осени
Напомним, что главной особенностью видеокарт Radeon RX 7000-й серии является использование многочиповых GPU.
Компания AMD уже успела опробовать такой подход в ускорителях для дата-центров
На одном из слайдов в недавней презентации для инвесторов АМД, емнип, назвала RDNA3 именно "Chiplet Architecture".

А CDNA2 никогда не называлась "Chiplet Architecture", зато есть немало мест, где написано "Multi-chip module" (MCM).
спойлер
Зображення
SergFX
Member
Звідки: Одесса

Повідомлення

+50% производительности на ватт выглядит слишком хорошо чтобы быть правдой :shuffle:
В любом случае эти карты и ada lovelace стоит ждать- раздолбаные майнерастами карты текущего поколения с убитым КП пусть оставят неграмотным и жадным игорькам, которые ведутся на сказки про низкую температуру и регулярное обслуживание
Nikoliasik_Zeus
Member
Аватар користувача

Повідомлення

где там слайды маркетологов с "майните в 2 раза больше и быстрее!" :insane:
XAMCTBO
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ні, вже не чекають, придбав новеньку 6650хт у виконанні асус дуал за 16к, для фхд на максималках вистачить. А із тими цінами що є на щось краще, то ідуть вони під три чорти із своїми променями і замайненою у повний аут какою.
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

XAMCTBO: 14.06.2022 19:14 Ні, вже не чекають, придбав новеньку 6650хт у виконанні асус дуал за 16к, для фхд на максималках вистачить. А із тими цінами що є на щось краще, то ідуть вони під три чорти із своїми променями і замайненою у повний аут какою.
6600XT за 16к забрал, полет нормальный, сейчас главное не упустить момент когда цена в долларах упадет до рекомендованной но и закупят по актуальному курсу в 35 :(
taras_cs
Member
Аватар користувача
Звідки: Варшава-Київ-Дніпро

Повідомлення

До кінця року ПК-ентузіастів та геймерів чекає чимало цікавих новинок зі світу комп'ютерного «заліза».
Це якщо хтось не вирішить нападати на Тайвань.
А в цілому, дуже гарна новина. Прогрес - це завжди приємно.

Відправлено через 2 хвилини 48 секунд:
Тайвань отримує 63% світового прибутку від контрактного виробництва напівпровідників
Softas
Member

Повідомлення

SergFX: 14.06.2022 18:52 +50% производительности на ватт выглядит слишком хорошо чтобы быть правдой :shuffle:
В любом случае эти карты и ada lovelace стоит ждать- раздолбаные майнерастами карты текущего поколения с убитым КП пусть оставят неграмотным и жадным игорькам, которые ведутся на сказки про низкую температуру и регулярное обслуживание
Сказала людина яка ні разу не майнила. Бо в нормального майнера який розбирається в електроніці карти працюють роками, а в мамкіного майнера який все робить через перегляд ютубу так все погано. В мене карти працюють з 2017р 24 на 7 і ні одна не зламалась. Що я роблю не так?.
MadManUA
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Softas: 14.06.2022 22:05
Сказала людина яка ні разу не майнила. Бо в нормального майнера який розбирається в електроніці карти працюють роками, а в мамкіного майнера який все робить через перегляд ютубу так все погано. В мене карти працюють з 2017р 24 на 7 і ні одна не зламалась. Що я роблю не так?.
Майниш
MrH
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Softas: 14.06.2022 22:05
SergFX: 14.06.2022 18:52 +50% производительности на ватт выглядит слишком хорошо чтобы быть правдой :shuffle:
В любом случае эти карты и ada lovelace стоит ждать- раздолбаные майнерастами карты текущего поколения с убитым КП пусть оставят неграмотным и жадным игорькам, которые ведутся на сказки про низкую температуру и регулярное обслуживание
Сказала людина яка ні разу не майнила. Бо в нормального майнера який розбирається в електроніці карти працюють роками, а в мамкіного майнера який все робить через перегляд ютубу так все погано. В мене карти працюють з 2017р 24 на 7 і ні одна не зламалась. Що я роблю не так?.
Лол
При майнінгу чіп зажимають по частотам, а память і контролер памяті гонять вусмерть, через що вони ужарюються, бо в іграх там не більше 2/3 такого навантаження.
Ітого карта відїде за рік- три з часу початку майнінгу

Чи розкажеш, що то неправда і майнери даунклочать память у карт, лол
notnbl4
Member

Повідомлення

taras_cs: 14.06.2022 20:14Це якщо хтось не вирішить нападати на Тайвань.
в таком случае надо будет мгновенно закупаться железом на 5 лет вперед по любым ценам
Kore
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Что, пацаны, МСРП?
Wahoo
Member
Звідки: Уже не Минск

Повідомлення

Softas: 14.06.2022 22:05 Що я роблю не так?.
Слишком неправдоподобно врёшь.
erazel
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Wahoo: 15.06.2022 10:19 Слишком неправдоподобно врёшь.
Як ви культурно висловили те що я хотів висказати менш цензурно словами з "Злого репера Зеника" :gigi:
Softas
Member

Повідомлення

MrH: 15.06.2022 00:37
Softas: 14.06.2022 22:05

Сказала людина яка ні разу не майнила. Бо в нормального майнера який розбирається в електроніці карти працюють роками, а в мамкіного майнера який все робить через перегляд ютубу так все погано. В мене карти працюють з 2017р 24 на 7 і ні одна не зламалась. Що я роблю не так?.
Лол
При майнінгу чіп зажимають по частотам, а память і контролер памяті гонять вусмерть, через що вони ужарюються, бо в іграх там не більше 2/3 такого навантаження.
Ітого карта відїде за рік- три з часу початку майнінгу

Чи розкажеш, що то неправда і майнери даунклочать память у карт, лол
От про тих майнерів які гонять по ютубу вусмерть яй казав, що в електроніці не шарять. А реального профіту там пару процентів, які в вихлопі неважливі. Так що не треба всіх під гребінку рахувати. Якщо нормально налаштувати, а не на максимум як радять деякі. То карти працюють до сих пір. І не тільки в мене, а й там де я налаштовував.
MrH
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Softas: 15.06.2022 20:22
MrH: 15.06.2022 00:37
Лол
При майнінгу чіп зажимають по частотам, а память і контролер памяті гонять вусмерть, через що вони ужарюються, бо в іграх там не більше 2/3 такого навантаження.
Ітого карта відїде за рік- три з часу початку майнінгу

Чи розкажеш, що то неправда і майнери даунклочать память у карт, лол
От про тих майнерів які гонять по ютубу вусмерть яй казав, що в електроніці не шарять. А реального профіту там пару процентів, які в вихлопі неважливі. Так що не треба всіх під гребінку рахувати. Якщо нормально налаштувати, а не на максимум як радять деякі. То карти працюють до сих пір. І не тільки в мене, а й там де я налаштовував.
Лол, майнер сам по собі навантажує память і кп набагато сильніше ніж Ігри і ПрофСофт, десь на 30- 40% вище.
А система охолодження і КП розраховані якраз на Ігрове\ПрофСофтне навантаження.
Саме по цій причині в Майнінгу на картах 3000 серії по 100-110 градусів, бо при ігровому навантажені там 80-90 градусів.
Тим більше розгон памяті прямопропорційно дає приріст і розгон на 10% і більше завжди Майнерами ціниться більше, ніж якась там відяха.

Технічно з майнінгу є сенс брати лише 6600Хт і 1660Супер з хорошим охолодженням, чисто того, що по памяті ці карти не гарячі
Відповісти