AMD открыла исходный код FSR 2.0

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

deepforest
звичайний і преміум, перший фігня повна
deepforest
Member
Аватар користувача

Повідомлення

brozzy: 23.06.2022 10:33 Як завжди, нВідія ввалила купу грошей у пропрієтарну технологію, а тут приходить АМД і все їм ламає відкритою та безкоштовною технологією. :beer:
и шо она ломает, зеленые тут же внедряют у себя свю эту бесплатность и становятся вдвойне сильней, свои техи+чужие
DMZ
Junior
Звідки: Львів

Повідомлення

Paradox1306: 23.06.2022 12:44 deepforest
ні, не тому. в них грошей немає розробляти щось аналогічне длсс, тому виходять як можуть. назвати це повноцінною розробкою неможливо, а за якісь гроші це взагалі нікому не впало, навіть безкоштовно не спішать додавати
Не спішать додавати, бо не виходять зараз ігри, де ця технологія знайде собі призначення. Так виглядає, що вона більше найде себе у консолях, щоб підтримувати 60 або 30 кадрів у графічно потужних іграх при 4к телевізорах, коли консолька нативно не потягне це через посереднє залізо. Раніше просто даунскейлили розширення у динамічних сценах, зараз же будуть юзати FSR, яка хоч і милить графіку, але це всеодно кразе ніж дивитись 900р заскейлене до 4к. А оскільки, останнім часом, всі консольні ігри рано чи пізно виходять на ПК, то ця технологія при портуванні буде в іграх на ПК, навідміну від Нвідії, якій треба занести щоб її технологію прикрутили. Самі ж розрозники зацікавленні в інтеграції FSR (безкоштовно і не треба мати спеціалізоване залізо). Тому, імхо, поступово технологія буде все популярніша, особливо, коли психологічний термін експлуатації консолей теперішнього покоління підходитиме до кінця.
deepforest
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Paradox1306: 23.06.2022 12:56 deepforest
звичайний і преміум, перший фігня повна
тогда три, pro версию нигде не видел
https://www.amd.com/ru/technologies/free-sync
Rick Dalton
Member
Аватар користувача

Повідомлення

deepforest: 23.06.2022 12:36 fsr rdna only? нафиг
а где написано это? открыл источник новости, через поиск не вижу.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

deepforest
про то не про синхронізацію, нікому не цікаво
DMZ
консольки і так пк графіку не тягнуть, що про 4к говорити, 5700 порізаний в плойці і майже 2 роки цьому "творінню" а ми все чекаєм і чекаєм цих нанотехнологій. ну і якщо гвоорити серйозно то це має йти в парі з промінцями що би видавати хороший фреймрейт, амд в них не змогла взагалі і щось мені підсказує що 7000 серія навіть 3000 від зелених в цьому не дожене
white_noise
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Rick Dalton: 23.06.2022 11:08 Хоть я и приверженец нвидии в этом поколении карт
приверженец той нвидии, яка офіційно заявила що не виходила з ринку раши й не планує? чи якоїсь іншої нвидии?
Джон_Иваныч
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Эти споры в коментах напоминают мне холивары о G-sync и FreeSync, результат всем известен) А так, тестил на своей старушке 1070 FSR 1.0 в сайберпанке, да, качество картинки заметно страдает, но прирост фпс тоже ощутимый. Очень интересно было бы сравить с FSR 2.0 в том же сайберпанке. А пока, судя по видосам с ютуба, в Deathloop, например, прогресс очевиден.

Отправлено спустя 7 минут 3 секунды:
Paradox1306: 23.06.2022 12:50 deepforest
в них 2 фрисінка, один нормальний, а інший для бомжів який мало що робить
Мониторов много, а фрисинк один©

Но "уровня" 3: Freesync(basic), Premium и Premium Pro. Причем даже базовый работает отлично, даже на Vega 3. Есть еще Enhanced (мб имеется ввиду этот для бомжей?), но это аналог нвидиевской настройки синхронизации "быстро", в панели нвидиа.
Востаннє редагувалось 23.06.2022 13:59 користувачем Джон_Иваныч, всього редагувалось 1 раз.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Джон_Иваныч
в мене була 480, 570 і 580 і монітор який підтримує базовий фрисінк і скрізь толку від нього при 60 фпс було майже ніякого
і про це не рівень фактично, він йде як сертифікація для хдр
Джон_Иваныч
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Paradox1306: 23.06.2022 13:58 Джон_Иваныч
в мене була 480, 570 і 580 і монітор який підтримує базовий фрисінк і скрізь толку від нього при 60 фпс було майже ніякого
і про це не рівень фактично, він йде як сертифікація для хдр
поэтому я и взял в кавычки)

не знаю, на моих ЛиЖах прекрасно работает, даже на амд'шной встройке играть одно удовольствие. Ради фрисинк даже думаю пересесть с нвидии на какой-нибудь радик.
Востаннє редагувалось 23.06.2022 14:07 користувачем Джон_Иваныч, всього редагувалось 1 раз.
brozzy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

deepforest: 23.06.2022 12:58
brozzy: 23.06.2022 10:33 Як завжди, нВідія ввалила купу грошей у пропрієтарну технологію, а тут приходить АМД і все їм ламає відкритою та безкоштовною технологією. :beer:
и шо она ломает, зеленые тут же внедряют у себя свю эту бесплатность и становятся вдвойне сильней, свои техи+чужие
"Зелені" нічого в себе не впроваджують, ви неправильно зрозуміли все, впроваджують технології безпосередньо розробники ігор у свій продукт. Тобто якщо нВідія не занесла валізу грошей для впровадження своїх технологій, то розробникам простіше використати безкоштовний аналог від AMD, який у всіх працюватиме, тобто збільшує аудиторію користувачів без додаткових зусиль. До речі, впровадження FSR навіть у гру ААА-класу займає у розробників лише кілька днів. :rotate:
Nouriel
Member
Аватар користувача
Звідки: Вараш

Повідомлення

Paradox1306
у мене 2 монітори, один з підтримкою фрисинк (1440р), інший ні(1080). І от на першому грати приємніше ніж на другому, бо в ньому ти таки помічаєш що картинка не плавна, хоч і фпс вище. Так що не потрібно тут вигадувати
DevDM
Member
Аватар користувача
Звідки: Днiпро

Повідомлення

Джон_Иваныч: 23.06.2022 14:05 поэтому я и взял в кавычки)

не знаю, на моих ЛиЖах прекрасно работает, даже на амд'шной встройке играть одно удовольствие. Ради фрисинк даже думаю пересесть с нвидии на какой-нибудь радик.
А моники не умеют G-Sync Compatible? RTX 3070Ti + GB M32Q - прекрасно работает.
DMZ
Junior
Звідки: Львів

Повідомлення

Paradox1306: 23.06.2022 13:22 DMZ
консольки і так пк графіку не тягнуть, що про 4к говорити, 5700 порізаний в плойці і майже 2 роки цьому "творінню" а ми все чекаєм і чекаєм цих нанотехнологій. ну і якщо гвоорити серйозно то це має йти в парі з промінцями що би видавати хороший фреймрейт, амд в них не змогла взагалі і щось мені підсказує що 7000 серія навіть 3000 від зелених в цьому не дожене
Проміння і DLSS працюють окремо один від одного, це різні технології. Просто проміння настільки ріже фпс навіть на топовому залізі, шо без включеного DLSS грати дуже некомфортно, але сама технологія не повязана з променями. Зараз з тими променями награються і воно потоне, як колись потонув фізікс, тобто піде десь у кіноіндустрію, щоб просто швидше рендерети красиву графіку. А от технології апскейлінгу мають усі шанси затриматись на ринку, бо самі консолі, як я писав вище, їх потребують. Але тут нвідія і програє, бо для їх технології треба спеціалізоване апаратне забезпечення, в той час як FSR працює будь де, навіть на нвідії

То шо ігор нема повязано з 1) ковід кризою, 2) з дефіцитом самих консолей, а аж ніяк не з їх потужністю. Там якшо треба, то графіку вріжуть так, шо воно піде в 30 фпс з просадками до 25. Просто дані технології дозволяють менше різати графіку чи отримувати більший фпс після зрізання (не 25/30 а вже 50/60). Консолі старго покоління ше досі актуальні і на них виходять ігри. Коли перехідний період закінчиться, то будуть нам ігри. Це перехідний період, зазвичай, був швидший бо ринок наповнювався швидко, зараз ситуація інакша і ми чекаємо коли люди накуплять достатньо консолік.
Vecchio
Member
Аватар користувача

Повідомлення

deepforest: 23.06.2022 12:54 раз не могут в dlss,
Знаете, в чем отличительная черта фанбоев?
В обвинении конкурента(ов) в том, что они (конкуренты) не поддерживают проприетарную (закрытую) технологию их любимки.

Логика? Не, фанбои не слышали.
deepforest
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Vecchio
Вы ап что? Как могут конкуренты поддерживать закрытую технолию?
Tesseract
Member

Повідомлення

Джон_Иваныч: 23.06.2022 14:05Ради фрисинк даже думаю пересесть с нвидии на какой-нибудь радик.
Насправді енвідія підтримує аемдешний фрісінк, але їм соромно в цьому зізнаватися. Тому підтримку треба вмикати річками в налаштуваннях драйвера.
maxafon
Member

Повідомлення

brozzy: 23.06.2022 14:05 До речі, впровадження FSR навіть у гру ААА-класу займає у розробників лише кілька днів. :rotate:
FSR 2.0 набагато складніше інтегрувати, ніж 1.0. Там вхідних даних навіть більше, ніж в DLSS
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

DMZ
"нужна только падаждать і затянуть паяса, мі пабідім"(с) тупо копія
ось що ми маємо в реальності, амд карти коштують по мспр як зелені при тому самі по собі набагато гірші і ситуації як з інтелом не буде, бо нвідеа розслабилось в 2000 серії тілкьи і то через введення куда, шансів викатити аналогічне за такий же прайс амд собі не може дозволити тому що грошей немає стільки на розробку і так багато карт їх не купують що би можна було прибуток на к-сті піднімати
Відповісти