Что выбрать? Видеокарты + FAQ

Видеокарты, графические процессоры, драйверы
Відповісти
Автор
Повідомлення
StasTODD
Advanced Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Данная ветка посвящена обсуждению различных вопросов связанных с выбором видеокарт.
FAQ:
В: На какие параметры стоит обратить внимание при покупки видеокарты?
О: Стоит обратить внимание на:
1) Объем видео памяти
2) Ширину шины
3) Количество шейдеров
4) Соответственно на частоты компонентов (Видеопамять, GPU, универсальные шейдеры)
5) Энергопотребление
6) В некоторых случаях на тепловыделение.

В: В чем отличие между производителями видеокарт напр. ASUS, MSI, XFX и т.д.?
О: Карты могут отличатся:
1) Комплектом поставки (Игры, переходники, клиенты на скачивания и т.д.)
2) Системой охлаждения
3) Наличием "отборных" чипов, у которых выше разгонный потенциал
4) Разгоном от производителя
5) Разводкой компонентов на РСВ
6) Гарантией от производителя.

В: Совместимы ли видеокарты с интерфейсом PCI-Express 2.0/3.0 с материнскими платами с интерфейсом PCI-Express 1.0 и наоборот?
О: Совместимы. Вот результаты тестов.

В: Карты с каким объемом памяти стоит брать для современных игр?
О: 3Gb - 11Gb
Обзоры и сравнительные тесты:

Тут можно сравнить все карты. (Данное сравнение не даст вам точной информации, так что стоит обратить внимание на материалы лаборатории overclockers.ua)
Обзоры и тесты карт в лаборатории overclockers.ua

Уточнить цены можно тут: http://hotline.ua

Оффтоп строго наказуем, поныть о стоимости и отсутствии наличия - Стоимость комплектухи: прогнозы, мысли, размышления
Покупка б/у видеокарты: стоит-ли и прочие вопросы

Хотите получить адекватные рекомендации - укажите разрешение вашего монитора и желаемое количество кадров, основные игры.
Остальную конфигурацию - по желанию

P.S. ВСЕМ "РАСКРЫВАТЕЛЯМ" ЧИТАТЬ ОБЯЗАТЕЛЬНО! viewtopic.php?p=2761824#p2761824 .
Востаннє редагувалось 31.07.2010 02:49 користувачем StasTODD, всього редагувалось 7 разів.
l-m
Member

Повідомлення

Kirakishou
найбільш енергоефективна карта зараз це 6800 (без ХТ) - споживає як 6700XT, але при цьому помітно швидша.
Але на них ціни досі такі, що краще взяти з ХТ :shuffle:
Kirakishou
Member

Повідомлення

Набрав на ютубі rtx 3070 suprim temperature – видало купу відео по заміні термопрокладок на мідь, про 110 градусів на пам’яті, яку нвидіа 3070 не купувати і тому подібне. :rotate:
Як я розумію супрім це мсі? Тоді одразу ж в топку. Моя перша покупка від мсі не пропрацювала і року, гарантії і сервісу від мсі в Україні немає від слова зовсім. Меми про гарантію від мсі не просто так з’являються.
DevDM
Member
Аватар користувача
Звідки: Днiпро

Повідомлення

Kirakishou: 21.06.2022 14:40 Набрав на ютубі rtx 3070 suprim temperature – видало купу відео по заміні термопрокладок на мідь, про 110 градусів на пам’яті, яку нвидіа 3070 не купувати і тому подібне. :rotate:
Як я розумію супрім це мсі? Тоді одразу ж в топку. Моя перша покупка від мсі не пропрацювала і року, гарантії і сервісу від мсі в Україні немає від слова зовсім. Меми про гарантію від мсі не просто так з’являються.
Не скажу Suprim, але на моїй 3070Ti з пам'яттю GDDR6X нема таких температур, а вона значно гарячіше. Максимум бачив 84 градуса. Та й по ядру (з андервольтом) маю максимум 62-64 (залежить від температури у кімнаті) в іграх, при частоті 2010-2025 MHz та 270W споживання.
Kirakishou
Member

Повідомлення

l-m
Мені по грошам подобається ось такий варіант, 6800 поки що значно дорожчі, там різниця вже біля 10 тисяч гривень, а це пів ціни вартості 6700 ХТ. 3070 також розглядаю до покупки. У мене до цієї 1660 Ті була карта від аті і я пам’ятаю як сильно вона мене дратувала своїми проблемами з драйверами. Не те, що б у нвідії теж не було проблем, по одній я навіть на форумі їм відписував, коли клієнт стіма і хром на ютубі вішали систему після чергового оновлення відеодрайверу нвідіа, вони потім ще декілька місяців це фіксили. Але загалом досвід використання нвідія не негативний. В цілому більше до 3070 схиляюся, якщо чесно. Просто я зараз пишу цей пост і згадую як амд майже півроку не могли пофіксити інсталятор драйверів на чипсет. Вони інсталювалися тільки на чистий віндовс і все. Люди їм півроку писали про цю проблему і тільки потім виявилося, що це був баг з деякими регіональними ревсіями віндовс і їх тестери не могли відтворити цей баг тому всі теми на форумі амд та реддіті ігнорували.
Як там зараз ситуація з драйверами на амд?
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

DevDM
там красноокий, забий. мсі в нього не торт, видно асус топ :lol: :lol: бомже твін він з топовим охолодженням рівняє і його нічого не дивує. шукає 3070 супрім, а знаходить відео про гддр6х і не в стані вбити в гугл про 3070. амд головоного мозку
П.С.
просто у атишек лучше вендоры и соответственно лучше охлад?
з цього все ще сміюся
DevDM
Member
Аватар користувача
Звідки: Днiпро

Повідомлення

Kirakishou: 21.06.2022 15:05 l-m
Мені по грошам подобається ось такий варіант, 6800 поки що значно дорожчі, там різниця вже біля 10 тисяч гривень, а це пів ціни вартості 6700 ХТ. 3070 також розглядаю до покупки. У мене до цієї 1660 Ті була карта від аті і я пам’ятаю як сильно вона мене дратувала своїми проблемами з драйверами. Не те, що б у нвідії теж не було проблем, по одній я навіть на форумі їм відписував, коли клієнт стіма і хром на ютубі вішали систему після чергового оновлення відеодрайверу нвідіа, вони потім ще декілька місяців це фіксили. Але загалом досвід використання нвідія не негативний. В цілому більше до 3070 схиляюся, якщо чесно. Просто я зараз пишу цей пост і згадую як амд майже півроку не могли пофіксити інсталятор драйверів на чипсет. Вони інсталювалися тільки на чистий віндовс і все. Люди їм півроку писали про цю проблему і тільки потім виявилося, що це був баг з деякими регіональними ревсіями віндовс і їх тестери не могли відтворити цей баг тому всі теми на форумі амд та реддіті ігнорували.
Як там зараз ситуація з драйверами на амд?
Перейшов з АМД і проблему з вильотом драйвера можу тільки підтвердити. Та й на форумі все ще вистачає скарг на таку проблему. На зелених такого нема або ще не виявилось.
Kirakishou
Member

Повідомлення

DevDM
Зрозумів. Шкода, амд зараз більш привабливі по ціні. Залишається надіятися, що ціни на 3070 чи 3070 Ті вирівняються, поки що на них націнка майже 50% від рекомендованих цін.
Lukash
Member
Звідки: Полтава

Повідомлення

Вітаю, шановні.
Якщо обирати між б/у 1660 Super та 1660 Ti, то при інших однакових умовах яку краще взяти?
Я поки схиляюся до 1660 Ti, бо
- на копійку, але більше CUDA (для роботи)
- на копійку, але менше TDP (для міні-корпусу)
- Ti теоретично менше умайнена, бо версії Super були більше популярні (далекий від теми, можу помилятися)
Що скажете?
Kirakishou
Member

Повідомлення

Lukash
1660 Ti саме по причині того, що вони менш популярні були. У мене зараз саме така карта у виконанні від паліт, працює бездоганно вже два роки. Щоправда 4к вона не тягне на високих, навіть на середніх стабільно не тягне. 1080р і 2к тягне чудово.
Супер були більш популярні тому що були дешевші, а продуктивність на рівні Ті.
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

Kirakishou: 21.06.2022 14:40 Набрав на ютубі rtx 3070 suprim temperature – видало купу відео по заміні термопрокладок на мідь, про 110 градусів на пам’яті, яку нвидіа 3070 не купувати і тому подібне. :rotate:
Як я розумію супрім це мсі? Тоді одразу ж в топку. Моя перша покупка від мсі не пропрацювала і року, гарантії і сервісу від мсі в Україні немає від слова зовсім. Меми про гарантію від мсі не просто так з’являються.
ну совсем не туда. у 3070 не 6х память. да и не парьтесь вы за эту память, если майнить не собираетесь. не греются карты в играх. забейте вы вообще на эти температуры.
хотите хорошую карту? купите евга или найдите КФА2. и будет все хорошо долго.

Отправлено спустя 1 минуту 49 секунд:
Lukash: 21.06.2022 18:01 Вітаю, шановні.
Якщо обирати між б/у 1660 Super та 1660 Ti, то при інших однакових умовах яку краще взяти?
Я поки схиляюся до 1660 Ti, бо
- на копійку, але більше CUDA (для роботи)
- на копійку, але менше TDP (для міні-корпусу)
- Ti теоретично менше умайнена, бо версії Super були більше популярні (далекий від теми, можу помилятися)
Що скажете?
это не те карты, которые могут умайнить. любую берите, суперы вон продают по 7800. хотя вон по 9500 есть 2060.
Kirakishou
Member

Повідомлення

Timedemo
Да понятно, что не туда, просто это выдает по запросу. Хотя там тоже супримам прокладки меняли, просто более старшим моделям.
купите евга или найдите КФА2
В наших магазинах пока что нет ни евга, ни кфа2. Только гиги, азусы и мси. Из этих я предпочитаю азусы, у них компонентная база получше, судя по видео ремонтников с каналов майнеры в носках или вик-он.
Nouriel
Member
Аватар користувача
Звідки: Вараш

Повідомлення

Kirakishou
3 месяца пользуюсь 6600 еще ни одного глюка не было
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Timedemo: 21.06.2022 22:08не греются карты в играх
3080 и CP2077 так не считают :lol:
Nouriel
Member
Аватар користувача
Звідки: Вараш

Повідомлення

Lukash
а яка ціна
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Alligator: 21.06.2022 22:19 CP2077 так не считают :lol:
Тю, кіберпук якраз таки слабо прогріває відяху. Поганяйте в PUBG або хоча б борду 3) От там відяхи люблять впертись в паверліміт, скільки їх не андервольти)
Lukash
Member
Звідки: Полтава

Повідомлення

Nouriel
Та поки ніякої, тільки вивчаю ринок )
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

Alligator: 21.06.2022 22:19
Timedemo: 21.06.2022 22:08не греются карты в играх
3080 и CP2077 так не считают :lol:
я недавно выкладывал скрины по 3080 гиге. все там хорошо с нагревом.
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Timedemo: 21.06.2022 22:29
Alligator: 21.06.2022 22:19
3080 и CP2077 так не считают :lol:
я недавно выкладывал скрины по 3080 гиге. все там хорошо с нагревом.
78 в gpu-z это текущая усредненная температура, даже не MAX показатель (который там тоже можно выбрать), вы HWiNFO64 запустите после игровой сессии и там посмотрите показатели ;)
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

у меня 2 часа гпу з был в фоне.
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Timedemo: 21.06.2022 22:52 у меня 2 часа гпу з был в фоне.
Ещё раз "value" параметр температуры GPU-Z показывает средний параметр температуры, даже НЕ МАКСИМАЛЬНОУСРЕДНЁННЫЙ, а ты заявляешь, что это "максимальная точка".
спойлер
Зображення
Відповісти