Майнери з Китаю розпродують відеокарти на аукціонах у прямому ефірі

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Bumer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

brozzy: 21.06.2022 17:30 Наші хлопці з ОЛХ поки не чули про таке і продають свої б.в. відеокарти дорожче за нові на розетці. :D
це точно, вчора відкрив місцеві оголошення на олх, а там 3060ti по 28-38к грн :lol:
SergFX
Member
Звідки: Одесса

Повідомлення

за этой типа привлекательной ценой стоит жесткая долбежка с 100% оборотом вентилей и максимальным разгоном!
это Наши майнеры (особенно с несколькими картами) заморачиваются с прокладками, даунвольтом....
Потом китайцы любят чистить от пыли купанием с плохой просушкой и некоторые карты с майнинга уже радовали владельцев ржавчиной и неработоспособностью :shuffle:

Вообще на прошлой криптозиме китайские карты с майнинга за треть рекомендованной продавали. RX580 за 2-2.5k UAH в избытке лежали и думается мне что цена будет падать и падать.

У геймера есть выбор где брать(местный магазин, иностранный магазин, с рук) и возможность подождать(нового поколения или снижения цен)
а вот майнеры вынуждены конкурировать друг с другом в попытках слить ненужные железки и время не на их стороне :super:
taras_cs
Member
Аватар користувача
Звідки: Варшава-Київ-Дніпро

Повідомлення

Це поки що не напад, хоча, від тоталітарної країни я б очікував найближчим часом - Олімпіада скінчилася, світ зайнятий війною в Україні, в Сі закінчується 2-й строк правління і йому потрібна "маленька перемога".
Якщо напад відбудеться, буде сенс бігти купувати нову відяху якнайшвидше.
Мої симпатії, звичайно, на боці Тайваню, китайські Сапфіри та таке подібне не купуватиму, сподіваюсь, ніколи.
Yoe
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Ура но нам ничего это не дает.Китай плачет.
Олх пацаны цену гнут хорошо. :super:
nikolaiii
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Shaolin_Style
Английский знаешь? Они уже не первый пролёт делают в этой зоне. Вот когда начнут стрелять бомбить, тогда и будет считаться как нападение.
Grinnie Jax
Member
Аватар користувача
Звідки: Менск

Повідомлення

taras_cs: 21.06.2022 18:37китайські Сапфіри
Сапфир не китайцы, а гонконгцы :nunu: как и XFX, PowerColor, Zotac, GALAX.
ValovoyP
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Сарацинов: 21.06.2022 17:41
brozzy: 21.06.2022 17:30 Наші хлопці з ОЛХ поки не чули про таке і продають свої б.в. відеокарти дорожче за нові на розетці. :D
Так китай для нас поки що закритий. Я б сам прикупив би барахла :gigi:
Працює. Я замовив.
Kirakishou
Member

Повідомлення

taras_cs
На відміну від росії китайці не ідіоти, вони не будуть наражати себе на санкції. Їх дохід на 70-75% залежить від експорту, особливо в цивілізовані країни.
китайські Сапфіри та таке подібне не купуватиму
Тут підтримую, я також відмовився від китайських брендів. Саме через їх позицію щодо України. Товари не китайських брендів (наприклад, еппл) зроблені в китаї - ок, китайські бренди (сяомі) - не ок. Хоча по факту китайці тільки на словах підтримують росію, а на ділі також не хочуть наражатися на санкції. Було чимало новин, як та чи інша компанія або банк відмовляли росії у співпраці. Але все одно державна позиція на стороні росії. Тому я, як споживач прийняв рішення не купувати китайськи бренди - це мої персональні санкції. Хоча я і до цього не дуже часто китайщину купував, ті ж смартфони я надаю перевагу соні і самсунг.
Grinnie Jax
Member
Аватар користувача
Звідки: Менск

Повідомлення

Kirakishou: 21.06.2022 18:52Тут підтримую, я також відмовився від китайських брендів.
Sapphire гонконгская компания!
Sapphire Technology is a Hong Kong-based technology company, founded in 2001, which produces graphics cards for personal computers and workstations, motherboards, TV tuner cards, digital audio players and LCDTVs.

Headquarters: Hong Kong

Founded: 2001
taras_cs
Member
Аватар користувача
Звідки: Варшава-Київ-Дніпро

Повідомлення

Grinnie Jax: 21.06.2022 18:45
taras_cs: 21.06.2022 18:37китайські Сапфіри
Сапфир не китайцы, а гонконгцы :nunu: как и XFX, PowerColor, Zotac, GALAX.
Це тимчасово:
28 травня 2020 вищий законодавчий орган Китаю — Всекитайські збори народних представників (ВЗНП) — ухвалив контроверсійний закон про національну безпеку Гонконгу в обхід місцевого законодавчого органу Гонконгу. За це проголосували 2878 членів зборів, один — проти, шестеро утрималися. Це мало дозволити Пекіну придушувати протести в автономній від Китаю території. Цей закон розкритикували США, Британія, Австралія та у ЄС.
Відправлено через 2 хвилини 57 секунд:
Grinnie Jax: 21.06.2022 18:45 Сапфир не китайцы, а гонконгцы :nunu: как и XFX, PowerColor
PowerColor, ПоверКолор — найбільший у світі американський виробник графічних карт для комп'ютерів. Штаб-квартира у Сіті-оф-Індастрі, Каліфорнія. Є дочірньою компанією TUL Corporation з Тайваню. Була створена 1997 року TUL Corporation.
Grinnie Jax
Member
Аватар користувача
Звідки: Менск

Повідомлення

taras_cs: 21.06.2022 18:57 Це тимчасово:
В Гонконге были миллионные демонстрации, при населении в 8 млн. И сейчас все поддерживают Украину, я ни одного гонконгца не видел, кто бы не переживал, не спрашивал.

https://hongkongfp.com/2022/03/01/hardl ... -invasion/

Что китайцы их душат - это да, и очень сильно. Но они совершенно другие люди, не такие как в Мейнлэнде.

Отправлено спустя 42 секунды:
taras_cs: 21.06.2022 19:00PowerColor, ПоверКолор — найбільший у світі американський виробник графічних карт для комп'ютерів
Ок, с PowerColor ошибся.
Востаннє редагувалось 21.06.2022 19:04 користувачем Grinnie Jax, всього редагувалось 1 раз.
Kirakishou
Member

Повідомлення

Grinnie Jax
Я не мав на увазі саппфір, а в загалому кажу про китайські бренди. Китайські бренди відеокарт це паліт, гаінвард, колорфул, той бренд з анімешними дівчатами - йестон чи як він там, хуананжи. Це ті, які більш-менш популярні у нас.
Grinnie Jax
Member
Аватар користувача
Звідки: Менск

Повідомлення

Kirakishou
да, у материковых промытые головы. У них даже в универ в программу внедрили повестку рф.. но в Гонконге все, от стариков до молодежи, понимают, что происходит. Они переживают и за Тайвань, и за Украину.
taras_cs
Member
Аватар користувача
Звідки: Варшава-Київ-Дніпро

Повідомлення

Grinnie Jax: 21.06.2022 18:57 Sapphire гонконгская компания!
Добре, вірю. Але я сподіваюсь, що з моїх відеокарт та мамок MSI, GiGABYTE та ASUS якась копійка піде на нові "Петріоти" для захисту Тайваня.
Robostyle
Member

Повідомлення

Все в точь-в-точь повторяется как с паскалями.
"Да никто их сливать не будет, гемеры губу раскатали, а дяд учЁные, все оставят-подождут следующей волны".(с)

Жаль с амперами латентного периода не было как с паскалями. Тогда майниг пришел аж через полгода, еще смог урвать свою 1080Ти по нормальной цене - 690 ойро с таксфри.
А 3080 сразу толкали по 1500$, месяц с выхода и крипта улетела вверх. :down:
Сарацинов
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ValovoyP: 21.06.2022 18:48
Сарацинов: 21.06.2022 17:41

Так китай для нас поки що закритий. Я б сам прикупив би барахла :gigi:
Працює. Я замовив.
Росіянам купили?) як ви уявляете зараз з китаю мае прийти та посилка? Через Польшу? Ото чекати з місяць доки в посилки буде турне?!?
ValovoyP
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Сарацинов: 21.06.2022 19:23
ValovoyP: 21.06.2022 18:48

Працює. Я замовив.
Росіянам купили?) як ви уявляете зараз з китаю мае прийти та посилка? Через Польшу? Ото чекати з місяць доки в посилки буде турне?!?
Чи не Росію. Замовив по вчора. Як вийшов і побачимо. Обов'язково скажу
nv_ua
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Ціна може і приваблива, але дрова за $400? 🤡
Mikes
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Robostyle

Ну Паскали не такие убитые были после первой волны, как нынешние Тюринги и Амперы.

И да, у нас ВК (как впрочем и консоли, особенно плойка) появились уже по заоблачному ценнику.
YAYA
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Kirakishou: 21.06.2022 18:52 Хоча по факту китайці тільки на словах підтримують росію, а на ділі також не хочуть наражатися на санкції. Було чимало новин, як та чи інша компанія або банк відмовляли росії у співпраці. Але все одно державна позиція на стороні росії.
Китайський імпорт нафти з Росії в травні зріс більше ніж удвічі порівняно з минулим роком на тлі західних санкцій проти російського палива.
Те ж саме +/- Індія. + стурбована Європа. Скільки то млдр доларів щодня? Якщо Україна хоче вижити як держава, то повинна забути про "какая разніца", корупцію та тему "легше перепродати і купити в когось, ніж зробити своє" (останнє - мова про зброю). Бо воюємо може із дибілоїдами, але такими що сидять на шаровому баблі і з короною на голові. Нам треба брати тактикою і розумом, ефективністю, концентрацією - як і на полі бою, до речі.
спойлер
https://www.radiosvoboda.org/a/news-kyt ... 06254.html
Відповісти