У Європі ціни на відеокарти Radeon RX 6000 опустилися нижче за рекомендовані

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Hretcher
Junior

Повідомлення

Предлагаю обсудить У Європі ціни на відеокарти Radeon RX 6000 опустилися нижче за рекомендовані

Дефицит полупроводников закончился с обвалом криптовалют. Совпадение? Не думаю. :-P
-falconer-
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривий Ріг

Повідомлення

Хлопці, хочу купити 1660S через те, що в неї є DVI вихід. В мене старенький монітор в якому безальтернативно є лише DVI. Він мене влаштовує. Дивився б на більш сучасні RX6600, але там вже такого роз'єму нема.
Може хтось стикався вже з перехідниками типу DP - DVI або HDMI - DVI, з ними можуть бути проблеми? Чи краще таки брати карточку з повноцінним виходом DVI?
benderOS
Member
Звідки: ЗП

Повідомлення

И вдруг куда-то испарились и майнеры, и полупроводниковый картель, и барыги :rotate:

Где-то где-то тут курятник мигрирует, сейчас будет задвигать про цены и рыночек, и как "геймерасты" мешают взрослым дядям зарабатывать на лохах на видяхах.

Их скрытую миграцию, в приницпе, не трудно заметить. :laugh:
1.png
Евгений27
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

-falconer-: 20.06.2022 16:06 Хлопці, хочу купити 1660S через те, що в неї є DVI вихід. В мене старенький монітор в якому безальтернативно є лише DVI. Він мене влаштовує. Дивився б на більш сучасні RX6600, але там вже такого роз'єму нема.
Може хтось стикався вже з перехідниками типу DP - DVI або HDMI - DVI, з ними можуть бути проблеми? Чи краще таки брати карточку з повноцінним виходом DVI?
Уж лучше купите бу монитор с нужным вам портом,благо их валом и стоят не дорого,+ нормальную карту.
MikePodgorniy
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

дождались!
Zenturo_IF
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Евгений27: 20.06.2022 16:11
-falconer-: 20.06.2022 16:06 Хлопці, хочу купити 1660S через те, що в неї є DVI вихід. В мене старенький монітор в якому безальтернативно є лише DVI. Він мене влаштовує. Дивився б на більш сучасні RX6600, але там вже такого роз'єму нема.
Може хтось стикався вже з перехідниками типу DP - DVI або HDMI - DVI, з ними можуть бути проблеми? Чи краще таки брати карточку з повноцінним виходом DVI?
Уж лучше купите бу монитор с нужным вам портом,благо их валом и стоят не дорого,+ нормальную карту.
От що-що, а б/у монітор я би навпаки не радив купувати.
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

Штош, давно мечтал о референсной 3090 :)
SergFX
Member
Звідки: Одесса

Повідомлення

Вот ток наглые майнерасты с десятками и сотнями карт не в курсе этой новости продают свои замученные эксплуатацией 24\7 карты дороже НОВЫХ с магазина :lol:
некоторые даже с чеками где виден двойной-тройной ценник от рекомендованной :weep: бедняжки :weep:
А что будет с ценами через несколько месяцев с релизом RDNA3, где в играх с трассировкой по предварительной инфе RX7700=RX6900....
ViPo
Member
Звідки: Україна

Повідомлення

-falconer-: 20.06.2022 16:06 Може хтось стикався вже з перехідниками типу DP - DVI або HDMI - DVI, з ними можуть бути проблеми?
Є готові кабелі, єдине що (якщо нічого не плутаю) у випадку DP - DVI потрібно дивитись напрямок, бо вони таке як не універсальні. Для HDMI - DVI ніяких нюансів немає.
Zenturo_IF
Member
Аватар користувача

Повідомлення

А в яких магазинах їх можна глянути? На ComputerUniverse поки що не такі ціни
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

Hretcher: 20.06.2022 15:53Дефицит полупроводников закончился с обвалом криптовалют. Совпадение? Не думаю. :-P
это не совпадение, но у Вас перепутаны причина и следствие. Сейчас валится вся мировая экономика, ФРС существенно поднимает ставку --> валятся все спекулятивные инструменты хорошей жизни, как то рынок акций и крипты.
-falconer-: 20.06.2022 16:06Може хтось стикався вже з перехідниками типу DP - DVI або HDMI - DVI, з ними можуть бути проблеми? Чи краще таки брати карточку з повноцінним виходом DVI?
у меня в использовании такой кабель, HDMI-DVI. Гарантий никаких, может заработать а может и нет. На связке ПК-монитор все работает (вк RX570 и вега встройка), связка ноубук- монитор не заработала (ноут на интеловской встройке). Возможно дело в версии HDMI или DVI, тут я уже не знаю.
vibenstofen
Junior
Звідки: Lviv

Повідомлення

-falconer-: 20.06.2022 16:06 Хлопці, хочу купити 1660S через те, що в неї є DVI вихід. В мене старенький монітор в якому безальтернативно є лише DVI. Він мене влаштовує. Дивився б на більш сучасні RX6600, але там вже такого роз'єму нема.
Може хтось стикався вже з перехідниками типу DP - DVI або HDMI - DVI, з ними можуть бути проблеми? Чи краще таки брати карточку з повноцінним виходом DVI?
Я мав справу з такими перехідниками hdmi (відеокарта) - dvi (монітор). Все нормально працювало. Купував найдешевші, без проблоем було.
Vecchio
Member
Аватар користувача

Повідомлення

zmax: 20.06.2022 16:25
Hretcher: 20.06.2022 15:53Дефицит полупроводников закончился с обвалом криптовалют. Совпадение? Не думаю. :-P
это не совпадение, но у Вас перепутаны причина и следствие.
Я бы сказал, что корреляция не означает причинность.
victorkrynytsky
Junior
Звідки: Україна, Тернопіль

Повідомлення

-falconer-: 20.06.2022 16:06 Хлопці, хочу купити 1660S через те, що в неї є DVI вихід. В мене старенький монітор в якому безальтернативно є лише DVI. Він мене влаштовує. Дивився б на більш сучасні RX6600, але там вже такого роз'єму нема.
Може хтось стикався вже з перехідниками типу DP - DVI або HDMI - DVI, з ними можуть бути проблеми? Чи краще таки брати карточку з повноцінним виходом DVI?
Роками користувався кабелем HDMI - DVI. Приносили різні системні блоки. Підключав до телевізора, там звичайно тільки HDMI. Якийсь нюанс був тільки один раз. Вже не згадаю що саме. Сам кабель вибрав приблизно по середній ціні між тими що були. Кабель дуже товстий, десь майже 1 см. Так що сміливо купуйте відеокарту з HDMI.
Maxiler
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Вроді дочекалися, але вже якось і не треба
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

-falconer-: 20.06.2022 16:06Може хтось стикався вже з перехідниками типу DP - DVI або HDMI - DVI, з ними можуть бути проблеми? Чи краще таки брати карточку з повноцінним виходом DVI?
DVI є цифровий а є аналоговий. у тебе який ?
notnbl4
Member

Повідомлення

пока что цены ниже рекомендованных стабильно только на 6900xt и иногда на 6600, на остальные все еще выше. на 6800 в частности цены невменяемые(чуть добавить и 6800xt)
Soler
Member

Повідомлення

-falconer-: 20.06.2022 16:06 Хлопці, хочу купити 1660S через те, що в неї є DVI вихід. В мене старенький монітор в якому безальтернативно є лише DVI. Він мене влаштовує. Дивився б на більш сучасні RX6600, але там вже такого роз'єму нема.
Може хтось стикався вже з перехідниками типу DP - DVI або HDMI - DVI, з ними можуть бути проблеми? Чи краще таки брати карточку з повноцінним виходом DVI?
вы вкурсе что DVI разные бывают?) в новых картах онли цыфра сигнал идет. (и 1660 в том числе)
проще гря если у вас моник просит аналог сигнал то вам всяко нужен преобразователь ,а не переходник.
мало данных вы дали,чтобы вам точно ответили, преобразователи по опыту дают максимум фулл хд 60 гц
лучше возьмите 3060/6600 и собирайте деньги на монитор
Yoe
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

а шо случилось ай ай :laugh:
brahma
Junior

Повідомлення

-falconer-: 20.06.2022 16:06 Хлопці, хочу купити 1660S через те, що в неї є DVI вихід. В мене старенький монітор в якому безальтернативно є лише DVI. Він мене влаштовує. Дивився б на більш сучасні RX6600, але там вже такого роз'єму нема.
Може хтось стикався вже з перехідниками типу DP - DVI або HDMI - DVI, з ними можуть бути проблеми? Чи краще таки брати карточку з повноцінним виходом DVI?
Все буде працювати з DVI-HDMI перехідником. Наприклад таким тиць
Відповісти