Огляд та тестування ноутбука Acer Swift X SFX16-51G на базі процесора Intel Core i7-11390H та відеокарти Nvidia GeForce RTX 3050 Ti

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Martix
Member
Звідки: Цитадель

Повідомлення

Предлагаю обсудить Огляд та тестування ноутбука Acer Swift X SFX16-51G на базі процесора Intel Core i7-11390H та відеокарти Nvidia GeForce RTX 3050 Ti

Кроме форм-фактора и дисплея - ничего интересного, казалось бы оптимальные температурные показатели, но добились их не продуманным охладом, а зажатым поверлимитом. Ноут не игровой и не для рендеринга, тогда зачем ему такой ЦП? ЦП не раскрыт, ГП тоже способен на большее, ИМХО игрушка-погремушка. :-/
ackstarvinta
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

відеокарта 35ват, просто фейспалм. Ноутбук - сміття
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Как ультрабук с натяжкой пойдет, а зачем там видеокарта и тесты игр? :spy:
rayn
Junior

Повідомлення

ackstarvinta: 25.05.2022 11:59 відеокарта 35ват, просто фейспалм. Ноутбук - сміття
Ото не потрібно дурниці писати, це ноутбук, а не стаціонарний пк. В мене є ноутбук с 3070, так інколи вимикаю її, та використовую вбудовану відеокарту, бо в тиші значно приємніше грати, хоч і на середніх налаштуваннях, а ніж на ультра і під завивання системи охолодження.
ackstarvinta
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

rayn
ну а нахіба там немічна 3050ті на 30ват і проц обрізок 4 ядерний? вліпили б краще 11800H та й по всьому. Якраз нормальне було б охолодження для такого проца, бомба ракета. Але ні, вони ліплять відяху, яка дай бог щоб в 3 рази потужніша була ніж інтеграшка в 11800H.

Якщо в ноуті стоїть дискретка, то це має бути 3060 на 70ват і вище, все що нижче просто не достойно знаходитись на планеті земля. А взагалі, ноут з дискреткою не потрібен. В мене є чарівний Асус на Ryzen 5 5500U, то він навіть в іграшках себе на інтеграшці чудово показує. А 6те покоління райзенів, особливо 7ка, де інтеграшка рівня 1050ti, рахуйте що 3050ті на 30ватах, то взагалі думаю один такий райзен цілий цей ноутбук винесе вперед ногами :beer:
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

rayn: 26.05.2022 00:15
ackstarvinta: 25.05.2022 11:59 відеокарта 35ват, просто фейспалм. Ноутбук - сміття
Ото не потрібно дурниці писати, це ноутбук, а не стаціонарний пк. В мене є ноутбук с 3070, так інколи вимикаю її, та використовую вбудовану відеокарту, бо в тиші значно приємніше грати, хоч і на середніх налаштуваннях, а ніж на ультра і під завивання системи охолодження.
То вы просто какой-то ужасный бук на 3070 купили
Нормальный ноут в даунвольте не шумнее обычного стационарного ПК

А по сабжу, он бы выглядел лучше просто с 5600/5800м райзеном, и встройки достаточно и автономность была бы выше и температуры лучше, но нет, нужно дискретку 35Вт в не игровой бук, какая-то полумера за много шекелей не понятно для кого, поиграть не поиграешь - карта задушена, но встройка в проце слаба, давайте ей в помощь зеленую карту всунем, что бы было лучше, но задушим, что бы лучше было лишь слегка ))
rayn
Junior

Повідомлення

Евгений King: 26.05.2022 02:23 То вы просто какой-то ужасный бук на 3070 купили
Нормальный ноут в даунвольте не шумнее обычного стационарного ПК
Сразу видно что человек даже и не видел ноутов с 3070, да и с 3050 тоже, да и вообще игровых ноутов. Это не стационарный ПК, это маленький корпус с которого нужно отводить 150w мощности при игре, и тихим оно не может быть.
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

rayn: 27.05.2022 02:16
Евгений King: 26.05.2022 02:23 То вы просто какой-то ужасный бук на 3070 купили
Нормальный ноут в даунвольте не шумнее обычного стационарного ПК
Сразу видно что человек даже и не видел ноутов с 3070, да и с 3050 тоже, да и вообще игровых ноутов. Это не стационарный ПК, это маленький корпус с которого нужно отводить 150w мощности при игре, и тихим оно не может быть.
Профиль посмотрите, у меня аж 2 ноута, один как трактор с 3060, был отдан домашним крутить ютуб :gigi: , а второй очень даже тихий с 3070, при правильной настройке. А если уберу буст вертушек в BIOS то и вовсе будет тише среднестатистического ПК на 3070, но мне важнее температуры. И я вполне могу это утверждать так как у меня было пара подобных этому ноуту сборок.
Интересно только на основании чего такие выводы, похоже вы как раз и не держали в руках нормальные ноуты :-P
PS: для справки на сегодня есть всего 3 нормальные линейки буков в среднем бюджете -Lenovo Legion, Asus Strix, MSI серии GP и есть подороже, это Alienware (DELL) и буки на платформе Sager(Clewo) и подобные. Если у вас бук не входит в перечисленный список - то болтать нам с вами не о чем :dontknow:
deepforest
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Можна тут у спеців спитати? Який краще? Для 3д дизану.
https://www.moyo.ua/products/compare?ca ... 70_508549_

ps мені більш сподобався dream machine ніж msi, що скажите?
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

deepforest: 27.05.2022 03:51 Можна тут у спеців спитати? Який краще? Для 3д дизану.
https://www.moyo.ua/products/compare?ca ... 70_508549_

ps мені більш сподобався dream machine ніж msi, що скажите?
Тебе в тему по выбору ноута, а так у меня RG3060-15UA29, рад как слон (если не учитывать, что он пару раз вырубался без нагрузки без видимой причины, win 11 лиц.)
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

deepforest
Брать за 50к ноут с 3050? Такое себе решение.
Если можно взять с 5600h/3060
deepforest
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alligator: 27.05.2022 10:43
Тебе в тему по выбору ноута, а так у меня quote=deepforest post_id=3378411 time=1653612704 user_id=63324]
Можна тут у спеців спитати? Який краще? Для 3д дизану.
https://www.moyo.ua/products/compare?ca ... 70_508549_

ps мені більш сподобався dream machine ніж msi, що скажите?
RG3060-15UA29, рад как слон (если не учитывать, что он пару раз вырубался без нагрузки без видимой причины, win 11 лиц.)
[/quote]
ок, дякую. Тут родичу потрібен для 3д софта, редер, моделювання. Пріорітет діагональ та цпу. Або краще для таких цілей пк ніж ноут? Може ноут буде перегріватись від таких постійних навантажень?
Так і не з'ясували причину відключень? Софт, залізо?

Відправлено через 1 хвилину 51 секунду:
yupi: 27.05.2022 12:24 deepforest
Брать за 50к ноут с 3050? Такое себе решение.
Если можно взять с 5600h/3060
дякую. Тут у пріорітеті діагональ та цпу, ніж відуха. 3д рендер та моделювання. Подивився 5600 слабше ніж 11800.
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

deepforest: 27.05.2022 17:205600 слабше ніж 11800
Очень зависит от конкретного ноута и реализованного там охлада :)
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

deepforest
Вимкнення були на етапі оновлення драйверів (для деяких моделей були проблеми при використані ПО від компанії для регулювання охолодження (моя туди не входила але признак подібний був)).
P.S. 3050ti и рендер малосумісні, та ноут потрібен тільки якщо потрібно завжди мати його с собою чи таскати по офісам, якщо вся робота можлива за ПК то ПК.
deepforest: 27.05.2022 17:20дякую. Тут у пріорітеті діагональ та цпу, ніж відуха. 3д рендер та моделювання. Подивився 5600 слабше ніж 11800.
11800 в короткотривалому тесті залишає позаду XEON E5-2678v3, а потім приходят температури і все :gigi:
deepforest
Member
Аватар користувача

Повідомлення

yupi
у сенсі того, що при тривалому навантаженні через температуру буде тротлінг?

Alligator
а у іграх, тестах, при звичайному використанні такого небуло? Мені здається що це глюки сирої 11ки. А на момент вимикання по процу точно не було перегріву?
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

deepforest: 28.05.2022 03:56буде тротлінг?
Именно :)
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

deepforest: 28.05.2022 03:56Alligator
а у іграх, тестах, при звичайному використанні такого небуло? Мені здається що це глюки сирої 11ки. А на момент вимикання по процу точно не було перегріву?
Не було перегріву, там жм, та в цілому гарна система охолодження.
Відповісти