Чутки: процесор AMD Ryzen 9 7950X отримає 24 ядра при частоті до 5,4 ГГц

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
erazel
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Предлагаю обсудить Чутки: процесор AMD Ryzen 9 7950X отримає 24 ядра при частоті до 5,4 ГГц
Коротше тепер за 500 баксів буде не 12 а 8 ядер.
А надпис на кришці ролі не грає, могли й Райзеном х200 обізвати і всі б хвалили яка потужна молодша модель у АМД
Himera
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Це тепер найдешевший проц в лінійці для у нас мінімум 14 тис. грн буде? Ну чудово ж, хіба ні ? ПК дійсно буде " ілітною" платформою для обраних :)
g3_angold
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Как бы сказал мой знакомый: "Лучше следующее поколение подожду" :)
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

З високими частотами те саме було перед виходом попередніх поколінь. На практиці це виливається в буст окремих ядер, та ще й в піку. Про 24 ядра і всі 5.4 на постій, навряд чи мова іде. :-/
Megaclite
Member
Аватар користувача

Повідомлення

не буде 24 ядер.
Максимум 16
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

"Мам, это для учебы!"
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

Himera: 21.05.2022 12:52Це тепер найдешевший проц в лінійці для у нас мінімум 14 тис. грн буде?
ще подивимось які курси матимемо через півроку-рік.
Kib: 21.05.2022 13:01Про 24 ядра і всі 5.4 на постій, навряд чи мова іде. :-/
піковий буст на всі ядра? де ви таке бачили?

Майбутні ціни трохи жахають. Проц $350-900, мамка $200-600, вк - $500+, додатком дрібниці ще на 500+ баксів... і все це щастя по ще невідомому курсу
Volodya811
Member

Повідомлення

Мене цікавить не кількість ядер, а наскільки зросте швидкодія одного ядра IPC. 16 ядер більш ніж достатньо.
А взагалі, я чекаю нових процесорів від Інтел по технології Інтел 4 або навіть 1.8 нм. Сподіваюсь, що не довго чекати. Там буде цікаво.
Firebrand
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

erazel: 21.05.2022 12:50 Предлагаю обсудить Чутки: процесор AMD Ryzen 9 7950X отримає 24 ядра при частоті до 5,4 ГГц
Коротше тепер за 500 баксів буде не 12 а 8 ядер.
А надпис на кришці ролі не грає, могли й Райзеном х200 обізвати і всі б хвалили яка потужна молодша модель у АМД
А сам бакс от 40 гривен за штуку. :facepalm:
Vers1a
Junior
Звідки: Київ

Повідомлення

Радує, що на фоні цього ціни на попередню лінійку почали повзти трохи вниз

Сам придивилявся до AMD Ryzen 7 5800X

https://hotline.ua/computer-processory/ ... ?tab=about

а тепер думаю можливо краще почекати і розкошелитись на Ryzen 7 7800X або Ryzen 7 7900X
Volodya811
Member

Повідомлення

Vers1a: 21.05.2022 15:02 Радує, що на фоні цього ціни на попередню лінійку почали повзти трохи вниз

Сам придивилявся до AMD Ryzen 7 5800X

https://hotline.ua/computer-processory/ ... ?tab=about

а тепер думаю можливо краще почекати і розкошелитись на Ryzen 7 7800X або Ryzen 7 7900X
Немає сенсу ніякого брати AMD Ryzen 7 5800X, коли є Олдер Лайки від Інтел, у яких швидші ядра. Це як різниця між Зен1 та Зен2.
Що буде на АМ5 подивимося, але у мене є сумніви, що АМД зможе наздогнати Інтел, у якого також скоро виходить нове покоління.
RazrKh
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

Опять народ наберёт 16 ядерных 7900х в пару к 1060 3 Гб типа на будущее как было с 10 и 11 сериями тела :laugh:
coffeeman
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

Треба чекати на десктопні APU на AM4 - і вже потім приймати рішення.

Думаю, що майбутні APU зможуть задовільнити потреби більшої частини гравців. Розробники ігор будуть дивится на доступність платформ, де може бути запущено їхня гра. Тому або ти робиш гру яка має нормальний геймплей та нормально працює на більшості комп'ютерів, або робиш суперграфоній з ватним геймплеем для елітних гравців.

Розробка ААА-ігор вже давно стала захмарною по ціні, тому для гравців до ціни самої гри треба додати ціну апгрейду. Якщо це буде 10 ігор ААА-рівня, то ціну гри з next-Gen графікою можна сміливо множити на 2.
dr31k0
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Шось я слабо доганяю за ті 25 ліній. Ну теоретично 16 на відео, 4 на м2 слот, 4 на чіпсет і 1?¿?¿
st0k
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук

Повідомлення

судячи з цін, походу добре шо я зібрав собі нового корча на 12400f
Vecchio
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Свежая новость от
15 мая 2022 г., 09:52 по восточному поясному времени
:gigi:

Сомневаюсь, что будет 24 ядра. 16 - максимум, мой прогноз.
SergFX
Member
Звідки: Одесса

Повідомлення

не будет там 24 ядер.
350 баксов за 6 ядерник :lol: :lol: :lol: сравните с задержавшимся 5600 и 3600 и оцените как с ростом производительности и процента рынка амд доит своих покупателей!
у Интела чуть дешевле 7600x есть 8+4 ядерный i7 12700 который на уровне 5900x-5950x. Добротные платы среднего класса идут от 110-120$.
Память ddr4 стоит дешево и у многих уже есть, а прирост дорогой от ddr5 4800-6000 копеечный в большинстве задач.
Короче даже старый AM4 с резко подешевевшими рузенами будет давать больше производительности на бакс.

Отправлено спустя 4 минуты 6 секунд:
RazrKh: 21.05.2022 15:36 Опять народ наберёт 16 ядерных 7900х в пару к 1060 3 Гб типа на будущее как было с 10 и 11 сериями тела :laugh:
7900x с платой a720 чтобы сэкономить, ведь официально поддерживает же и привычка брать дешевые платы осталась :lol:
oleg_qwerty
Member
Звідки: Львів

Повідомлення

zmax
Топові проци завжди були з високою ціною. Така собі плата за доступ в клуб. Згадайте ті ж AMD64 FX 74 за кілобакс. Їх що тоді, що зараз купують одиниці. Скажіть, ви багатьох знаєте, кому потрібні 16-24 ядра +SMT в домашніх умовах? Я - жодного такого. Дизайнери, контент-мейкери не враховуються, для них то інструмент, вони ним заробляють. Для основної маси є сенс дивитись на 6-8 ядер, а там ціна буде все ж таки доступніша. Так, не $100, як колись коштував доволі не поганий проц. Ну так і бакс зараз давно не той, що був 10-15 років тому. Ну а якщо хтось хоче собі топовий проц і може його собі дозволити - ну що ж тут такого, порадіймо за людину. Я он побачив 24 ядра, я його хочу. Я можу його собі дозволити. Але я уявлення не маю, що з ним таким робити. В домашньому використанні профільного 5900 вистачає з головою.

dr31k0
Лінія на USB, там в процові вже є контролер.
MaKCuMyC
Member
Аватар користувача
Звідки: Сєвєродонецьк

Повідомлення

24 ядра вполне реальны, добавляется лишь ещё один CCD
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

не уявляю як 24 настільки потужних ядра можуть працювати з 2ма каналами памяті, навіть 5200+. Хоча в Тредріпері 64 ядра на 4х каналах якось працювали :insane:
Хоча невже так важко 3й канал приліпити? (А може і дійсно буде, недаремно ж ніжок на 400 шт більше?)
Навіть на самих дешманських материнках завжди 2 канали розводять, то і 3й тільки розведуть, хоча б на середніх/дорогих платах.
Відповісти