Мегарозпродаж в Epic Games Store та Borderlands 3 у подарунок

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
MuDOZ
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Пропоную обговорити Мегарозпродаж в Epic Games Store та Borderlands 3 у подарунок
Я бляха минулого тижня Борду 3 купив в стімі
Rex
Member

Повідомлення

Я бляха минулого тижня Борду 3 купив в стімі
Можете повернути, якщо награли не більше 2-х годин.
MuDOZ
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Rex: 19.05.2022 19:33
Я бляха минулого тижня Борду 3 купив в стімі
Можете повернути, якщо награли не більше 2-х годин.
Ну я її точно купував щоб не грати :beer:
Rex
Member

Повідомлення

MuDOZ
Ну у мене буває таке, що я купую гру на розпродажі, коли цікава ціна, а граю через пів-року, наприклад. Тому і написав.
MuDOZ
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Rex: 19.05.2022 19:35 MuDOZ
Ну у мене буває таке, що я купую гру на розпродажі, коли цікава ціна, а граю через пів-року, наприклад. Тому і написав.
Ну в мене так більша половина бібліотеки в стімі, але не з Бордою
utbrock
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна, Рівне

Повідомлення

Оце так подарунок!
Нарешті можна зіграти її в кооперативі :beer:
romawrq
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

А шо порадите купити для мого ПК (i7 3770, RTX 2060 Super) і це все добро на Windows 7

Я дивлюся на Horizon Complete Edition.
Шо ще є з цікавого, на вашу думку?

І наскільки проблема може бути з моею систему на 7й Вінді?)

Дякую!
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

romawrq: 19.05.2022 20:03 А шо порадите купити для мого ПК (i7 3770, RTX 2060 Super) і це все добро на Windows 7

Я дивлюся на Horizon Complete Edition.
Шо ще є з цікавого, на вашу думку?

І наскільки проблема може бути з моею систему на 7й Вінді?)

Дякую!
Ви так кажете начебто гру можно активувати тільки зараз і тільки на цьому ПК :gigi:
Якщо проблеми будуть то Windows 10 встановіть, а щодо гри... Це порт на ПК, виглядає розкішно коли відеокарта дозволяє, але через відсутню можливість розпочати грати на ПК та продовжити з ноуту в командировці (пропонує з початку, нема синхронізації збереження) забив на неї, мабуть колись пройду.
TheDmytrius
Member

Повідомлення

Те відчуття, коли комп залишився вдома
romawrq
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Ви так кажете начебто гру можно активувати тільки зараз і тільки на цьому ПК :gigi:
Якщо проблеми будуть то Windows 10 встановіть, а щодо гри... Це порт на ПК, виглядає розкішно коли відеокарта дозволяє, але через відсутню можливість розпочати грати на ПК та продовжити з ноуту в командировці (пропонує з початку, нема синхронізації збереження) забив на неї, мабуть колись пройду.
[/quote]

Сталося в моему житті так, що саме ігри я не купував в Стімі/Оріджині чи ще в чомусь. От реально - не купував і все.
По суті, зараз буде перша моя покупка, тому може трохи дивні питання поставив)

"Це порт на ПК" - соррі, але я не зрозумів трохи. Це назва гри, чи коментар до Horizon ?)
Huanantop
Member

Повідомлення

romawrq: 19.05.2022 20:03 А шо порадите купити для мого ПК (i7 3770, RTX 2060 Super) і це все добро на Windows 7

Я дивлюся на Horizon Complete Edition.
Шо ще є з цікавого, на вашу думку?

І наскільки проблема може бути з моею систему на 7й Вінді?)

Дякую!
Очень советую хеви рейн/детройт (Дэвид Кейдж гений,но бэйонд 2 солс не всем посоветую)Ну и классика рдр 2/сайберпунк - топ. :-P .Если фанат детективов шерлок хорлмс краймс энд панишмент или парт ван (дэвилс дотер не советую) :shuffle:
Devijack
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Так что стоит что бы поиграть или такое же Г как прошлые части?
Skiff93
Member
Звідки: Вінницька область

Повідомлення

romawrq: 19.05.2022 20:03 А шо порадите купити для мого ПК (i7 3770, RTX 2060 Super) і це все добро на Windows 7

Я дивлюся на Horizon Complete Edition.
Шо ще є з цікавого, на вашу думку?

І наскільки проблема може бути з моею систему на 7й Вінді?)

Дякую!
Єлдарік купи - я на 200 годин залип. Просто нереальні ліки від сьогоднішньої реальності. Але якщо раніше Соулс серію не грав - спочатку буде важкувато. Кума так і підсадив, йому чомусь Відьмак 3 краще втретє бігати...
termit214
Junior
Звідки: Одесса

Повідомлення

Devijack: 19.05.2022 21:03 Так что стоит что бы поиграть или такое же Г как прошлые части?
Если прошлые части для вас г.., то точно не стоит.
Grinnie Jax
Member
Аватар користувача
Звідки: Менск

Повідомлення

romawrq
Герои 3 :D
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

romawrq: 19.05.2022 20:33 Сталося в моему житті так, що саме ігри я не купував в Стімі/Оріджині чи ще в чомусь. От реально - не купував і все.
По суті, зараз буде перша моя покупка, тому може трохи дивні питання поставив)

"Це порт на ПК" - соррі, але я не зрозумів трохи. Це назва гри, чи коментар до Horizon ?)
Це повноцінна гра, просто першечергово розроблювалась для консолі.
konb999
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Alligator: 19.05.2022 20:24
romawrq: 19.05.2022 20:03 А шо порадите купити для мого ПК (i7 3770, RTX 2060 Super) і це все добро на Windows 7

Я дивлюся на Horizon Complete Edition.
Шо ще є з цікавого, на вашу думку?

І наскільки проблема може бути з моею систему на 7й Вінді?)

Дякую!
Ви так кажете начебто гру можно активувати тільки зараз і тільки на цьому ПК :gigi:
Якщо проблеми будуть то Windows 10 встановіть, а щодо гри... Це порт на ПК, виглядає розкішно коли відеокарта дозволяє, але через відсутню можливість розпочати грати на ПК та продовжити з ноуту в командировці (пропонує з початку, нема синхронізації збереження) забив на неї, мабуть колись пройду.
Не правда,- я в хорайзон поочередно играл дома на системнике и на работе на ноуте и все нормально синхронизировалось через облако. В стиме правда.
afhpwnd
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривий Ріг

Повідомлення

Devijack: 19.05.2022 21:03 Так что стоит что бы поиграть или такое же Г как прошлые части?
Лучше давите косынку на ультра пресете графики в 4к или сапера.
white_noise
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Grinnie Jax: 20.05.2022 03:04 romawrq
Герои 3 :D
Доречі, сьомі герої зараз на розпродажі в Епіків (-75 % - 172,25 грн. (замість 689 грн.))
Відповісти