Можливі скриншоти нової гри серії Silent Hill

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
vevini6180
Junior

Повідомлення

Пропоную обговорити Можливі скриншоти нової гри серії Silent Hill

Зображення

Що це за симулятор циганки?

Рлі, це все остаточно набридло. Позавчора нафіг видалив Forsa Horizon після того, як мені змусили вибрати персонажа з поміж самих азіатів та цвітних, потів змусили вибрати Identity включно з They/Them, протез ноги, але останною краплею були фільтри толерантності на імя персонажа, я чесно спробував 10 разів, але всі вони були недостатньо толерантні на думку Майкрософт. після цього з задоволенням звільнив 100Гб ССД
coffeeman
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

Давно грав в другу частину. Сподобалися музика, сюжет, локації, але сам геймплей не осилив - довелося гайдами користуватися. Після того скачав музику Акіри Ямаоки, яку зміг знайти - досі десь лежить на диску. Якщо в гру будуть вплітати толерантність, буде цензура (щоб по-більше заробити на більш ширших аудиторіях), то я би не розраховував на шедевральне виконання.
Yalg
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Главное чтобы хотя бы минимально вытянули атмосферу.
SKYJAKER
Member
Аватар користувача
Звідки: м Камянське

Повідомлення

мені одному ці фото нагадують розбомблені села після орків тай наче фото звідтіля :-/
vevini6180
Junior

Повідомлення

SKYJAKER: 13.05.2022 19:35 мені одному ці фото нагадують розбомблені села після орків тай наче фото звідтіля :-/
то циганський табір, див на протагоніста
Hellsing777
Member

Повідомлення

coffeeman: 13.05.2022 14:28 Давно грав в другу частину. Сподобалися музика, сюжет, локації, але сам геймплей не осилив - довелося гайдами користуватися. Після того скачав музику Акіри Ямаоки, яку зміг знайти - досі десь лежить на диску. Якщо в гру будуть вплітати толерантність, буде цензура (щоб по-більше заробити на більш ширших аудиторіях), то я би не розраховував на шедевральне виконання.
цензура тільки для амерікан локалізейшен)
Dezmen
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

SKYJAKER: 13.05.2022 19:35 мені одному ці фото нагадують розбомблені села після орків тай наче фото звідтіля :-/
да это скорее фото из росии, в каком-нибудь челябинске или воркуте
stoned
Member
Аватар користувача
Звідки: omicron persei 420

Повідомлення

vevini6180
За яку індустрію проголосували гривнею, таку і отримали. :rolleyes:
Demmel
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

Первая часть на PS1 была потрясной.
kolio
Member
Аватар користувача

Повідомлення

SKYJAKER: 13.05.2022 19:35 мені одному ці фото нагадують розбомблені села після орків тай наче фото звідтіля :-/
Це фото квартири з ремонтом в новобудовi на козломордii :lol:
zelloyn
Member
Аватар користувача
Звідки: Винница и Ганновер

Повідомлення

Дуже сильно очікую нормальний ambient music, лімінальні простори, хочу бачити холодну атмосферу, постійно темні кольори, загадковість у всьому і безвихідь. Відчути історію кожного персонажа, побачити їх справжнє обличчя. Але, по факту, скоріше отримаємо: сходи те, принеси це. Кастомний вибір персонажів, призведе до того, що ми їх не упізнаємо, вони будуть для нас порожнім місцем.
Maxhope
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Только это экс Пс5 , так что у нас поиграют не многие
Відповісти