Нові чутки про флагманські відеокарти AMD, Nvidia та Intel

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
SKYJAKER
Member
Аватар користувача
Звідки: м Камянське

Повідомлення

Пропоную обговорити Нові чутки про флагманські відеокарти AMD, Nvidia та Intel
шось захоплення амд цими чіплетами черезчур переграє, ладно в процах а от в відяхах скіки їх там 5 різних штук з різними техпроцесами, відяхи набаго більше виконуть роботи ніж проци тому в деяких проектам будуть скоріше аномально пасти задніх
FreezerUA
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернівці

Повідомлення

Судячи з поточної тенденції - скоро можна буде відеокарти замість бойлера використовувати і це трохи лякає.
Хотілось би якоїсь енергоефективності :-/
voldemarcik
Member
Аватар користувача
Звідки: БандерШтат

Повідомлення

Після війни, коли прожинемо мордорських свинособак з нашої неньки України - планую придбати RTX 3070 :laugh: ... А далі буде видно)
MIKE11
Member
Аватар користувача

Повідомлення

voldemarcik: 11.04.2022 16:06 Після війни, коли прожинемо мордорських свинособак з нашої неньки України - планую придбати RTX 3070 :laugh: ... А далі буде видно)
нус тогда уже 4070 будет
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ооооо это же сколько всего можно ждать :eek:
Ждуны в восхищении !
catdoom
Member
Аватар користувача

Повідомлення

В теперешних условиях вполне за глаза видеокарты которая тащит 1080р и браузер, так как совсем не до игр. Как говорят эксперты США и в том числе Арестович, то война у нас теперь надолго, до разгрома Z-режима.
Мировой порядок рушится, первая серьёзная трещина Украина. Всё потому что теперешняя цивилизация слащавая сказка, а мир стоит на грани экологической катастрофы.
someoneNicko
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

catdoom: 11.04.2022 16:38 В теперешних условиях вполне за глаза видеокарты которая тащит 1080р и браузер, так как совсем не до игр. Как говорят эксперты США и в том числе Арестович, то война у нас теперь надолго, до разгрома Z-режима.
Мировой порядок рушится, первая серьёзная трещина Украина. Всё потому что теперешняя цивилизация слащавая сказка, а мир стоит на грани экологической катастрофы.
Дивлячись для чого. От на днях колупався в Blender, якщо працювати над geometry nodes, то на full HD моніторі не вистачає чіткості і приходиться приближувати мілкий текст в нодах, не дивлячись на те, ще монітор 27".
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: Воля або смерть🇺🇦

Повідомлення

еще вспоминают про фулшд, мне 4к бывает маловато будет :D
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Користуюсь 1070 і чомусь її енергоспоживання мені дуже подобається. Очікував серед РТХ із подібним енергоспоживанням, але щось пішло не так….

Доречі: чи не зустрічав хто порівняння скільки споживають РТХ-відеокарти коли промені активовані і не активовані?
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

FreezerUA: 11.04.2022 16:06 Судячи з поточної тенденції - скоро можна буде відеокарти замість бойлера використовувати і це трохи лякає.
Хотілось би якоїсь енергоефективності :-/
есть куча СВО для видеокарт
что мешает подключить воду из крана в видяху, а дальше в бойлер (точнее в теплоизоляционный бак)?
Востаннє редагувалось 11.04.2022 18:27 користувачем KimRomik, всього редагувалось 1 раз.
Vecchio
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Мощность данного решения достигнет 500 Вт.
Насколько я знаю, про 500Вт он писал в 1-воапрельском твите, т.е. это может быть уткой.
375Вт - это тот TBP, про который писали не 1-го апреля, а ранее.
quadrotony
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Значить ще почекаю, не буду міняти свою 1080 Ti
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: Воля або смерть🇺🇦

Повідомлення

VovaII: 11.04.2022 18:21Користуюсь 1070 і чомусь її енергоспоживання мені дуже подобається. Очікував серед РТХ із подібним енергоспоживанням, але щось пішло не так….
ну моя 3060ти с заниженым вольтажом так же кушает 110-150вт
Alex Pepper
Member
Аватар користувача
Звідки: Сумы

Повідомлення

Ждём 3080 Ти по 500 баксов на барахолке :gigi:
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Alex Pepper
ну лет через 5-6 будут, жди :laugh:
Alex Pepper
Member
Аватар користувача
Звідки: Сумы

Повідомлення

Paradox1306: 11.04.2022 20:39 Alex Pepper
ну лет через 5-6 будут, жди :laugh:
Ну, почему? Я вот 1080 Ти купил за 500 баксов в феврале 2019, через два года после релиза. Ждём повторения истории :gigi:
Ektalion
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Alex Pepper: 11.04.2022 21:08 Ну, почему? Я вот 1080 Ти купил за 500 баксов в феврале 2019, через два года после релиза. Ждём повторения истории :gigi:
І нічого, що тоді не було ніяких дефіциту, ковіду, війни? Вам видніше.
seraphic
Member
Аватар користувача
Звідки: Дон.обл

Повідомлення

Ektalion
про эфир забыл, ну пусть помечтает
Alex Pepper
Member
Аватар користувача
Звідки: Сумы

Повідомлення

seraphic: 11.04.2022 21:53 Ektalion
про эфир забыл, ну пусть помечтает
Рано или поздно он уйдёт в медвежий тренд. Инфа 146%.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alex Pepper: 11.04.2022 21:081080 Ти купил за 500 баксов в феврале 2019, через два года после релиза. Ждём повторения истории
мсрп 1080ті була 700 баксів. через 2 роки після релізу купити її за 500 це 70% від мсрп, трохи менше якщо гарний нереф.

"повторення історії" для 3080ті з мсрп 1200$ це означатиме прайс 800-850$ через 2 роки, тобто влітку 2023. цілком реально, на мій погляд.
Востаннє редагувалось 11.04.2022 22:53 користувачем leif, всього редагувалось 3 разів.
Відповісти