Выбор оперативной памяти

Обсуждение оперативной памяти
Відповісти
Автор
Повідомлення
Ray2000gt
Advanced Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Ветка по выбору и обсуждению оперативной памяти. Тут даем советы, и отписываемся о впечатлениях от использования оперативной памяти.

Статистика разгона ведется в отдельной ветке.

Прежде чем задать вопрос, ознакомтесь с FAQ!

Зображення

Написать отзыв/жалобу/пожелание по действиям куратора можно в теме: Кураторы тем
Востаннє редагувалось 11.11.2011 19:33 користувачем Ray2000gt, всього редагувалось 8 разів.
heidfeld
Member
Аватар користувача
Звідки: деревня скрытая в листве

Повідомлення

Skeefeeng: 18.11.2021 23:04 jorg
Благодарю за хорошие вести :beer: Раз такое дело, то попробую замахнутся на 3800. Поделитесь секретом откуда эти схемы?
https://www.overclockers.ua/cpu/amd-zen ... ini-guide/
Asuser
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Сильно не бейте :gigi:
Мать Giga Z77M-D3H, проц Xeon E3-1230 v2.
Можно поставить DDR3@2400 MHz, выбрать XMP профиль в биосе материнке (чтобы ОЗУ работала именно на 2400) и наслаждаться? :-/ Контроллер Зиона то 1600 MHz :idea:
Мать держит данную частоту: https://download.gigabyte.com/FileList/ ... 7m-d3h.pdf
Skeefeeng
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Asuser
Должно завестись, если мать не взбрыкнет. Вот скрин с моей предыдущей системы, правда все ручками подгонял, xmp профиль был на 1600.
На Z материнках контроллер проца вообще не важен, там уже плата решает.
Зображення
Mr_Mass
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

Господа, подскажите кто имел дело с обычным зеленым микроном, такого плана - CT16G4DFRA32A. Они так же хороши как, например, BL16G32C16U4?
Wiking007
Member
Звідки: Днепр

Повідомлення

Подскажите, будет ли работать память ддр3 с есс небуферизированная в обычных ПК?
Andok
Junior

Повідомлення

Подскажите какой модуль памяти 16 гб можно подобрать в пару к https://www.kingston.com/dataSheets/HX432C18FB_16.pdf . например вот этот подойдет https://www.kingston.com/dataSheets/KF432C16BB_16.pdf? ПК ROG STRIX X470-F GAMING + ryzen 2700
Andikho
Member
Звідки: Україна

Повідомлення

Andok
не думаю, что на зен+ у вас нормально сдружаться двухранговая плашка и одноранговая. Хотя, если без разгона, то должно по идее работать.

Wiking007
Это зависит от проца и материнки - если в них есть поддержка есс памяти, то будут, если нету - как повезет.
Вадим_М
Junior
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Доброго дня. Підкажіть, хто в курсі. Хочу підкупити собі на Блєк Фрайдей 2 кіти памяті - Crucial DDR4-3200 16384MB PC4-25600 (Kit of 2x8192) Ballistix RGB White
Отакої (тільки не на Розетці) - https://hard.rozetka.com.ua/crucial_bl2 ... 183309498/ Але прочитав у відгуку, що хлопчина не міг нічим її синхронізувати (не памятаю чи в нбого Асуса Аура чи Містік Лайт чи ще щось). Хтось в курсі, чи це так? Можливо баг його конкретної системи? Планується ставити на Asus Prime X470-PRO. Можна буде її через Аура Сінк синхронізувати? Хтось мав справу? Не хочеться вставляти в системник рандомно блимаючу некеровану фігню((
l-m
Member

Повідомлення

Вадим_М
Софтом від Crucial синхронізується без проблем у мене.
Зі стороннього софту пробував тільки OpenRGB під Лінукс, але там підтримка Балістік на початковому етапі.
З часом може з'являтись розсинхрон, лічиться знову запуском софта.
Але взагалі використовую статичний режим зі зменшенною майже до мінімуму яскравістю, всі ці блимання схоже не моє (і взагалі брав заради датчиків температури, яких немає у моделей без РГБ).
ScorpionRRR
Member
Аватар користувача
Звідки: Rubizhne --- Dnipro

Повідомлення

Вадим_М
Софтом от Crucial 4 модуля отлично синхронизируются.
Вадим_М
Junior
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

l-m
Дякую. Я тоже так подумав, що навряд чи Мікрон так тупанув. Про память Крушиал тільки найкращі враження. Скоріше той юзер щось наплутав. Та і в описі амазоновському вже дочитався, що сумісні з Аура Сінк. Але дуже дякую, що відписали, встиг якраз взяти по непоганій ціні. Бо на Амазоні акції не як на Розетці - два тижня пишуть коло стандартної ціни завищену ціну і просто перекреслюють її. Там дійсно хороша знижка, але хто не встиг - то гудбай, побачимося за рік))

Відправлено через 38 секунд:
ScorpionRRR
Дуже дякую
Megaclite
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Вадим_М: 26.11.2021 20:18 Доброго дня. Підкажіть, хто в курсі. Хочу підкупити собі на Блєк Фрайдей 2 кіти памяті - Crucial DDR4-3200 16384MB PC4-25600 (Kit of 2x8192) Ballistix RGB White
Отакої (тільки не на Розетці) - https://hard.rozetka.com.ua/crucial_bl2 ... 183309498/ Але прочитав у відгуку, що хлопчина не міг нічим її синхронізувати (не памятаю чи в нбого Асуса Аура чи Містік Лайт чи ще щось). Хтось в курсі, чи це так? Можливо баг його конкретної системи? Планується ставити на Asus Prime X470-PRO. Можна буде її через Аура Сінк синхронізувати? Хтось мав справу? Не хочеться вставляти в системник рандомно блимаючу некеровану фігню((
Зачем покупать этот хлам на микроне, если можно купить G.Skill TridentZ RGB на B-die за те же деньги
если бы там цена еще была 2100, то можно
ScorpionRRR
Member
Аватар користувача
Звідки: Rubizhne --- Dnipro

Повідомлення

Зачем покупать этот хлам на микроне, если можно купить G.Skill TridentZ RGB на B-die за те же деньги
Покажите этот B-die по хорошей цене. Нет таких комплектов памяти. Samsung B-die намного дороже Micron e-die.
Вадим_М
Junior
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Megaclite: 27.11.2021 12:43
Вадим_М: 26.11.2021 20:18 Доброго дня. Підкажіть, хто в курсі. Хочу підкупити собі на Блєк Фрайдей 2 кіти памяті - Crucial DDR4-3200 16384MB PC4-25600 (Kit of 2x8192) Ballistix RGB White
Отакої (тільки не на Розетці) - https://hard.rozetka.com.ua/crucial_bl2 ... 183309498/ Але прочитав у відгуку, що хлопчина не міг нічим її синхронізувати (не памятаю чи в нбого Асуса Аура чи Містік Лайт чи ще щось). Хтось в курсі, чи це так? Можливо баг його конкретної системи? Планується ставити на Asus Prime X470-PRO. Можна буде її через Аура Сінк синхронізувати? Хтось мав справу? Не хочеться вставляти в системник рандомно блимаючу некеровану фігню((
Зачем покупать этот хлам на микроне, если можно купить G.Skill TridentZ RGB на B-die за те же деньги
если бы там цена еще была 2100, то можно
Ну взвгалі-то там ціна була 1700. На олімпіаду з оверклокінгу я не збирався. А попередня моя балістікс спортс лт себе показала просто супер, стабільно і без проблем. Так що думаю воно таки варто було.
Megaclite
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Вадим_М: 27.11.2021 19:29 Ну взвгалі-то там ціна була 1700. На олімпіаду з оверклокінгу я не збирався. А попередня моя балістікс спортс лт себе показала просто супер, стабільно і без проблем. Так що думаю воно таки варто було.
Ну отличная цена тогда за такое
А без распродажи почти 2х
Вадим_М
Junior
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Megaclite
Я ж кажу, Амазон це не Розетка, яка просто імітує "акції". В принипі можна було взяти кіт 2*16 3200-ої без "блєстяшок" взагалі за 108 баксів (плюс пару басків за доставку).
Fraunhofer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Подскажите, пожалуйста, что лучше взять для R9 5950X: G.Skill Ripjaws V или G.Skill Trident Z?
Разница в цене около $100, а есть ли разница в производительности?

Выбор из этого:
спойлер
Зображення
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

подскажите память 2 планки по 16 DDR4 на 11 поколение интел
DneprShark
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Парни, всем привет!

Нужна помощь - ищу двухранковую (Dual Rank) память с частотой 2933/3000 на Ryzen 1600AF либо 2600X, 2 планки по 8 гигов.

Есть ли у кого-то названия моделей с такими частотами которые точно двухранковые? Возможно, список таковых?

Буду очень благодарен :beer:
Відповісти