Выход настольной GeForce RTX 3050 запланирован на второй квартал следующего года

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
WWQ
Member
Аватар користувача

Повідомлення

sloveee: 27.11.2021 16:00ну когда еще не было 3ХХХ серии 2080ти в магазинах стоили 35 тысяч где-то, слишком для меня, я 3070 gamerock за 27 взял, более адекватно уже, честно говоря кажется что разработчики виноваты, что для QuadHD им не хватает 8 гиг в 2021 году, куртка жадный конечно, но что поделать
я взял свою 2080ti на старте продаж 3ххх, за 20к (б\у), продав за пару недель до этого 2080s за 18к, при том что у меня была возможность взять за 19.2к польскую 3070 (асус дуал), правда потом пришлось на 2080ti докупать морфиуса ибо штатный охлад - боль.
Asmodeus55555
Member
Аватар користувача
Звідки: Another world

Повідомлення

Я уж подумал, что реально настольной - внешней видеокарты. Это пора уже выпускать массово с встроенным блоком питания.
Ektalion
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

yupi: 27.11.2021 15:05 Что-то майнеры не гребут 5500xt на 8Gb ;)
Звісно не гребуть :rotate:

ОЛХ
спойлер
Зображення
benderOS
Member
Звідки: ЗП

Повідомлення

Melofon: 27.11.2021 16:17
yupi: 27.11.2021 15:27 Fixxer
И? Их же не майнеры раскупили :rolleyes:
У вас есть статистика кто конкретно их выкупил?
угадай по фото
Alex646
Member

Повідомлення

yupi: 27.11.2021 15:05 Что-то майнеры не гребут 5500xt на 8Gb ;)
:laugh:
Зображення
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

benderOS: 27.11.2021 20:15
Melofon: 27.11.2021 16:17

У вас есть статистика кто конкретно их выкупил?
угадай по фото
Я на то человеку и намекнул что их нет в продаже не из-за геймеров, а он наивно думает что их майнеры не выгребают.
benderOS
Member
Звідки: ЗП

Повідомлення

Melofon
он? :laugh:

Это ОНИ, при том три категории, барыги, майнеры и долбоящеры с легкими деньгами, поочередно перекидывают вину между собой :gigi:
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

benderOS

:facepalm: Он!, а ты мне про категории виноватых :gigi: , и если что барыги не виноваты что некоторых карт на полках нет, они виноваты в том что на диком спросе дико загнули цены.
nv_ua
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

john_headon: 27.11.2021 15:39 Вот бы кто-то обвалил все крипты. Эх мечты-мечты. :shuffle:
Судя по шортам каждую неделю – вырасти крипте точно уже не дадут
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Melofon: 28.11.2021 03:14они виноваты в том что на диком спросе дико загнули цены
і в чому власне їхня вина? в тому що займались бізнесом а не благодійністю в сегменті товарів "розваги, відпочинок, азартні ігри"? :laugh:

людина яка продає залізо ставить собі за мету заробити якомога більше грошей в найкоротші терміни, а не забезпечити васю, коляна та петра відеокартами по зручних для них цінах :lol: у нас в конституції право людини на 60фпс\1080п ще не прописано
AceDeLaeda
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Буква Ю.............
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

leif

Спасибо кэп что пояснили азы капитализма :gigi: извените но мне не хочется потокать ихним хотелкам, мне проще играть перестать в ААА игры и потратить деньги на другое хобби, слава яйцам оно у меня не одно.
pixels
Member

Повідомлення

leif: 28.11.2021 12:09
Melofon: 28.11.2021 03:14они виноваты в том что на диком спросе дико загнули цены
і в чому власне їхня вина? в тому що займались бізнесом а не благодійністю в сегменті товарів "розваги, відпочинок, азартні ігри"? :laugh:

людина яка продає залізо ставить собі за мету заробити якомога більше грошей в найкоротші терміни, а не забезпечити васю, коляна та петра відеокартами по зручних для них цінах :lol: у нас в конституції право людини на 60фпс\1080п ще не прописано
Їм важко прийняти той факт, що якщо не будеш більше і краще працювати, то не бачити їм гарної ВК. :learn:

Відправлено через 3 хвилини 55 секунд:
Melofon: 29.11.2021 04:10 leif

Спасибо кэп что пояснили азы капитализма :gigi: извените но мне не хочется потокать ихним хотелкам, мне проще играть перестать в ААА игры и потратить деньги на другое хобби, слава яйцам оно у меня не одно.
Справи виключно в твоїх пріоритетах і можливостях. Дехто покупає вудку за 2к баксов або аудіокабель за косяр.
Так, зараз такі часи, що куди не ткнеш, то треба гроші, гроші, гроші та гроші.
washburn_t15
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Не гребут по причине отсутствия.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

pixels: 29.11.2021 04:57
leif: 28.11.2021 12:09
і в чому власне їхня вина? в тому що займались бізнесом а не благодійністю в сегменті товарів "розваги, відпочинок, азартні ігри"? :laugh:

людина яка продає залізо ставить собі за мету заробити якомога більше грошей в найкоротші терміни, а не забезпечити васю, коляна та петра відеокартами по зручних для них цінах :lol: у нас в конституції право людини на 60фпс\1080п ще не прописано
Їм важко прийняти той факт, що якщо не будеш більше і краще працювати, то не бачити їм гарної ВК. :learn:


Видимо это вам трудно принять тот факт что не все люди не хотят платить вдвое-трое дороже реальной цены за продукт, а вы кушайте не обмазайтесь :gigi:


Відправлено через 3 хвилини 55 секунд:
Melofon: 29.11.2021 04:10 leif

Спасибо кэп что пояснили азы капитализма :gigi: извените но мне не хочется потокать ихним хотелкам, мне проще играть перестать в ААА игры и потратить деньги на другое хобби, слава яйцам оно у меня не одно.
Справи виключно в твоїх пріоритетах і можливостях. Дехто покупає вудку за 2к баксов або аудіокабель за косяр.
Так, зараз такі часи, що куди не ткнеш, то треба гроші, гроші, гроші та гроші.
Я готов платить цену за своё хобби, и одно из них к примеру мтб лисопед у которого только одна вилка стоит косарь и она того стоит, но когда просят в три раза дороже рекомендованной цены производителя то уж извольте...
А времена сейчас такие как и ..нацать лет назад, говорите так как будто раньше деньги были не нужны :lol: аж смешно читать честное слово ;)
pixels
Member

Повідомлення

Melofon: 29.11.2021 05:43
pixels: 29.11.2021 04:57

Їм важко прийняти той факт, що якщо не будеш більше і краще працювати, то не бачити їм гарної ВК. :learn:


Видимо это вам трудно принять тот факт что не все люди не хотят платить вдвое-трое дороже реальной цены за продукт, а вы кушайте не обмазайтесь :gigi:


Відправлено через 3 хвилини 55 секунд:


Справи виключно в твоїх пріоритетах і можливостях. Дехто покупає вудку за 2к баксов або аудіокабель за косяр.
Так, зараз такі часи, що куди не ткнеш, то треба гроші, гроші, гроші та гроші.
Я готов платить цену за своё хобби, и одно из них к примеру мтб лисопед у которого только одна вилка стоит косарь и она того стоит, но когда просят в три раза дороже рекомендованной цены производителя то уж извольте...
А времена сейчас такие как и ..нацать лет назад, говорите так как будто раньше деньги были не нужны :lol: аж смешно читать честное слово ;)
Я за це і кажу, пріоритети. А чим так ваш вело скам цінний? Я раніше теж багато витрачав на це, шоссер був, і знаю що та скільки коштує. Так от, це теж саме лайно по оверпрайсу як і все інше. Відюха хоча б майнити гроші тобі може, от і зросла в ціні. Якщо ти не знаєш хто в цьому винний, я тобі скажу, це жага людей до швидких грошей. А майнери, баригі, біржі, виробники, дісрібьютори тільки те і роблять, щоб забезпечити цю схему. Крайніх ніхто не знайде.
Ціна вашої вилки як і ціна вк формується співвідношенням попиту та пропозиції. В решті решт шматок алюмінію с парой ресор та амортизаторів залитих олією можуть коштувати набагато дешевше. Але є ринок...
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

pixels: 29.11.2021 06:21 Але є ринок...
На этом и сойдёмся, не вижу смысла в дальнейшем споре ;)
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Melofon: 29.11.2021 04:10Спасибо кэп что пояснили азы капитализма извените но мне не хочется потокать ихним хотелкам, мне проще играть перестать в ААА игры и потратить деньги на другое хобби, слава яйцам оно у меня не одно.
якщо чогось не хочеться робити, то звичайно не треба. але на моє питання про "провину" продавців заліза ви не відповіли. все ж таки, в чому провина полягає в форматі їхнього бізнесу?
Melofon: 29.11.2021 05:43Я готов платить цену за своё хобби, и одно из них к примеру мтб лисопед у которого только одна вилка стоит косарь и она того стоит, но когда просят в три раза дороже рекомендованной цены производителя то уж извольте...
згоден з вами, я теж залізо нині оновив лише тоді коли ціни впали, а якщо б цього не сталось то мабуть би ще далі чекав, у мене був досить потужний і свіжий конфіг, щоб пересідити ще рік-півтора. і так, не тому, що у мене бракувало грошей, а тому що мені комп'ютерне залізо за певну суму в задоволення купувати, а в два рази дорожче — вже ні, нема задоволення, марнотратство.

щодо велотеми я також вас розумію, у мене три велосипеди, найдешевший з них мені коштував як зараз просять за поганеньку 3080, але розмова не про це, а про те, що на мою думку, треба "просто перестати звинувачувати" (с) продавців у піднятті цін в ситуації високого попиту. відчепіться нарешті від людей :)

p.s. сам особисто я ніяк не пов'язаний ні з комп. залізом в Україні, ні з торгівлею в цілому
washburn_t15
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Вообще, за тишку с 8гб памяти был бы нормальный прайс баксов в двести. Но, само собой, данной цены мы раньше 2023 не увидим.
Відповісти