Знакомимся с флагманской платой Gigabyte Z690 Aorus Xtreme для чипов Core 12-го поколения

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

_clawfinger_: 21.10.2021 10:30Я в курсі що залізо подорожчало, але коли ціна за плату під 1К євро стала нормою?
норма для чого? це іміджевий для виробника та супер нішевий для споживача продукт, для таких — так, норма і вже кілька років, як мінімум. продають таких плат дуже мало, типу як відеокарт GALAX HOF і т.д.

мамки на загал таки дорожчають, як і решта заліза, очевидно, але не настільки сильно, щоб казати, що мамки по косарю це "норма" для звичайного юзера чи домашніх ентузіастів. мідлові моделі зараз продаються по цілком пристойних цінах, як на мене. та й навіть просунуту мамку для досить серйозного оверклокінгу (без мега-екстриму) можна взяти рази так в два дешевше ніж сабж
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Мамка от Гыги за 950 евро :lol:
deserteagle777
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Sanьka: 21.10.2021 10:51
deserteagle777: 21.10.2021 09:54То есть прайстэг в килоевро никого не смущает ?))
Мне пофиг. Я бы не купил материнку даже за 500 ойро.
Че мне смущаться из-за того, что я бы никогда не купил будь оно даже в 2 раза дешевле? :dontknow:
По этому просто оценил материнку без учета неадекватной цены.

Сейчас дурной тренд на ценообразование некоторых железок в стиле "Кто больше". Надеюсь народных плат оно менее коснется.
Но звоночек что 1700 будет дорого прозвенел и не раз.
так и я тоже не взял бы , из принципиальных побуждений :beer:
kolio
Member
Аватар користувача

Повідомлення

vetal_web: 21.10.2021 11:41 Он создан для того чтобы прятать дикие тайминги на маркировке планок памяти :gigi:
- Алло! Розетка? Я покупал у вас материнку Gigabyte Z690 Aorus Xtreme заказ 3234234234
- В чем ваш вопрос?
- На ней нет разъемов для памяти! Куда её вставлять?
- Ну депппил!!!
- Что вы сказали?
- Просто открутите 2 болтика на декоративной панели и они будут прямо под ней.
- Окей, но у меня высокие планки памяти, они туда не влезут!! Ну депппилы!!!
- Что вы сказали? Повторите, мы вас не услышали.
- Говорю, что мать гaвнo!!!!! :mad:
_clawfinger_
Member
Звідки: З берегів Дніпра

Повідомлення

leif: 21.10.2021 11:48норма для чого? це іміджевий для виробника та супер нішевий для споживача продукт, для таких — так, норма і вже кілька років, як мінімум. продають таких плат дуже мало, типу як відеокарт GALAX HOF і т.д.
Це такий іміджевий продукт, як з мене британська королева. :-P
Я розумію кілобакс за штучний продукт типу ASRock X570 Aqua, тут питань нема. А це... за красиві пластиковий кожух косар? Порівняй з аквою, там водянка практично на всю плату, а тут просто пластик на всю плату. Я не бачу за що тут можна заплатити такі гроші...
Моє імхо, користуються ситуацією на ринку й луплять необоснований оверпрайс.
leif: 21.10.2021 11:48мамки на загал таки дорожчають, як і решта заліза, очевидно, але не настільки сильно, щоб казати, що мамки по косарю це "норма" для звичайного юзера чи домашніх ентузіастів. мідлові моделі зараз продаються по цілком пристойних цінах, як на мене. та й навіть просунуту мамку для досить серйозного оверклокінгу (без мега-екстриму) можна взяти рази так в два дешевше ніж сабж
Тут згоден :beer:
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

_clawfinger_: 21.10.2021 12:44Це такий іміджевий продукт, як з мене британська королева.
можливо, ти просто не в курсі що таке іміджевий продукт.

для бренду просто мати в своєму асортименті плату за 1000 баксів (неважливо яку і чи буде її хтось купувати), в маркетингових категоріях це показник того, що бренд грає в вищий лізі і має інженерів, що можуть зробити аж отаку круту плату, чисто хай енд. наявність такої плати потрібна для продажів дешевших плат, які для споживача виглядатимуть привабливіше в світлі флагмана. а ти намагаєшся оцінювати зовсім з іншого боку
_clawfinger_
Member
Звідки: З берегів Дніпра

Повідомлення

leif: 21.10.2021 12:55можливо, ти просто не в курсі що таке іміджевий продукт.
Я в курсі що таки іміджевий продукт.
leif: 21.10.2021 12:55для бренду просто мати в своєму асортименті плату за 1000 баксів (неважливо яку і чи буде її хтось купувати), в маркетингових категоріях це показник того, що бренд грає в вищий лізі і має інженерів, що можуть зробити аж отаку круту плату, чисто хай енд. наявність такої плати потрібна для продажів дешевших плат, які для споживача виглядатимуть привабливіше в світлі флагмана. а ти намагаєшся оцінювати зовсім з іншого боку
Угу, й таким чином можна виправдати підвищення для мідлів й лоуендів на 100-50 баксів. ;)
MetalistForever
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Матеря на Rocket Lake намного дороже ,чем для Comet Lake , хотя они почти ни чем не отличаются . А тут еще более усиленное питание/ PCI 5.0 / DDR5/ и прочие мелкие плюшки ) - это ... так что ждем минимальный ценник 500$ для бюджетных Z 690
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Дешевый Интел. Ждем дешевого ДДР5 :beer:
ParaShoK
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків - UA

Повідомлення

Фраза "ПК - бояре" , смениться на "ПК - избранные(миллионеры)" или тому подобное. Сейчас собрать топ, даже при зп в 1к зеленых уже не так просто, не говоря уже о меньших зп.
Відповісти