Вело овери?

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
Sphinx
Member
Аватар користувача
Звідки: Ужгород

Повідомлення

ЭТО ШЕДЕВРР!!!!! :super: :super: :super:
Telcontar
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернiгiв

Повідомлення

Sphinx: 10.06.2021 23:21 ЭТО ШЕДЕВРР!!!!! :super: :super: :super:
Епік :super:
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ви не повірите :laugh:
спойлер
ЗображенняЗображення
Dark-seer
Member
Аватар користувача
Звідки: Deutschland

Повідомлення

Sphinx
:up:

Отправлено спустя 31 секунду:
leif: 11.06.2021 17:35 ви не повірите :laugh:
спойлер
ЗображенняЗображення
как покраска?
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

враховуючи поведінку чувака, я думав що все буде набагато гірше, якщо чесно. є пару-трійко дрібних косяків, але нічого критичного,ніяких потьоків, напливів чи чогось такого, що кидалось би в око. на загал їздити можна і поставити поруч з треками соромно не буде. а попадання в колір взагалі 100%, саме такий темно-жовтий\гірчичний я собі і уявляв для цього велосипеду.
Dark-seer
Member
Аватар користувача
Звідки: Deutschland

Повідомлення

leif: 11.06.2021 17:44 враховуючи поведінку чувака, я думав що все буде набагато гірше, якщо чесно. є пару-трійко дрібних косяків, але нічого критичного,ніяких потьоків, напливів чи чогось такого, що кидалось би в око. на загал їздити можна і поставити поруч з треками соромно не буде. а попадання в колір взагалі 100%, саме такий темно-жовтий\гірчичний я собі і уявляв для цього велосипеду.
короче мастера рекомендуешь? :laugh:
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dark-seer: 11.06.2021 17:45короче мастера рекомендуешь?
кому нудно в житті, немає чим зайнятись, хочеться складнощів, є бажання з кимось говорити через день два місяці ні про що, ставити одні і ті ж питання, послухати 20 типів різноманітних відмазок і так далі — однозначно рекомендую :up: не розчарує

всім іншим раджу обходити десятою дорогою і розповісти всім, що це просто відморожена дичина, а не сервіс по фарбуванню рам.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif: 11.06.2021 17:58кому нудно в житті, немає чим зайнятись, хочеться складнощів, є бажання з кимось говорити через день два місяці ні про що, ставити одні і ті ж питання, послухати 20 типів різноманітних відмазок і так далі — однозначно рекомендую
мурзик тебе надо красить раму ?
murzik
Member

Повідомлення

Hotspur
спойлер
Зображення
п.с: не разгоняется этот GT до 40 :(
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 11.06.2021 22:07не разгоняется этот GT до 40
до 40 точно да. вот быстрее уже спортсмен надо
murzik
Member

Повідомлення

з якого матеріалу штани НЕ спеціалізовані купити? звичайні спортивки тільки я якого матеріалу?
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 11.06.2021 22:37звичайні спортивки тільки я якого матеріалу?
есть велоодежда как обычная. купи ты уже памперс
Dark-seer
Member
Аватар користувача
Звідки: Deutschland

Повідомлення

murzik: 11.06.2021 22:37 з якого матеріалу штани НЕ спеціалізовані купити? звичайні спортивки тільки я якого матеріалу?
Я прошлый сезон откатал в велотрусах - не шорты по колено, а трусы как боксерки с памперсом, сверху трикотажные шорты :up:

В этом сезоне уже нормальные велошорты куптл за 50$, гораздо лучше стало :super:
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

murzik: 11.06.2021 22:07не разгоняется этот GT до 40
Та ты шутишь, горный только с обрыва бросать для такой скорости. Его до 30 уже подвиг.
murzik: 11.06.2021 22:37з якого матеріалу штани НЕ спеціалізовані купити? звичайні спортивки тільки я якого матеріалу?
Не сношай себе жопу, купи велошорты.
У тебя психологическая проблема носить обтягивающую одежду?
Sphinx
Member
Аватар користувача
Звідки: Ужгород

Повідомлення

murzik: 11.06.2021 22:37з якого матеріалу штани НЕ спеціалізовані купити? звичайні спортивки тільки я якого матеріалу?
Нема нічого нормального на заміну велоодягу. Купи велотруси, бажано з лямками, веломайку (кона виглядає як звичайна, але з "правильного" матеріалу і карманами ззаду). Зверху на велотруси надівай любі шорти або штани, які хочеш. Виглядаєш "не як лошара в лайкрі", але тілу зручно і приємно. Наступній рівень - катати в лайкрі без "навіски зверху"
ПС. Велотруси одягаються на голе тіло обов"язкого, в іншому випадку натреш собі все шо можна
Sphinx
Member
Аватар користувача
Звідки: Ужгород

Повідомлення

Фига, насколько бесполезная фигня, настолько же и интересная
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Sphinx: 12.06.2021 11:50Фига, насколько бесполезная фигня, настолько же и интересная
И настолько же дорогая :super:

Пацаны молодцы
3-14
Member
Аватар користувача
Звідки: Сопот

Повідомлення

Sphinx: 12.06.2021 11:50Фига, насколько бесполезная фигня, настолько же и интересная
Вот уж точно макет велосипеда сделали :up: На стенку повесить в каком-нибудь пабе или веломагазине самое оно.
Відповісти