Вело овери?

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
strannik18
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

dead_rat
Пример с авто не показателен для велика
а чому незрозуміло бо так ти сказав :up:
В велике отсутствие подвески это кайф
прекрасно я радий за тебе :beer: але я більше кайфую коли я можу відключити чи включити підвіс це кайф неописуємий :-P
Я сажусь на шоссер, два оборота педалей и скорость под 30
це ти напевно трохи переборщив, але відкрию тобі страшну тайну на свому підвісі я прискорююсь теж дай Боже :super:
Сажусь на свой горный
це напевно якийсь ашан підвіс чи шо :gigi: я теж як пересідаю на свій старий вел їду як черепаха :D
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

strannik18: 04.05.2021 14:35це напевно якийсь ашан підвіс
Ну тааак, есть немного: Корратек на Деор и воздушной вилке. Не мечта, но вполне вел среднего уровня.
strannik18
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

dead_rat
Ну тааак, есть немного
ну як спробуєш норм підвіс тоді будеш писати ок ;)
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

strannik18: 04.05.2021 14:38ну як спробуєш норм підвіс тоді будеш писати ок
И какой подвес за сколько $$ надо попробовать(хардтейл за 1к мы списываем, ок)? Без шуток, поеду в отпуск, возьму на пару дней на прокат.
3-14
Member
Аватар користувача
Звідки: Сопот

Повідомлення

strannik18: 04.05.2021 14:35відкрию тобі страшну тайну на свому підвісі я прискорююсь теж дай Боже
Хоча б скрінчику страви звісно ж не буде :)
strannik18
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

dead_rat
$$ надо попробовать?
я не спец по підвісах, мені просто повезло, але десь від 3к і до 13кг бери такий в якого підвіс не розкачується, наприклад в моєму є така штука як рато контрол воно дозволяє рухатись вгору з вімкнутим амортом і мінімальною розкачкою, можливо в других виробників є щось похоже запитай
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

strannik18
Опять таки, это он по меркам подвесов не раскачивается. По меркам шоссера это шторм на корабле ;)

Но ок, гляну на планирование, попробую найти вариант аренды такого и отпишусь
murzik
Member

Повідомлення

легкість - так, але мтбшнік мене взув на всіх ділянках, окрім нового асфальту. можливо, якщо шосер буде за 1к долярів, то і їздити буде краще, ніж мій геко (який гібрид а не шосер)
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

murzik: 04.05.2021 14:49окрім нового асфальту
доплачиваем 10к за мотор колесо и на асфальте даже шоссер будет глотать пыль :D
Востаннє редагувалось 04.05.2021 14:53 користувачем odessitmws, всього редагувалось 1 раз.
3-14
Member
Аватар користувача
Звідки: Сопот

Повідомлення

strannik18: 04.05.2021 14:45від 3к і до 13кг
Це прямо виглядає як ідеальний універсальний вел для пересування по місту. Замість купівлі велозамка треба буде наймати охоронця, щоб вел не уперли коли ти його на вулиці залишиш :laugh:
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

odessitmws: 04.05.2021 14:53
murzik: 04.05.2021 14:49окрім нового асфальту
доплачиваем 10к за мотор колесо и на асфальте даже шоссер будет глотать пыль :D
Доплачиваем 300 грн за такси и пыль глотают все ;)
Но толку?

Отправлено спустя 50 секунд:
3-14: 04.05.2021 14:53Замість купівлі велозамка треба буде наймати охоронця, щоб вел не уперли коли ти його на вулиці залишиш
Так охранник его и упрет :laugh:
murzik
Member

Повідомлення

а що, вилка боїться дощу?
mumu
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

3-14: 04.05.2021 13:58Жах який. Я так розумію, що водії та святі хлопці на МТБ у вас завжди дотримуються вимог ПДР?
я про конкретних осіб говорив, а ти мені про себе щось доказуєш :insane: :gigi:
Bublik
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

dead_rat: 04.05.2021 14:24
strannik18: 04.05.2021 14:19це банально зручно що воно амортизує і в попу нічого не товче
Я сажусь на шоссер, два оборота педалей и скорость под 30, прямо чувствуешь выстрел.
Сажусь на свой горный, кручу педали, тааак потихоньку ускоряемся :laugh: и покачиваемся аки кораблик на волнах
Я вот наоборот с катания по дорогам перешёл на грунты лет 5 назад. Стало скучно и однообразно кататься. По лесам, полям, холмам и горам намного веселее :gigi:
Это уже вопрос религии)
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

murzik: 04.05.2021 14:57 а що, вилка боїться дощу?
Дешевая точно боится, пружины ржавеют и ее клинит. Да и весь велик боится воды: ржавеет цепь, звезды и тд
3-14
Member
Аватар користувача
Звідки: Сопот

Повідомлення

odessitmws: 04.05.2021 14:53доплачиваем 10к за мотор колесо и на асфальте даже шоссер будет глотать пыль
покупаем за 10к мопед 50 кубов типа "Карпаты" и пыль глотают все :laugh: Но мы же тут про велосипеды говорим, а не про мопеды, не так-ли?
strannik18
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

3-14
Хоча б скрінчику страви звісно ж не буде :)
буде але не зараз страву поставив але ше не включав, потім якось зроблю, але тобі скажу що 10км відстань мені заняло десь біля 30хв це при середньому темпі і не дуже напраючись бо відновлююсь після ковіду, це з горками по місту рівної траси небагато і з передихом, на старому ашан байку це занімало 45хв
Востаннє редагувалось 04.05.2021 15:04 користувачем strannik18, всього редагувалось 1 раз.
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Жена до сих пор как страшный сон вспоминает арендованный электровел :lol:
Тяжелое убогое говно.

После него была счастлива, когда купили ей шоссер
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

dead_rat: 04.05.2021 14:55за такси и пыль
глотаем в пробке
3-14: 04.05.2021 15:00покупаем за 10к мопед 50 кубов типа "Карпаты" и пыль глотают все
и платим за бензин, ремонты и от первого бордюра разваливаемся :D
murzik
Member

Повідомлення

dead_rat
Там же сальніки. Вода всередину не повинна попадати
Відповісти