Обзор беспроводного маршрутизатора ASUS RT-AX82U для геймеров с поддержкой стандарта Wi-Fi 6 и подсветкой AURA RGB

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Предлагаю обсудить Обзор беспроводного маршрутизатора ASUS RT-AX82U для геймеров с поддержкой стандарта Wi-Fi 6 и подсветкой AURA RGB

Обзор маршрутизаторов тут очень редкие.
Автору респект :up:

Я раньше даже думал такой купить, но выбрал Linksys MR9600.
Внешне Асус конечно выглядит очень ок. Тут постарались.
Chugaister
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Sanьka:Предлагаю обсудить Обзор беспроводного маршрутизатора ASUS RT-AX82U для геймеров с поддержкой стандарта Wi-Fi 6 и подсветкой AURA RGB

Обзор маршрутизаторов тут очень редкие.
Автору респект :up:

Я раньше даже думал такой купить, но выбрал Linksys MR9600.
Внешне Асус конечно выглядит очень ок. Тут постарались.
Рахуйте за цей дизайн, +50$ маємо заплатити
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Chugaister:+50$ маємо заплатити
да вообще цены на мидл(и выше) ВиФи 6 роутеры такие что ахтунг :insane:
IvanCh
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

де SFP? пристрої такого класу вже мають мати хоча би 1 такий порт щоб можна було завести оптику без проміжних пристроїв.
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

IvanCh:де SFP? пристрої такого класу вже мають мати хоча би 1 такий порт щоб можна було завести оптику без проміжних пристроїв.
Зачем? Еще добавлять к цене и так дорогого роутера, что бы порадовать 0.00001% пользователей?
Судя по тому что на ХотЛАйне из 1370 предложений всего 20 с этим SFP (и то половина из них бизнес решения) то необходимость такого чуть меньше чем никакая.
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

Sanьka:Зачем? Еще добавлять к цене и так дорогого роутера, что бы порадовать 0.00001% пользователей?
Судя по тому что на ХотЛАйне из 1370 предложений всего 20 с этим SFP (и то половина из них бизнес решения) то необходимость такого чуть меньше чем никакая.
Людям які проживають в приватному секторі, таке стане в нагоді, бо заводиться оптика в будинок. В моєму особистому випадку, при підключенні була заплачена не мала сума в свій час за ці конвертори. Тому за таку ціну, могли б і додати, все рівно ті хто будуть брати такі пристрої, на ціну дивляться не в першу чергу.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

цена завышена раза в 4
IvanCh
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Sanьka: Зачем? Еще добавлять к цене и так дорогого роутера, что бы порадовать 0.00001% пользователей?
оптика. весь приватний сектор на Gpon/Epon. В багатоповерхівках оптика теж вже не рідкість.

роутер якби ігровий. якбий би ONU термінал не був він даватиме затримку більшу ніж sfp-gpon(чи інший оптичний) конектор.
master
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

IvanCh:де SFP? пристрої такого класу вже мають мати хоча би 1 такий порт щоб можна було завести оптику без проміжних пристроїв.
а что это даст? или в дома массово завезли Gigabit ethernet по оптике?

Отправлено спустя 2 минуты 11 секунд:
IvanCh:
Sanьka: Зачем? Еще добавлять к цене и так дорогого роутера, что бы порадовать 0.00001% пользователей?
оптика. весь приватний сектор на Gpon/Epon. В багатоповерхівках оптика теж вже не рідкість.

роутер якби ігровий. якбий би ONU термінал не був він даватиме затримку більшу ніж sfp-gpon(чи інший оптичний) конектор.
ойой, так медиаконвертор и ONT - єто совсем разные вещи. Вот как раз если в PON сеть воткнуть обычный медиаконвертор - начинается веселье. А ONT обычно выдает провайдер, в сельской местности это вообще - расходный материал из-за гроз и перепадов напряжения.

Отправлено спустя 5 минут 21 секунду:
Chugaister:
Sanьka:Предлагаю обсудить Обзор беспроводного маршрутизатора ASUS RT-AX82U для геймеров с поддержкой стандарта Wi-Fi 6 и подсветкой AURA RGB

Обзор маршрутизаторов тут очень редкие.
Автору респект :up:

Я раньше даже думал такой купить, но выбрал Linksys MR9600.
Внешне Асус конечно выглядит очень ок. Тут постарались.
Рахуйте за цей дизайн, +50$ маємо заплатити
якщо "без дизайну" і вистачить МІМО 2х2 на 5 ГГц, то можна взяти ASUS RT-AX58U. Він в середині майже такий самий, але коштує на 700 грн дешевше. виходить доплата за дизайн біля $25, але аж ніяк не $50 :learn:
Kotya
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса Україна

Повідомлення

Я б с барахолки забрал :shuffle:

Один вопрос к девайсу.
Полсветка, ну без неё ж никак :laugh:
Особенно когда роутер стоит на шкафу или в коробке какой-то.

master
якщо "без дизайну" і вистачить МІМО 2х2 на 5 ГГц, то можна взяти ASUS RT-AX58U. Він в середині майже такий самий, але коштує на 700 грн дешевше. виходить доплата за дизайн біля $25, але аж ніяк не $50 :learn:
На такому бюджеті, мені економія 700грн здається якось не дуже помітною.
При тому що "старший" має свої плюшки.
Вже його можна. :dontknow:
Rederst
Member
Звідки: Земля

Повідомлення

Креще б щось з отими "рогами" зробили аби не так стирчали з корпусу, а вони світлодіодів ще впихнули.
ATIRadeon
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук

Повідомлення

Sanьka:Внешне Асус конечно выглядит очень ок. Тут постарались.
Не знаю, за 250 баксов могли бы по интересней пластик сделать.
IvanCh
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

master:или в дома массово завезли Gigabit ethernet по оптике?

так завезли, особливо там де мережі будуються з нуля, чи їх не було через дороговизну інших технологій.
колись у батьків (приватний сектор, маленького міста) я 8 років чекав на адсл(бо аналогова атс і блокіратор) на мобільному сдма модемі. потім ще на адсл сидів з його сумними швидкостями.

минулого року я вирішив батькам перепідключити інтернет. Було 8 різних провайдерів, що попронували тільки оптику. І гігабіт там дуже по нормальним цінам. І підключення в рази менше ніж те що яколись за модем платив. lol. в нових будинках теж часто оптика буває.
master: ONT - єто совсем разные вещи.

я в курсі. але в цьому і суть SPF. модуль може бути різний, під різні види оптики і там навіть може бути мідь. Звісно що SPF-ONT налаштовує і видає оператор.
Martix
Member
Звідки: Цитадель

Повідомлення

Маршрутизатор для тех, кому "шашечки" :rotate:
Alexey1977
Member
Аватар користувача

Повідомлення

IvanCh
зачем Asusу делать SFP если они вложились в RGB)))
выпустят версию супер мега Рог эдишн, для продвинутых геймеров кулхацкеров, может и добавят SFP.
Ivanovich96
Member

Повідомлення

Chugaister:
Sanьka:Предлагаю обсудить Обзор беспроводного маршрутизатора ASUS RT-AX82U для геймеров с поддержкой стандарта Wi-Fi 6 и подсветкой AURA RGB

Обзор маршрутизаторов тут очень редкие.
Автору респект :up:

Я раньше даже думал такой купить, но выбрал Linksys MR9600.
Внешне Асус конечно выглядит очень ок. Тут постарались.
Рахуйте за цей дизайн, +50$ маємо заплатити
Ну Асус никогда не был дешевым брендом.
Если честно, как мне кажется подсветка на роутере это уже слишком)
IvanCh
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Alexey1977:IvanCh
зачем Asusу делать SFP если они вложились в RGB)))
выпустят версию супер мега Рог эдишн, для продвинутых геймеров кулхацкеров, может и добавят SFP.
точно, я щось про таке не подумав :idea:
master
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

IvanCh:
master:или в дома массово завезли Gigabit ethernet по оптике?

так завезли, особливо там де мережі будуються з нуля, чи їх не було через дороговизну інших технологій.
колись у батьків (приватний сектор, маленького міста) я 8 років чекав на адсл(бо аналогова атс і блокіратор) на мобільному сдма модемі. потім ще на адсл сидів з його сумними швидкостями.

минулого року я вирішив батькам перепідключити інтернет. Було 8 різних провайдерів, що попронували тільки оптику. І гігабіт там дуже по нормальним цінам. І підключення в рази менше ніж те що яколись за модем платив. lol. в нових будинках теж часто оптика буває.

ну ваш випадок є виключенням, що підкреслює узагальнене. Я теж був пов'язаний із девелопментом комерційної та житлової нерухомості, так от ніхто до абонентів не тягне оптіку, лише мідь Сат5е!
IvanCh:
master: ONT - єто совсем разные вещи.

я в курсі. але в цьому і суть SPF. модуль може бути різний, під різні види оптики і там навіть може бути мідь. Звісно що SPF-ONT налаштовує і видає оператор.
гаразд, знайшов таки що ONU може бути в форматі SFP. не знав, маєте рацію :)

Отправлено спустя 3 минуты 17 секунд:
Alexey1977:IvanCh
зачем Asusу делать SFP если они вложились в RGB)))
выпустят версию супер мега Рог эдишн, для продвинутых геймеров кулхацкеров, может и добавят SFP.
Зато у микротика SFP в каждой второй модели, но их почему-то не берут. А, ну еще любимый всеми зюксель кинетик :facepalm:
IvanCh
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

master: ну ваш випадок є виключенням, що підкреслює узагальнене. Я теж був пов'язаний із девелопментом комерційної та житлової нерухомості, так от ніхто до абонентів не тягне оптіку, лише мідь Сат5е!


погоджуюсь що наші забудовники в більшій масі жлоби. і економлять на всьому.
але наскільки я зрозумів сумарна ціна рішень на оптиці і міді зараз майже однакова.

Ну і не забуваймо про приватний сектор його навіть у Києві та передмісті Києва немало .


Загалом погоджуюсь що SFP не є обов'язквовим. Але як на мене він більш потрібний ігровому роутеру на відміну від підсвітки.

Яка гріє роутер, І часто просто випалює очі, особливо вночі Для роутерів взагалі було би круто мати night mode, при якому вони би взагалі не мигали жодними діодами.
master
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

IvanCh:
master: ну ваш випадок є виключенням, що підкреслює узагальнене. Я теж був пов'язаний із девелопментом комерційної та житлової нерухомості, так от ніхто до абонентів не тягне оптіку, лише мідь Сат5е!


погоджуюсь що наші забудовники в більшій масі жлоби. і економлять на всьому.
але наскільки я зрозумів сумарна ціна рішень на оптиці і міді зараз майже однакова.

Ну і не забуваймо про приватний сектор його навіть у Києві та передмісті Києва немало .


Загалом погоджуюсь що SFP не є обов'язквовим. Але як на мене він більш потрібний ігровому роутеру на відміну від підсвітки.

Яка гріє роутер, І часто просто випалює очі, особливо вночі Для роутерів взагалі було би круто мати night mode, при якому вони би взагалі не мигали жодними діодами.
щодо "слабоструменевих мереж". Мідь ще довго буде актуальною, бо вона універсальніша - мережа, домофони, автоматизація, а ще вона дає дистанційне живлення, що також важливо. Про приватний сектор - згоден, там альтернатив оптиці немає.

а ілюмінація доречі реалізовна досить грамотно: не дуже яскрава, швидко вимикається як клавішою, так і в налаштуваннях, а ще й суттєво не впливає ані на температуру, ані на енергосопживання.
Відповісти