Microsoft работает над поддержкой API DirectX для ядра Linux

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
BFR
Member
Аватар користувача

Повідомлення

SaxOFFoN: Прошлым летом было практически тоже самое. А знаете от чего? Киевстаровский мобильный интернет. Узнал благодаря наличию линукса в дуал буте. Ибо там при попытке обновиться - бесконечная ругань на киевстар в консоли.
Да, Линукс ругается на киевстар в консоли, причем самыми нехорошими словами. Мне кстати смс-ка пришла что киевстар компенсирует что-то там за домашинй интернет в связи со сбоями, так что это не всегда только мобильный интернет виноват, домашний тоже сбоит иногда.
SergiusTheBest
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

MexaHuK_DM:Для 90% пользователей выглядит оно никак
Сучасний Linux виглядає ні чим не гірше за Windows (навіть краще, бо там немає вінегрету зі звичайних та метро аплікейшенів), а можливості кастомізації значно ширші (купа тем оформлення, віджетів, тулбарів, тощо).
MexaHuK_DM:и большинство проблем решается костылями выкурив десяток веток форумов. Не всем пользователям нужно и интересно знать как устроена система и как она работает.
Аналогічно й іншим ОС. Більш того, багато речей на Linux робиться простіше. Але дійсно, можуть бути проблеми, наприклад зі старими чипами bluetooth чи usb-wifi - коли їх розробник випустив драйвера тільки під Windows, а специфікації зробив закритими. Зараз таких стає все менше і менше.
MexaHuK_DM: Не все хотят играть чотко по списку, а в то что нравится, без костылей.
Якщо ти супер-пупер геймер, то твій вибір однозначно Windows чи ігрова консоль. Якщо тобі достатньо інколи пограти в хорошу гру - то Linux з цим чудово справляється.
MexaHuK_DM: Встроенный фаерволл в W10 признали лучшим антивирусом. Телеметрия в лучшем своем проявлении ускоряет поиск и устранение ошибок в будущих обновлениях системы.
Ми збираємо дані про вас, щоб покращити ваш експірієнс. Вірю :) Я вже не кажу про атаки Petya-NotPeyta, які закриптували жорсткі диски на тисячах комп'ютерах з Windows і паралізували бізнеси по всій країні.
MexaHuK_DM:По поводу работы на старом железе - у каждого разное понимание старого железа, для меня например, Core2Duo E8400 с 4Гб DDR800 уже устаревшее железо, которое на более-менее свежем HDD еще довольно не плохо работает с W10 и может вполне считаться за нормальную офисную пишущую машинку и использоваться для браузинга интернетов, а все что старше и слабее Е8400 для меня уже архаизм который стоит нисколько и цена ему ничто.
Я б розглянув краще Linux для такої машинки. Всякі антивіруси, windows search і т.д. не будуть знущатися над HDD.

Відправлено через 14 хвилини 15 секунди:
Nutbar:Расскажите обычному пользователю как завершить зависший процесс. А зависает там всё только в путь, особенно у неопытных пользователей.
System Monitor (аналог Task Manager на Windows) -> правий клік по потрібному процесу -> Kill.
Nutbar:Ну и зачем оно надо, когда у конкурента работают все 100?
Свобода. Ти керуєш системою, а не вона тобою. Наприклад, на Windows є сервіси, які ти не можеш зупинити чи відключити. Ти не знаєш, що там знаходиться всередині. На Linux ти можеш все, і в ти можеш зазирнути всередину (або інші люди, і якщо там буде щось погане - вони про це скажуть).
Nutbar:Обновился до десятки бесплатно. Следующая винда так же будет бесплатной. Да и сумма за лицензию не такая большая была.
Ок. Якщо це був ноут - то ціна Windows була включена в нього.
Nutbar:
SergiusTheBest:безпека, відсутність телеметрії
наивность.
Linux більш безпечний - це факт. Так само, як і наявність/відсутність телеметрії - ти її не сховаєш у відкритому коді.
Nutbar:На той же убунте они ещё более надоедливые по умолчанию. А перенастраивать полезут от силы процентов 5 пользоваталей.
Хіба там є "встановіть оновлення зараз чи через 2 години" або зачекайте, встановлюються оновлення 1 з 26? Я користуюсь Linux Mint і в мене включені автооновлення. Я навіть не помічаю, коли вони встановлюються. Зовсім.
Nutbar:Вот уж заслуга. Со старым железом народ со сих пор на XP и даже не в курсе, что бывает что-то другое.
XP вже на стільки дирява, що користуватися нею небезпечно. Це гра з вогнем.

Відправлено через 3 години 13 хвилини 17 секунди:
alexS123:Отличная шутка. Какой из 100500 существующих дистрибутивов, 99% которых это дистрибутивы-паразиты, этим 80% установить? Далее, какой тип файловой системы из 100500 до сих пор существующих им выбрать? Какую из десятка DE им установить? Без проблем говорите? Проблемы уже на этапе планирования перехода.
Записуєш на флешку, завантажуєш і вибираєш, який дистрибутив найбільше подобається. Linux дає тобі вибір, на відміну від Windows чи macOS. Для новачків я рекомендую Linux Mint Cinnamon. Тип файлової системи вибирати не обов'язково - процес установки такий, як і у Windows: next, next, next, finish.
alexS123: Вы путаете термины "запускается" и "работает". Это не одно и тоже. Артефакты, тиринг, вылеты - это все мешает нормальной игре, это не нормальная игра в принципе.
Як раз 70% - це те, що працює абсолютно без проблем.
alexS123: Бесплатный сыр может быть только в одном месте. Дистрибутивы GNU/Linux просто распространяются по условно бесплатной схеме. Да, ты не тратишь денег на их приобретение, но ты постоянно расплачиваешься своим временем, чтобы настроить их. А время ценнее денег.
Не повірите: Windows також треба налаштовувати і витрачати на це час.
alexS123: Безопасность? Без настроенного iptables твое устройство доступно всему миру. Какая может быть безопасность?
Телеметрии нет? Ну да, Fedora и Centos - полигон для тестов у Red Hat-а. Те же яйца, только в профиль. Ну и поисковиком Google пользуетесь? На сайты заходите? Онлайн-банкингом пользуетесь? Телеметрия нынче везде.
Linux більш безпечний, ніж Windows - тут глупо сперечатися. Також, дивно виправдовувати слідкування зі сторони ОС тим, що за вами слідкує Google.
alexS123: Крупные обновления прибегают на крупные дистрибутивы чуть ли не каждую неделю. Но их никто не ставит, потому что бояться убить систему.
Дурниці, в мене ввімкнено автооновлення - навіть не помічаю, коли вони встановлюються. Також є чудова система бекапів timeshift - завжди можу відкотити стан ОС до попереднього тижня чи місяця. За 3 роки користування Linux ще не разу не знадобилося.
alexS123: Ооо, да-да, слыхали мы про малое потребление ресурсов. Особенно у Ubuntu, которая за 2 недели непрерывной работы может и 10GB сожрать без причин и Mint-а, который советуют устанавливать сугубо на современные производительные системы.
Я не хочу ідеалізувати Linux, але Windows споживає більше ресурсів. Просто запустіть і порівняйте.
alexS123: Ага, управление слоями, например. Ну одно и тоже, вот один в один.
Не знаю, слої є, користуватися можна. Головне, що ти не крадеш софт і не стаєш злочинцем.
alexS123: Ок, обьясните, пожалуйста, почему практически все владельцы GNU/Linux систем рекомендуют отключать автоматическое обновление? Не потому ли, что слишком велик шанс после обновы загрузиться в изначально мертвой системе, которую даже не всегда удастся поднять? Все познается в сравнении, знаете ли.
Насправді ні. За замовченням оновлення тільки перевіряються. Тобі треба включити автооновлення, якщо хочеш. В мене воно включено - проблем не було, я навіть не помічаю, коли вони встановлюються. Ніяких синіх екранів з "почекайте встановлюються оновлення" як на Windows.

Відправлено через 7 хвилини 18 секунди:
SaxOFFoN:
Так, не всі ігри працюють. Але тих, що працюють - доволі багато (близко 70% від загальної кількості).
Работают хуже, с большим количеством телодвижений, зачастую ограничены в плане модификаций и дополнительного вмешательства(что для многих ПК проектов важно).
Якщо Steam - то нажав кнопочку і все запустилося. FPS менше на 0-15% - тут згоден. Ну і про обмеженість модів також. Зато ігри не загаджують систему, всякими xbox live, vc-runtime, реєстром і т.д.
Відповісти