Выбор монитора

Мониторы и другие устройства отображения информации
Відповісти
Автор
Повідомлення
Xray999
Member
Аватар користувача
Звідки: Uzhgorod

Повідомлення

lefrin:навели не понятно які магази у приклад, навіть не Польскі, може Поляки самі не вкурсі що в них таке є, офіційна ціна в США і ЕВРОПІ практично однакова від 480-500$
Не спорю. Я не в темі. Собі я вже какульку купив, тепер чекаю коли з'являться нормальні ультравейди і по вміняємій ціні :)
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

lefrin:Про які 360$ взагалі мова?
НДС, опт, вы очень далеки от реальности
Nuclear World
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Нужен реальный отзыв по монитору 27" Acer ED273wmidx (UM.HE3EE.005) и 27" Samsung Curved C27F591F (LC27F591FDIXCI). Кто то сталкивался?

Склоняюсь в сторону Асера, потому что на 2-3к дешевле стоит и тоже имеет все необходимые для меня разъёмы. Смотрю фликерфри технология у обоих есть. Правда смущает, что асер на 75гц, когда я играю всегда при включенной вертикалке при 60 кадрах, сильно ли будет плохо с картинкой обстоять дело в плане разрывов или искажений?
walker_ua
Junior
Звідки: Херсон

Повідомлення

Nuclear World:Нужен реальный отзыв по монитору 27" Acer ED273wmidx (UM.HE3EE.005) и 27" Samsung Curved C27F591F (LC27F591FDIXCI). Кто то сталкивался?

Склоняюсь в сторону Асера, потому что на 2-3к дешевле стоит и тоже имеет все необходимые для меня разъёмы. Смотрю фликерфри технология у обоих есть. Правда смущает, что асер на 75гц, когда я играю всегда при включенной вертикалке при 60 кадрах, сильно ли будет плохо с картинкой обстоять дело в плане разрывов или искажений?
в самсунг дисплейпорт есть и матрица 8бит - цвета поярче будут http://prntscr.com/pkxdbt

Отправлено спустя 1 минуту 46 секунд:
а вообще 27 и 1920 на 1080 что-то вообще не очень.
lefrin
Junior
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Hotspur:
lefrin:Про які 360$ взагалі мова?
НДС, опт, вы очень далеки от реальности
А мы разве где то обсуждали собестоимость данного изделия, опт и цену его ввоза в Украину, разговор шел о цене в Польше (при том рознице) - возможно это вы не туда решили вставить 5 коп.
Цены в 360$ в Польше нету.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

lefrin:
Hotspur: НДС, опт, вы очень далеки от реальности
А мы разве где то обсуждали собестоимость данного изделия, опт и цену его ввоза в Украину, разговор шел о цене в Польше (при том рознице) - возможно это вы не туда решили вставить 5 коп.
Цены в 360$ в Польше нету.
вам НДС возвращают на границе. 20%. сие вы не в теме сильно
Telcontar
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернiгiв

Повідомлення

Hotspur
23%, а в чому сенс продавати тут з мінімальною маржою?
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Telcontar:Hotspur
23%, а в чому сенс продавати тут з мінімальною маржою?
спросите у Хаоми которые годами в убытках.
Telcontar
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернiгiв

Повідомлення

Hotspur
Так то виробник з мільярдними оборотами, а я про маленькі сірі магазинчики без імені, в котрих цей монітор нібито за 9к продається.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Telcontar:Hotspur
Так то виробник з мільярдними оборотами, а я про маленькі сірі магазинчики без імені, в котрих цей монітор нібито за 9к продається.
значит они берут по опту. я вам из медицины пример дам, 1 штука стоит 35, в США с доставкой 40 за штуку. продают опт по 60. в рознице 200 долларов
Telcontar
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернiгiв

Повідомлення

Hotspur
ок, замовте в них - відпишетесь про результат :beer:
Xray999
Member
Аватар користувача
Звідки: Uzhgorod

Повідомлення

Telcontar:ок, замовте в них - відпишетесь про результат
Telcontar
В той час коли на Rozetka,MOYO, та в інших магазинах AOC Q3279VWFD8 коштував 7300гр, я свого ЛОСя (AOC Q3279VWFD8) брав, здається в магазині TechnoClub за 5500 (220$). Передзвонив менеджер і повідомив що товар буде в Україні днів через 6-7. Тобто вони його везли мені під замовлення із Польщі. А ціна на цей монітор в Європі на той момент була еквівалентна 250$. В чому секрет ? ;) Може власники TechnoClub Саморитяни ?
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Xray999:я свого ЛОСя (AOC Q3279VWFD8)
Расскажите за монитор, дайте отзыв :)
mrbeyli
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернігів

Повідомлення

Xray999:
Telcontar:ок, замовте в них - відпишетесь про результат
Telcontar
В той час коли на Rozetka,MOYO, та в інших магазинах AOC Q3279VWFD8 коштував 7300гр, я свого ЛОСя (AOC Q3279VWFD8) брав, здається в магазині TechnoClub за 5500 (220$). Передзвонив менеджер і повідомив що товар буде в Україні днів через 6-7. Тобто вони його везли мені під замовлення із Польщі. А ціна на цей монітор в Європі на той момент була еквівалентна 250$. В чому секрет ? ;) Може власники TechnoClub Саморитяни ?

многие конторы везут товар с Польши получая возмещение ВАТ, а это, минус 22% от цены в магазине. Естественно ввозится как для себя, а не на продажу, поэтому налоги на таможне за ввоз техники они не уплачивают. От этого и цена получается меньше.
Xray999
Member
Аватар користувача
Звідки: Uzhgorod

Повідомлення

mrbeyli:Естественно ввозится как для себя, а не на продажу, поэтому налоги на таможне за ввоз техники они не уплачивают.
Я думав що наш таможний налог, здирають на ввіз техніки навіть для себе. І щоб шось нове завезти, потрібно викидати коробку та документацію і стверджувати що ти із цим товаром і виїзжав за границю.
Prescott:Расскажите за монитор, дайте отзыв
За 5500гр. кращий не купиш точно. 32-ка,IPS, 2к, флікер-фрі, FreeSync чудово працює із GF1080, відсутність ШИМ модуляції, 10біт (8+frc), розширений охват кольорів ( в меню монітора є RGB профіль) Картинка досить прийнятна, хоча їй і далеко до мого старого DELL U2311H, але це можна сказати і про більшість сучасних моніторів за 20000гр. Ось фото порівняння: зліва DELL U2311H, зправа ЛОСь (AOC Q3279VWFD8):
спойлер
ЗображенняЗображенняЗображення
Фото зроблені телефоном-мильницею 2013-го року, тому реальної різниці ви не побачите. ЛОСя я не переводив в RGB і він на фото в розширеному охваті кольорів, тому червоний такий їдкий. Що мене найбільше здивувало, це те що цей дешманський монітор, реально відкалібрований на заводі. Точки білого та чорного виставлені досить не погано. Навіть на цьому тестовому скріні видно дві строки текста на чорному фоні:
спойлер
Зображення
Єдиний вагомий мінус це герцовка, тут лише 75гц :-/
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Xray999
Спасибо, присмотрюсь к нему :up:
Xray999
Member
Аватар користувача
Звідки: Uzhgorod

Повідомлення

Prescott:Спасибо, присмотрюсь к нему
Монітор звісно не фонтан, але і 5500 не особо кошти. Я в БФ 5 граю без дискомфорта, привик вже до розміру. А розмір таки великуватий після 24-кі і стіл бажано 1м в ширину. Але це вже кому як, дехто сидить з 32-кою на відстані 40см :eek: .
Input Lag - 3мс. Responce Time - від 7 до 15мс.
Можливо має сенс придивитися до свіжачка LG 27GL850, якщо ціна до 10000гр. Картинка в нього не краща за AOC Q3279VWFD8, але це сьогодні найшустріший IPS і 144гц ;)
Cirax
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

lefrin:Я уже получил LG 27GL850 - за эти деньги это просто АГОНЬ) Но потестить сильно еще не удалось, ожидаю видяшку.
Ну не совсем огонь, неравномерность подсветки есть.
После замены монитора, стали больше уставать глаза, возможно еще не привык к размеру, да и шрифты стали чуть поменьше.
В комплекте идёт обычный шнур питания, воткнуть в бесперебойник - фиг, нужно искать проприетарный LG-ный шнурок.
Как для меня, слишком маленькая регулировка вниз, если монитор стоит не небольшой подставке. Опустил в самый низ, по максимум наклонил, и маловато; зато вверх - хватит для 2,5метрового мужика.
Битых пикселей не заметил, карандашный тест провел, 144Гц держит.
Как за 11 000 грн, очень даже ничего, хотя старый самсунг, как-то красивее показывал.
Xray999
Member
Аватар користувача
Звідки: Uzhgorod

Повідомлення

Cirax:Как за 11 000 грн, очень даже ничего, хотя старый самсунг, как-то красивее показывал.
Там за замовченням розширений охват кольорів (вырвиглазные :laugh: ) - не всім заходить. Попробуй увімкнути в меню монітора пресет RGB, погратися із насиченістью кольорів. Ну і звісно калібрувати потрібно.
Якщо карточка від зелених, обов'язково вмикаємо повний диапазон:
спойлер
Зображення
Cirax
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Xray999:
Cirax:Как за 11 000 грн, очень даже ничего, хотя старый самсунг, как-то красивее показывал.
Там за замовченням розширений охват кольорів (вырвиглазные :laugh: ) - не всім заходить. Попробуй увімкнути в меню монітора пресет RGB, погратися із насиченістью кольорів. Ну і звісно калібрувати потрібно.
Якщо карточка від зелених, обов'язково вмикаємо повний диапазон:
спойлер
Зображення
Глубина цвета в 10бит не ставиться, подключил шнурком hdmi; попробую с утра DP воткнуть.
Відповісти